Dafabet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2 hete használtam, 3 perc alatt fizettek ki skrillre.

Tudja valaki hogy kell itt kombi fogadást tenni? Mindig a singlere dob vissza, hiába rakok be több eseményt is...

Kivették a skrilles fizetési lehetőséget,sőt,gyakorlatilag csak bankkártyával tudok befizetni.Ez még oké is, viszont kifizetésnél csak valami "Local Bank Transfer"-t ajánl fel...Ha valaki játszott még itt mostanában írjon már,hogy mit kezdett ezzel?

Ez a banki kifizetes, a bankszamladra. Egyszeru mint barhol mashol.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 22, 2020, 18:57:15
Ez a banki kifizetes, a bankszamladra. Egyszeru mint barhol mashol.
Nem,érdekes módon a bankkártya adatokat kellett beírnom ide,a chates szerint.Mondjuk sehol nem láttam még ilyet,általában alapból ott szokott lenni a kártya amiről befizetsz,és csak ki kell választani.

A Local bank transfer mindenhol banki átutalást jelent. Kivétel az ázsiai bohóc oldalak.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum augusztus 22, 2020, 21:04:43
A Local bank transfer mindenhol banki átutalást jelent. Kivétel az ázsiai bohóc oldalak.
Igen,de azért nem mondanám bohóc oldalnak. Komoly téteket engednek,és mindig ki is fizettek eddig. Most is már feldolgozták a kifizetést,nem visszavonható.

Ázsiai oldal ha jol tudom. A bundazas melegagya. Ettol meg mukodhetnek korrektul, nem mondom hogy nem. De en azert ovakodnek toluk foleg a nagy teteknel.

Jól megszívtam. Két bónuszt akartam egymással szembeállítani, az egyik a Dafabeté lett volna. A másik irodába már befizettem, megkaptam a bónuszt, erre mikor fizetnék a dafára beadja nekem, hogy befizetési lehetőség: Visa. Olyat meg honnan szerezzek. Először a 7stars -os irodák (Rabona, Zula, Libra, stb.) valamelyikét terveztem a Dafabet helyett, de akárhogy számoltam, mindig rosszul jöttem ki belőle. Egyébként ha ezekre a 7starsos irodák bónuszaira valaki tud olyan módszert, amivel nyerni is lehet, írja már meg. Már egy fél spirálfüzetet teleírtam számokkal, de mindig arra jutok, hogy ez úgy nem jó. Ezek a nagylelkű bónuszok kb. azokkal egyenlőek, amiket csak 5-ös kombiban lehet kiforgatni. HCP, O/U, BTS, Páros/páratlan nem számít, így a népszerű kb. 50%-os nyerési esélyű fogadások nem játszhatók. A 3, vagy több kimenetelű fogadásokkal gyakorlatilag az 50% esélyünk 33-ra, vagy kisebbre csökken. Következő kitétel: minimum odds 2.00 -ez meg azt jelenti, hogy csak a valószínűsíthető vesztesre lehet fogadni. Ez nem nagylelkűség, hanem kapzsiság szerintem. Mindegy, jól el is kanyarodtam a dafabet témától, de az már nekünk igencsak felejtős lett, pedig egyik kedvencem volt. Nem néztem van-e 7starsos, vagy Rabónás, Zulabetes topic, lehet oda kellett volna írni.

Idézetet írta: foglalt Dátum október 24, 2020, 00:32:54
befizetési lehetőség: Visa. Olyat meg honnan szerezzek.
Azert ez 2020-ban nem olyan ordogi feladat.

A Dafabet nem írja jóvá a first deposit bónuszt a számlámon. Végre megjátszottam a 35-szörös forgatást, el is tűnt a bónuszok közül a first deposit bónusz, de a számlámon nem írták jóvá a 80 eurót.
Se a befizetés után, se most. Chat-en annyit mondtak, hogy töröljem a cookie-kat, meg a browsing history-t, de ez csak etetés szerintem.
Írtam is nekik, képernyőképeket csatoltam, hogy sehol semmi jóváírás és már 5 napja nincs rá válasz.
Valaki járt még így közületek?

Remélem jó helyre írok.

Dafabet tapasztalat.
Nézegettem hogy milyen jó kis iroda a fogadásaimhoz. A vége pofára esés lett.
Pár napja beregisztráltam. Skrillen beraktam 10 eu-t. Megraktam egy single tippet nyert. Oké rakjunk be még 10 eu-t.

Hoppá itt már nem lehetett a Skrill opciót választani csak ilyen volt hogy Ultra eWallet oké megnézem mi ez. Ezen keresztül lehetett csak befizetni Skrillel és a minimum 20 eu. Oké befizettem 20 eu-t és mindjárt levont+ 5 eut a 20-on felül mint aszem tranzakciós költség.

Az szép, gondoltam magamban. Oké tettem még egy single tippet. Nyert. Na mondom akkor kiveszek egy kis pénzt csak hogy leteszteljem a kifizetést.
Megint hoppá. Skrillre nem fizetnek, nincs ilyen opció csak egy opciót enged Local Bank Transfer azon belül pedig csak I Wallet. Oké chat ügyfélszolgálat. Megkérdeztem hogy ez mi.? Miért nem megy Skrill-re a kifizetés és a befizetés holott skrillel fizettem be.

Válasz összefoglalva: Csak ezek a be és kifizetési opciók vannak amit ott látok és az irodának jogában áll változtatni a be és kifizetés módjain. Gyönyörű.

Oké, tehét befizetés Ultra eWallet. Kifizetés pedig úgy megy hogy kell nyitni egy másik netes pénztárcát is konkrétan az I wallet (https://iwl.hk/) amikor az ember itt nyit egy számlát kap egy azonosító számot és ezt a számot kell beírni a Dafabet kifizetési oldalán a jelszóval együtt. Szóval a Dafabet csak I Wallet számlára utal és onnan tudod utalni a te másik számládra a pénzt.

Oké még ebbe is belementem. Jó nyissunk egy I Wallet számlát is aztán kiveszem az összes pénzt és végeztem a Dafabettel.

És megint megszívtam. Hitelesítési eljárás. Beküldöm a szokásos iratokat hogy hitelesíteni tudjanak. Gondoltam innen már sínen vagyok. Hát nem.! :) Nem voltam sínen. A bankszámlakivonatot csak angolnyelven fogadják el ahogy a közüzemi számlát is.  Az eszem megáll. Ilyen nincs. Pedig van. Hagytam az egészet töröltettem magam a Dafabetről meg az I Wallet-ről is 50 eu maradt a Dafabeten. Ez volt a tanulópénz.

Számtalan irodába és ewallet-be regisztráltam már az évek alatt de ez nekem most új volt. Elképesztő. Lehúz az Ultra eWallet amikor befizetsz és kifizetéskor lehúzna az I Wallet amikor átutalnád mondjuk a pénzt a saját számládra.. Kicsit sem vagyok jó véleménnyel erről a rendszerről. A legrosszabb amivel valaha is találkoztam.

Idézetet írta: Maldek Dátum december 16, 2020, 21:14:09
Remélem jó helyre írok.

Dafabet tapasztalat.
Nézegettem hogy milyen jó kis iroda a fogadásaimhoz. A vége pofára esés lett.
Pár napja beregisztráltam. Skrillen beraktam 10 eu-t. Megraktam egy single tippet nyert. Oké rakjunk be még 10 eu-t.

Hoppá itt már nem lehetett a Skrill opciót választani csak ilyen volt hogy Ultra eWallet oké megnézem mi ez. Ezen keresztül lehetett csak befizetni Skrillel és a minimum 20 eu. Oké befizettem 20 eu-t és mindjárt levont+ 5 eut a 20-on felül mint aszem tranzakciós költség.

Az szép, gondoltam magamban. Oké tettem még egy single tippet. Nyert. Na mondom akkor kiveszek egy kis pénzt csak hogy leteszteljem a kifizetést.
Megint hoppá. Skrillre nem fizetnek, nincs ilyen opció csak egy opciót enged Local Bank Transfer azon belül pedig csak I Wallet. Oké chat ügyfélszolgálat. Megkérdeztem hogy ez mi.? Miért nem megy Skrill-re a kifizetés és a befizetés holott skrillel fizettem be.

Válasz összefoglalva: Csak ezek a be és kifizetési opciók vannak amit ott látok és az irodának jogában áll változtatni a be és kifizetés módjain. Gyönyörű.

Oké, tehét befizetés Ultra eWallet. Kifizetés pedig úgy megy hogy kell nyitni egy másik netes pénztárcát is konkrétan az I wallet (https://iwl.hk/) amikor az ember itt nyit egy számlát kap egy azonosító számot és ezt a számot kell beírni a Dafabet kifizetési oldalán a jelszóval együtt. Szóval a Dafabet csak I Wallet számlára utal és onnan tudod utalni a te másik számládra a pénzt.

Oké még ebbe is belementem. Jó nyissunk egy I Wallet számlát is aztán kiveszem az összes pénzt és végeztem a Dafabettel.

És megint megszívtam. Hitelesítési eljárás. Beküldöm a szokásos iratokat hogy hitelesíteni tudjanak. Gondoltam innen már sínen vagyok. Hát nem.! :) Nem voltam sínen. A bankszámlakivonatot csak angolnyelven fogadják el ahogy a közüzemi számlát is.  Az eszem megáll. Ilyen nincs. Pedig van. Hagytam az egészet töröltettem magam a Dafabetről meg az I Wallet-ről is 50 eu maradt a Dafabeten. Ez volt a tanulópénz.

Számtalan irodába és ewallet-be regisztráltam már az évek alatt de ez nekem most új volt. Elképesztő. Lehúz az Ultra eWallet amikor befizetsz és kifizetéskor lehúzna az I Wallet amikor átutalnád mondjuk a pénzt a saját számládra.. Kicsit sem vagyok jó véleménnyel erről a rendszerről. A legrosszabb amivel valaha is találkoztam.
Ugyan itt tartok én is! Nekem Skrillel engedte a befizetést és akkor még kifizetési opcióként is szerepelt, aztán ahogy nyeregettem szépen jött a limit, na mondom akkor hívok le pénzt és lás csodát már a Skrill sehol sem szerepelt egyedül Local Bank transfer van amivel arra a Hong Kongi ewalletre lehet lehívni a pénzt. Mármint lehetne mert 2 hét alatt semmi sem történt azon kívül, hogy 4x elküldtem a személyim fotóját. Az ewallet meg angolul kér mindent de ezt megoldom, szerkesztek egy számlát, bankszámla kivonat meg az OTP-nél van angolul is elvileg. Van egy olyan érzésem, hogy ez a kettő egy cég lehet és soha sem látom viszont a pénzem de végigcsinálom. Mindig minden irodát leellenőrzök a googleban, na most az első pár találatnál sajnos nem olvastam tovább pedig van bőven negatív kritika. Senkinek sem ajánlom!

Kb egy éve regisztráltam, láttam hogy elég jók az oddsok. Egy darabig nem használtam, aztán nekiálltam kis tétekkel fogadgatni, mikor is itt olvastam néhány véleményt hogy gizdáskodnak kifizetéskor mostanában. Beleolvastam néhány külföldi fórumozó véleményébe, egytől-egyig szidták az oldalt, ennek jellemző oka hogy nem fizet, sumákol.
Tudom hogy régen megbízható volt, de 20 különböző véleményt olvastam arról, hogy egy ideje nem az.
Gondoltam én is  csinálok egy leutalást, komolytalan 45 euróval, csak kifizetik. Írták, hogy  a kifizetés feltétele a verifikálás, kérték  a személyim. Elküldtem, nagyon gyorsan reagáltak. Kaptam egy mailt, hogy a számlám verifikálva van. Viszont a pénz sehol. Így írtam nekik hogy mi van. Visszaírtak hogy verifikáció szükséges. elküldtem nekik az emailjüket, hogy már verifikáltak, és rendben találtak mindent. A válasz az volt hogy a kifizetést is ellenőrizniük kell. ez volt 5 napja, azóta a pénz még mindig sehol. Őszintén szólva nem zavarna ha 2 hét múlva küldenék, de úgy érzem hogy azért is meg kell küzdeni. Egy darabig még várok, aztán hangnemet váltok.

Idézetet írta: mcfly Dátum december 31, 2020, 11:53:43
Kb egy éve regisztráltam, láttam hogy elég jók az oddsok. Egy darabig nem használtam, aztán nekiálltam kis tétekkel fogadgatni, mikor is itt olvastam néhány véleményt hogy gizdáskodnak kifizetéskor mostanában. Beleolvastam néhány külföldi fórumozó véleményébe, egytől-egyig szidták az oldalt, ennek jellemző oka hogy nem fizet, sumákol.
Tudom hogy régen megbízható volt, de 20 különböző véleményt olvastam arról, hogy egy ideje nem az.
Gondoltam én is  csinálok egy leutalást, komolytalan 45 euróval, csak kifizetik. Írták, hogy  a kifizetés feltétele a verifikálás, kérték  a személyim. Elküldtem, nagyon gyorsan reagáltak. Kaptam egy mailt, hogy a számlám verifikálva van. Viszont a pénz sehol. Így írtam nekik hogy mi van. Visszaírtak hogy verifikáció szükséges. elküldtem nekik az emailjüket, hogy már verifikáltak, és rendben találtak mindent. A válasz az volt hogy a kifizetést is ellenőrizniük kell. ez volt 5 napja, azóta a pénz még mindig sehol. Őszintén szólva nem zavarna ha 2 hét múlva küldenék, de úgy érzem hogy azért is meg kell küzdeni. Egy darabig még várok, aztán hangnemet váltok.
Nekem még mindig semmi. Állandóan a fotókat kérik én küldöm is őket de verifikálásról még nem jött semmi. Most jött egy új duma is, hogy karbantartás van azért nem tudják megcsinálni. Szemét csaló banda! Minden nap írok nekik azért, hogy érezzék a törődést. Neked is csak erre az IWalletre lehet kikérni a pénzt?