Téli sport tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#90 március 07, 2015, 13:20:42, Powell
Fredrik Lindstroem (v Evgeniy Garanichev)   Kontiolahti - 10 km sprint
(Idő - párosítás)   07/03/2015      2.10
tét:2,7 egység
Ugyan erre már nem lehet fogadni,de érdekességképpen beteszem.Számomra furcsa volt,ez az odds mert itt csak a futóidő számít

Simon Schempp v Arnd Peiffer - Kontiolahti - 10 km sprint
(Párosítás)   07/03/2015   Egyik sem   1.65
tét:1,3 egység(az egység a tipperősséget is jelzi)
legalább a vb idejére pörgessük fel a topicot ;)

#91 március 12, 2015, 16:54:25, Powell
Justine Braisaz (v Nicole Gontier)   Kontiolahti - nők - 7.5 km sprint -
(Párosítás)   07/03/2015   Egyik sem   1.90


tét:3 egység

#92 március 12, 2015, 18:41:42, Powell
Brendan Green (v Daniel Mesotitsch)   Kontiolahti - 20 km egyéni
(Párosítás)   12/03/2015   Egyik sem   1.83   
Martin Fourcade (v Emil Hegle Svendsen)   Kontiolahti - 20 km egyéni
(Párosítás)   12/03/2015   Egyik sem   1.53

Ausztria v Kanada - Kontiolahti - nők - 4 x 6 km váltó
(Párosítás)   13/03/2015   Egyik sem   1.50

#94 december 12, 2015, 15:05:50, Powell
Idén teljesen meghalt a topic ahogy látom akkor induljon egy bwin freebetel az idei topic.

Üldözéses 12,5 km (Hochfilzen/AUT) (Head-to-Head Q.F. Maillet/N. Smith) Maillet
Üldözéses 12,5 km (Hochfilzen/AUT) (Fej-fej mellett J.T. Bö/O.E. Björndalen) Bjorndalen
Üldözéses 12,5 km (Hochfilzen/AUT) (Head-to-Head E.H. Svendsen/B. Doll) Emil Hegle Svendsen (NOR)

kombi

Ez gyönyörűen zöldült :great:

#95 december 12, 2015, 15:42:44, Powell
Élőben
30km Freestyle - Men FIS World Cup - 30km Freestyle - Men (Davos/SUI)
Végső győztes   
Sundby


:great:

#96 december 12, 2015, 17:35:24, Powell
ÉLőben
Síugrás - férfi FIS Világkupa HS134 (Nizhny Tagil/RUS)
Head-to-Head A. Wellinger/R. Koudelka   
Wellinger


:great:

#97 december 13, 2015, 14:25:38, Powell
Élőben
Strachova-Kirchgrasser 1,55

IBU
Hochfilzen/AUT

Norvégia-Oroszország 1,65

Alpesi sí: Dobogó után pontszerzés Super-G-ben?

Ideje elkalandozni a téli sportok világába, hiszen most már mindenhol beindult a Világkupa. Az alpesi sízők a franciaországi Val d'Isére-ben és a kanadai Lake Louise-ban vendégeskednek. Utóbbi helyszínen vasárnap a hölgyeknek a szezon első szuperóriás-műlesikló versenyét rendezik, méghozzá Miklós Edittel a mezőnyben. Olvasd tovább ITT!


Viszonylag kevesebb szó esik síugrásról, de most úgy gondolom, ezt érdemes megosztani. 66 év alatt másodjára fordult elő, ami a mai versenyen történt, a legnagyobb versenysorozatot, a négy sánc versenyt úgy nyerte meg Kamil Stoch, hogy mind a 4 állomást ő nyerte meg. Az mutatja, hogy mekkora teljesítmény ez, hogy 66 év alatt neki sikerült ezt másodjára. Ezzel ráadásul Stoch megvédte a tavalyi négy sánc összetett címét. Óriási gratuláció a lengyelnek! :great:

#101 március 10, 2018, 14:26:10, nyyankees
Tudom rossz helyre írom, elnézést érte. Találtam egy nagy value tippet.

Biathlon vegyesváltó ma 16.00 vagy 16.30

Norvégia nyer. Jelenleg 10es az oddsa és ami miatt value az az hogy ELVILEG Johannes Boe és Olsbu összeállításban indulnak a norvégok. Boe a legjobb férfi versenyző( Furcadeot leszámítva) Olsbu meg egész jó női. Ha igaz a rajtlista akkor messze övék a legjobb páros. Pl a németekre 3as az odds, ott Rees Hinz párral indulnak ami elég gyengus. Rees a fasorban sincs Boehoz képest. Az oalszok aki szintén esélyesek Sanfilippo Bormolini párral indulnak..


** Semmi logikus erv nem szol amellett hogy Boe induljon ma es 15kmt tegyen a lababa. De ket rajtlista is ezt irja. Erdemes megvarni az Eurosporton kozvetitest ott ugy is elmondjak az osszeallitast akkor elvileg meg lehet pre tenni. De biztos eloben is.

Egyebkent ha mondjuk Boe helyett mondjuk Bjontergaard vagy mondjuk Bjorndalen indulna akkor is boven van ertek a tippben hisz mint mondtam a nemeteknel (HINZ ES REES) igy is jobbak de meg az olaszoknal is. A csehek lehetnek erdekesek mert a Vitkova Moravec is jo duo es az orosz Yurlova Shipulin is. De a 10es odds mindenkepp túlzó 

Idézetet írta: nyyankees Dátum március 10, 2018, 13:42:14
Tudom rossz helyre írom, elnézést érte. Találtam egy nagy value tippet.

Biathlon vegyesváltó ma 16.00 vagy 16.30

Norvégia nyer. Jelenleg 10es az oddsa és ami miatt value az az hogy ELVILEG Johannes Boe és Olsbu összeállításban indulnak a norvégok. Boe a legjobb férfi versenyző( Furcadeot leszámítva) Olsbu meg egész jó női. Ha igaz a rajtlista akkor messze övék a legjobb páros. Pl a németekre 3as az odds, ott Rees Hinz párral indulnak ami elég gyengus. Rees a fasorban sincs Boehoz képest. Az oalszok aki szintén esélyesek Sanfilippo Bormolini párral indulnak..

A Single Mix 13.40-kor kezdődött,ott megy Olsbu és J.Boe.Amúgy ilyen oddsért ez egy nagyon jó tipp lett volna!Bár Olsbu a második körben büntetőkört ment de most Boe mégis hajrázhat az első helyért!
16.40-kor a Mix Relay (2 hölgy és két férfi versenyzővel)kezdődik,ahol nem igazán a norvégok az esélyesek (S.Solemdal,T.Eckhoff,T.Boe,H.L'Abee-Lund)hanem inkább az olaszok,németek vagy esetleg franciák.
Közben véget ért a verseny,Boe nem tudta behozni a hátrányt csak harmadikak lettek a norgék,de ez erős tipp volt jó oddsal!

Akkor ezt jol elneztem. Koszi a felvilagositast.

Hogy nezehettem ezt el igy.. Igy egy fillert se tennek rajuk. Mar Solemdalon el fog menni.