A fogadás Don Quijote-ja

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#1425 február 12, 2018, 21:17:07, hillandkimi
Hu, kicsit régen jártam erre, de élek :)


A holnapi BL megérzéseim:

Juventus vs Tottenham Félidő/Végeredmény: X/1, Taktikus és Underes meccsnek ígérkezik, 1:0 vagy 2:0 ás eredményt várok, aztán majd kiderül mennyire is jó a zebra védelem a BL-ben.

Basel vs Manchester City : 1,36 ért United győzelem kicsit vicces, inkább a G/G 1,90 -ben látok fantáziát

A Basel a City-vel játszik, így már érthető az odss, még ha nevetséges,  akkor is.

Kösz, baszki miért unieted néztem ...

A City simán átgázolt a Baselen, a csapatom vagyis a Juve saját magának köszönheti az X et, de annyit hozzá teszek, hogy a Hotspur erőnlétileg jobban bírta.

Holnap lesz egy Real Madrid vs PSG, a gigászi igazolások ellenére, talán a Real BL rutinja dönthet az első találkozón

Tipp: G/G és H (Mind két csapat lő gólt és hazai győzelem születik) Odds: 3,40


Porto vs Liverpool kicsit lutri meccs, a 2,5 gól over 1,72 ért nem rossz .

Beírtam yutyubba, hogy sportfogadas, aztán csipáztam miket dob ki, hu anyám :D

A gagyik mellett a másik fogadással foglalkozó fórum videó sorozata nem rossz, de a srác tippjei, megérzései nem igazán ülnek.

Viszont PhillyBeast és Laudrup sorozata tetszett.

Tavaly sajnos túl toltam az x eket, aztán idén már a bet módosította az oddsait, ilyen 3,39 re stb.. így a
kemény munkával össze gyűjtött szorzóim szinte mehettek a kukába. Annyit azért tanultam a saját káromon, hogy
most már csak élőben rakom a döntetlent az adott meccs aktuális statisztikája alapján. Nem szoktam streamen nézni a párharcokat, mert néha az is becsapós. Csak a számokra támaszkodok. :)

Nem rég megtetszett a G/G H,V,X es fogadási típus. Látok benne fantáziát, hétvégén minimál téttel raktam egy szombati és egy vasárnapi szelvényt hármas kötésben, persze hoztam a formám, egy-egy gólon ment el mind kettő szelvény.

Singlében ez 6-ból 4 eltalált meccset jelent. Majd itt a naplómban megversenyeztetem a singlét és a kötést. Mellette folytatom a live x-ek megfogását.

Mai szelvényemet így raktam:

Real Madrid vs PSG G/G és H  Odds: 3,15

Porto vs Liverpool G/G és V Odds: 4,20

Össz szorzó: 13,23
Tét: 500FT





A Real ha nehezen is lejött szerintem, Pool baszki hihetetlen 5 góllal nyerni a Porto otthonában ....

#1431 február 15, 2018, 22:54:31, hillandkimi
Mai tippjeim:

Dortmund vs Atalanta G/G H Odds: 3,15 3:2 WIN :great: :great: :great: :great:

FC Köbenhavn vs Atletico Madrid Gólszám 1,5 felett és Vendég odds: 2,00 1:4 WIN  :great: :great: :great: :great: :great:

Napoli vs Leipzig  G/G H Odds: 3,70  :noway: :noway: :noway:  1:2

Mindegyik meccsemen lejött a G/G, rohadt Napoli t éreztem nem kellene rakni, de annyira nem bíztam a Lipcsében..., erre tessék. Singlében így is profit.

Vasárnap hozok pár G/G, H, V, X et, sajnos a szombat kimarad idő hiány miatt. 

Szép Vasárnapot!

Megcsináltam az előzetes szűrést, ezeken a meccseken reális a gólváltás. Szigorúan csak statisztika + forma.

Ebből variálok szelvényre ! Max hármas kötésben v 3/5 be.

#1435 február 18, 2018, 22:35:41, hillandkimi
Tippjeim:

01. Nice - Nantes Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt)  5,00 1:1 :noway:

02. Twente - Sparta Rotterdam Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 3,50 1:1  :noway:

03. Frosinone - Ascoli Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 2,95 2:0 :noway:

04. Bologna - Sassuolo Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 5,25 2:1 :ok:

05. Kasimpasa - Galatasaray  Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 6,75 2:1 :ok:

06. Lechia Gdansk - Piast Gliwice Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 3,85 0:2
:noway:

07. Augsburg - VfB Stuttgart Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 4,05 0:1 :noway:

08. Hamilton - Rangers Vendég és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 3,05 2:5 :ok:

09. Real Sociedad - Levante Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 2,95 3:0  :noway:

10. Charleroi - Standard Liege Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 5,50 1:1 :noway:

11. Feyenoord - Heracles Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 2,20 1:0  :noway:

12. Trabzonspor - Istanbul Basaksehir Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 5,00  :noway:

13. Zwolle - Ajax Hazai és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 0:1  :noway:11,50

14. Benevento - Crotone Vendég és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 6,00 3:2
:noway:

15. Betis - Real Madrid Vendég és igen (1X2 + Mindkét csapat szerez gólt) 1,95 3:5 :ok:


7 meccsen volt G/G, de nem azzal a végeredménnyel.

Lesz ez jobb is :) 

#1437 február 21, 2018, 09:37:31, hillandkimi
Megérzés tipp:

Frankfurt vs. RB Leipzig G/G V odds: 5,50 2:1 :noway:

Lazio vs. Verona G/G H Odds: 2,60 2:0 :noway:

#1438 február 23, 2018, 21:52:06, hillandkimi
A mai EL-t kihagyom, és a pénteki meccsekre fókuszálok.

Germany   2. Bundesliga

Jahn Regensburg vs. Fortuna Düsseldorf Tipp: G/G H odds: 4,33 4:3 :great: :great: :great: :great:

Dánia Superligaen :

AC Horsens vs. Randers FC G/G H odds:4,75 1:1  :noway:

Italy   Serie B

Spezia Calcio vs. Salernitana  G/G H odds:5,0 3:0 :noway:

France   Ligue 2

Tours FC vs. US Orléans G/G V odds:6,00 1:1
  :noway:

France   Ligue 1

Strasbourg vs Montpellier G/G H odds:6,5





#1439 február 23, 2018, 18:01:40, hillandkimi
ma befizettem betre, ennyi tőke áll rendelkezésemre, ami ha szar formában leszek sem fog hiányozni.
Bízom benne, hogy hétvégén jobbak lesznek a megérzéseim, és a kezdő tőkém gyarapodni fog.
5 meccset kinéztem már, de még agyalok, hogy hármas kötésben vagy 3/5 be rakjam.

Az elsődleges cél, hogy a kezdő tőkémet kitudjam venni.