Téli sport tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezt a topikot azért hoztam létre, hogy ide bárki bedobhatja azt a tippet amit megjátszott. Láttam azért, hogy vannak akik fogadnak téli sportokra, de nem feltétlenül nézi végig mindenki a naplókat. Továbbá akinek nincs kedve naplót vezetni, de ha szívesen megosztaná tippjét akkor az itt megteheti. Szinte minden irodában lehet téli sportokra fogadni, és nem biztos, hogy mindenki átnézi az összeset, márpedig elég változatosak a kínálatok.
Szóval így segíthetjük is egymást.

 :ok:

bet365

Düsseldorf/Sífutás/Férfi váltó  Norvégia I. a dobogón végez

1.33

BetClic
Biatlon, Östersund - Női 10km üldözéses - Neuner győzelem 2.75

Igazából szinte csak ebben látok fantáziát...meg szerintem Domracheva szétfogja lőni magát, min 4 hibát várok tőle :) Kicsit lassult is már, a 15 km lehet sokat kivett belőle. Akkor hatalmasat futott, a sprint alatt közel nem volt már annyira erős. Ezért megy még, hogy Makarainen végez előrébb 1.57-ért. Neki a futással nincs gondja, a lövészettel annál inkább, de talán összekapja magát...

H2H: Makarainen vs. Domracheva H 1.57

#3 december 04, 2011, 21:39:15, Cesc18
Ment két kombi...

BetClic

Alpesi sí, Óriás műlesikl., Beaver Creek Első három hely: Ted Ligety 1.50 :ok: (2.)
Alpesi sí, Női Szuper-G, Lake Louise Győztes : Lindsey Vonn 1.35 :ok: (1.)

[fw]FortunaWin[/fw]

Alpesi sí-férfiak - Beaver Creek óriás műlesiklás - Jansrud (1-10) 1.40 :ok:
Alpesi sí-nők - Lake Louise szuperóriás műlesiklás - Rebensburg (1-10)1.27  :noway:

#4 december 09, 2011, 19:36:25, Cesc18
[fw]FortunaWin[/fw]

Síugrás - Harrachov 1.verseny - Végső győztes: Schlierenzauer 2.70 (1.)
Sílövészet-nők - Hochfilzen 7,5km - Dobogón végez: Makarainen 2.00 :ok: (2.)

Tét: 1.000 HUF
Várható nyeremény: 5.400 HUF

Csupán megérzés alapján...

Jó megérzés volt! :great:

Biathlon

1. lövészet után vezet: M.Gössner. 21,00 odds


bepróbálom 300-zal, mégpedig azért mert a fiatal német elképesztő futó, sífutóknál indult például az olimpián, kiszorítva sok alapból sífutót a csapatból,annyira jó fiatal kora ellenére..Tavaly többször verte Neunert is futásban, de ő főleg a táv első felében jó. HA, hibátlant lő a fekvőben, vezethet,ismétlem, HA.. Amúgy nagyon pocsék lövő,főleg állóban,mint Neuner, de néha képes fekvőben hibátlanra. Talán most is..

#6 december 10, 2011, 18:38:24, Cesc18
[fw]FortunaWin[/fw]

Síugrás - Harrachov družstva - Dobogón végez: Németország 1.50 :noway:
Síugrás - Harrachov družstva - Végső győztes: Ausztria 1.07 :noway:
Sílövészet-férfiak - Hochfilzen-12,5km - Svendsen-Ustyugov Svendsen 1.37 :ok: (1.-14.)

Tét: 1.400 HUF
Várható nyeremény: 3.081 HUF

Női biathlon váltó: Németország előrébb végez, mint Norvégia (1.45)
Nagyjából egyforma a két csapat, de egy Neunerrel jobbak lesznek.

#8 december 11, 2011, 16:54:16, Cesc18
BetClic-en most sem zárták le a kvalifikációk előtt a fogadást. Sajnos H2H nincs, tehát a tuti pénz így elmarad, de mégis lehet egy kicsit szelektálni. Pl. a férfiaknál kapásból kiesett a favoritok közül Hattestad. Cologna kiválóan ment és tavaly itt épp 3. lett sprintben. Tegnap ritka pocsékul ment, de elképzelhető hogy amikor látta hogy nincs esélye akkor már inkább tartalékolt a mai napra. Ezért nálam 8-as oddson megér egy próbát a dobogóra. Kemény a mezőny, de tavaly is az volt. Próba cseresznye!

A lányoknál Randall nyerte a kvalit, őt eddig is dobogóra szántam, ezzel csak még jobban meggyőzött. Mivel Matveeva jól szerepelt idén a sprintekben, és most is jól ment eddig ezért őt is bepróbálom 3.5-ért, de őt a legkisebb téttel.

Sprint szabadstílus, ffi., Davos - Dobogó:Dario Cologna 8.00 :noway: (7.)

Sprint szabadstílus, nők, Davos - Dobogó: Kikkan Randall 1.45 :ok: (1.)

Sprint szabadstílus, nők, Davos - Dobogó: Natalia Matveeva 3.50 (2.)

Szerk.: Most nézem ráadásul Cologna a negyeddöntőben nem a legerősebb futamba került.

Nyomorodjon meg, aki kitalálta ezt a biathlonnak csúfolt sportot.


Zaitseva-Bachmann 1

Kuzmina-Brunet 1

ezt a duplát toltam ma Biathlonra

Zaitseva elég jó formát mutat.Kitünően lő és az élfutók közé tartozik.Bachmann is jól tolja a futást,de lövészet elég tragikus.Kuzmina és Brunet is jó lövészetet produkál mostanság,de Kuzmina ezerszer jobb futó mint Brunet.
Hajrá Zaitseva és Kuzmina,ne kiméljétek a korongokat :ok:

Hát Kuzmina majdnem megviccelt,de szerencsére így is beelőzte Brunet aki még gyengébben futott mint azt gondoltam.Zaitseva meg sima volt :great:

Komolyan mondom nem értek én néhány dolgot..Nagyon furcsa nekem ez az egész szezon..

Először is megjegyzem, hogy már 10éve követem a biathlont,szal eléggé képben vagyok. Megmondom őszintén, hogy statisztika mániás vagyok, szeretem nézni ki hogy fut, hogyan lő stb. Szinte mindig extra jó futó volt a kedvencem,mert valahogy örömmel töltött el, ha láttam hogy a futásban letudja dolgozni a lövészetben összeszedett hátrányát. Éppen ezért imádtam Dislt és Wilhelmet majd pedig Neunert.
Ennek okán egyszerűen nem értem ami ott folyt a versenyen, de különösképp Zaitsevával. Elismerem jó futó, jobb mint az átlag, dehogy ugyanannyi hibával 40mpet verjen Neunerre, jobban fusson, mint Makarainen egyik évről a másikra, ráadásul nem egy fiatal versenyző hogy azt lehessen mondani hogy szezonok között ennyit fejlődött..Alig kapott ki futásban Domrachevától,aki most tényleg elképesztő formában van(nála évről-évre látszik a fejlődés)

A lényeg a lényeg, szerintem, bár ezt nyilván lehetetlen megítélni, de nem tiszta eszközökkel lett ilyen jó. Érveim is vannak.

- évről-évre kapnak rajta doppingoló oroszokat.(Akhatova,Iaroschenko,Ioureva stb)
- egy két éve még Sleptsova volt messze a legjobb orosz versenyző,futásban még Neunert is verte nem egyszer,jól is lőtt, összetett vk címért harcolt,majd egyszercsak jött a doppingbotrány(amiben őt is megnevezték, igaz bizonyítani nem tudták, így nem tiltották el) de azóta nézzétek meg.Egy átlagos versenyző, van hogy percet kap a sprintben futásaban a legjobbtól. Zaitseva is ilyen volt, emlékszem mindig ilyen hullámzó teljesítményt nyújtott. A szezonok közben hol villantott vmit (dobogók sora,jó futás,lövészet) majd hol 20-30. helyek, gyenge futás stb.

Direkt visszakerestem néhány tavalyi eredményét. Ugyanitt Hochfilzenben  kb egypercet kapott futásban Neunertől és Domrachevától.
Pokljukai sprintben tavaly Neuner úgy verte 20mp-cel őt hogy 2vel több hibája volt.Ruhpoldingban +30mp hátrány, a vbn megint 40nel kikapott Neunertől/Makarainentől 1perccel ugyanitt az üldözésesben. Kár is tovább ragozni..

Az biztos hogy a dopping itt is jelen van és az is hogy elfogult vagyok Neunerrel szemben. De tudtommal nem beteg sem ő sem Makarainen sem senki akit megvert futásban annyival amennyivel "normális" esetben őt verik.

Lehet van benne valami hisz ahogy mondtad nem az első ruszki biathlonos akit elkaptak doppingolásért
ja és örülök hogy nem csak én nézem már vagy 10 éve ezt a remek sportot. :ok:

Hihetetlen jó a Tobet kínálata téli sportokra...kár, hogy nincs időm most böngészni, de azért gyors összedobtam egy kombit.

Tobet

Ole Einar Bjørndalen - Tarjei Bø (1-2) Tarjei Bø 1.20
Petter Northug - Maxim Vylegzhanin (1-2) Petter Northug 1.10
Martins Dukurs (Latvia) - Any other athlete (1-2) Martins Dukurs 1.30

Tét: 3.000 HUF
Várható nyeremény: 5.616 HUF

Boe remélem nem szívat meg...van 43mp előnye, csak nem lövi magát szanaszét, bár ebben a sportban bármi megtörténhet.
Kombiba nem lehetett Northug győzelmét tenni, ezért tettem az orosz ellen, de singleben azért megjátszottam 1.52-ért.
M. Dukurs uralja a skeletont, eddigi két versenyen is alázott, ezt a pályát pedig jól ismeri.