NBA Fogadások 2011/12

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Csúnya oddsokat látok még tippmixen is, amiket érdemes szerintem pakolni. Egyik a Miami győzelme a Dallas otthonában, a másik pedig az underdogként induló Bulls meccse Los Angelesben.
Az előbbi nálam egyértelmű vendég győzelemnek indult, aztán látva a Miami játékát, kicsit bizonytalanabb Heat sikert prognosztizál, igaz, még nem láttam játszani a Dallast.
A Lakers meccse meg nálam nagyon kevés infóról és rossz esélymeghatározásról árulkodik, már ami a tippmixet illeti. Alapból 2.15-tel indultak a Bikák, ami szerintem túl magas, nálam egyértelműen ők a meccs favoritjai, ráadásul még ott van Bynum hiánya valamint Kobe esetleges kidőlése is. Még egy gyenge Kobeval sem tudják majd megverni Rose-ékat, ezt még csak tetézi, hogy Odomot átrakták Dallasba. Így aztán marad az öreg Fisher, talán Kobe, de ő sem 100-as, egy puhány Gasol a palánk alatt, akit megeszik reggelire a Noah-Boozer duó, plusz maradnak a "töltelékek" (Kapono, Blake, Murphy).
Szóval a Bulls nálam absz fav, a Miami meg revansot vehet a nagydöntőben elszenvedett vereségért, de ez a Spoelstra hogy még mindig ott van...kész csoda.

Másoknak erről mi a véleménye?

Idézetet írta: Lord Dátum december 22, 2011, 14:35:33
Csúnya oddsokat látok még tippmixen is, amiket érdemes szerintem pakolni. Egyik a Miami győzelme a Dallas otthonában, a másik pedig az underdogként induló Bulls meccse Los Angelesben.
Az előbbi nálam egyértelmű vendég győzelemnek indult, aztán látva a Miami játékát, kicsit bizonytalanabb Heat sikert prognosztizál, igaz, még nem láttam játszani a Dallast.
A Lakers meccse meg nálam nagyon kevés infóról és rossz esélymeghatározásról árulkodik, már ami a tippmixet illeti. Alapból 2.15-tel indultak a Bikák, ami szerintem túl magas, nálam egyértelműen ők a meccs favoritjai, ráadásul még ott van Bynum hiánya valamint Kobe esetleges kidőlése is. Még egy gyenge Kobeval sem tudják majd megverni Rose-ékat, ezt még csak tetézi, hogy Odomot átrakták Dallasba. Így aztán marad az öreg Fisher, talán Kobe, de ő sem 100-as, egy puhány Gasol a palánk alatt, akit megeszik reggelire a Noah-Boozer duó, plusz maradnak a "töltelékek" (Kapono, Blake, Murphy).
Szóval a Bulls nálam absz fav, a Miami meg revansot vehet a nagydöntőben elszenvedett vereségért, de ez a Spoelstra hogy még mindig ott van...kész csoda.

Másoknak erről mi a véleménye?

Minden szavaddal egyetértek. Két napja várom, hogy a bet365 végre tegyen ki oddsokat a Bulls-Lakers meccsrem de még mindig semmi. Várják mi lesz Kobe-val... Bár én örülnék, ha játszana, nagyobb lenne a Bulls oddsa. Láttam Rose előszezon meccsen, MVP formában van, dinamikusabb, mint valaha! Vagy 10ezerrel biztos megkínálom a Bulls-t, csak tegyék ki végre.

Dallas meccsekből is láttam részleteket, feltették a régi lemezt. Nowitzki, Nowitzki, Now... -Valamint elpasszolták Bareát, ami óriási baklövés volt részükről. A Dallas mákja, hogy nyugat elég gyenge, így a play-off azért meglesz, de címvédésről szó nem lehet.

Hasonlóan látom a dolgokat!
Miami nálam is jónak tűnik, ahogy a Bulls is! Brown azt nyilatkozta, hogy csak a mérkőzés előtt derül ki játszik-e Kobe.
Most minden iroda erre vár. Viszont ez Kobeval is sima Bulls lesz sajnos. A Clippers ellen gyengék voltak nagyon, kétlem hogy felszívják magukat. Az OKC győzelmét is nagyon várom! Annak ellenére, hogy az Orlando nagy nehezen megverte a Miamiet én elég biztosnak érzem ezt. És még egy nagy tipp lehet a Clippers! Hatalmas üzletet csináltak azzal, hogy elhozták Chris Pault New Orleansból! Griffin, CP3, Butler, Billups. Szerintem ez is sima Clippers lehet! Lakers ellen jól mentek, egy Golden State meg csak nem tudja őket megállítani!

Kobeval is szívni fog a LAL. OKC is simán át fog lépni az ORL-on, néztem a MIA elleni tegnapi meccsüket, és ... ez az ORL sok mindennek nevezhető, de csapatnak nem. Igaz, hogy csak az első félidőt néztem, de ott volt, ahol 20-szal ment a Heat, onnan meg már nem akartak pörögni, és visszaálltak. Csak így tudott "nyerni" az ORL. Ez egy éles meccsen legalább 15-20 pontos különbség lett volna a MIA javára. Viszont a MIA továbbra sem 100-as nálam, Spoelstra továbbra is az egyik sztárjával viteti fel a labdát, ahelyett, hogy Chalmers irányítana, vagy éppen Billupsot igazolták volna le, mivel CP3 érkezésével tök feleslegessé vált, mivel egy poszton játszanak, és pont illett volna Billups a Heat játékába, így ő vitte volna a labdát, a 2 szupersztár meg esetek 90%-ában tisztára tudta volna játszani magát labda nélkül, így megint megint csak a pumpálás meg az atletizálás megy, ami egy 50-60 meccsig megy is, de még utána is ott van a PO, ami már más tészta.
A CP3 trade-del annyira nem értek egyet, egy olyan csapatba ment CP3, ahol ott van Billups és tudtommal Mo Williams is. Ez azért kicsit nagy luxus. 3 ilyen irányító egy csapatban...mint már korábban említettem, a Heatnél a 3-ból bármelyik elférne a kezdőben. Viszont a Paul - Griffin duó hasonló lesz a Paul - West duóhoz, azzal kiegészülve, hogy lesz itt egy Butler és egy DeAndre Jordan is. Mindenesetre kijelenthető, hogy a LAC felnőtt a LAL szintjére.

Kobe Bryant nélkül indul az NBA
Sem a Clippers elleni előszezon-döntőn, sem pedig a karácsonyi szezonkezdetre nem jön rendbe Kobe Bryant, a Los Angeles Lakers világhírű kosarasa.

Miközben a felek megegyeztek és a szurkolók nagy örömére végre elkezdődik az észak-amerikai profi kosárlabdaidény, addig Bryant orvostól orvosig járhat. A kosaras jobb csuklójában elszakadt egy szalag, ami miatt oldalvonalon kívül kell maradnia. A sérülés súlyosságát egyelőre nem tudni, de a három-négy hetes kihagyás szinte biztos.

Az NBA magyar idő szerint 25-én, 18 órakor veszi kezdetét, a Knicks a Celticset fogadja, 20.30-tól Dallas-Miami, 23 órától pedig Lakers-Bulls meccs következik.

Így viszont lehet pakolni a Bullst, egészen addig amíg le nem viszik az oddsát!
Fortunawinen pl még 1.85! Van egy olyan érzésem hogy lesz közte 5-10 pont

A Lakers sem buta. Próbálják menteni a renomét. Ha Kobe nem játszik, a szurkolók is könnyebben emésztik majd meg a zakókat :D
Kíváncsi leszek, Odom és Kobe nélkül mire mennek majd a Bulls ellen.

Közte 20??? Rose hatalmas formában van, mint már mondtam, Bozzer gondolom még magára szedett nyóc kiló izmot, Noah azért elkosarazgatott itt Európában. Rose is végig edzett, ez látszik rajta, és ott van Rip Hamilton is, aki bárhonnan, bármikor jó egy tempóra, én nagyon szerettem Detroitban is, de ott belefásult abba a posványba. Itt ő is meg fog újulni, Hamilton meccsenkét 15-18 pontra jó lesz. És Rose-zal jól kiegészítik egymást, mert HAm kinntről dobál, igazi tempódobó játékos, míg Rose a gyűrűt támadja, de valami iszonyat agresszíven. Palánk alatt meg Noahék az NBA egyik legerősebb PF-C párosa. Én idén szívesen nézek majd Bulls meccseket, az biztos!

Módosítom az általam kiírt nem hivatalos MVP tippelős játékot.
Csak a csoportelsőket kell külön megtippelni, tehát nem kell a pontos helyezést !!

Az én tippjeim.

Kelet:
csoportelsők: Miami, Chicago, Boston
play-off hely: Orlando, Atlanta, New York, Philadelphia, Milwaukee

Nyugat:
csoportelsők: San Antonio, Oklahoma, Clippers
play-off hely: Dallas, Denver, Utah, Lakers, Houston

East Atlantic: Boston
East Central: Chicago
East South: Miami
+New York, Atlanta, Orlando, Philadelphia, Indiana

West North:Oklahoma
West Pacific: Lakers
West South: San Antonio
+Denver, Utah, Phoenix, Clippers, Dallas


Óvatosan azzal, hogy nem lép parkettre Kobe vasárnap. :) 

http://www.nba.com/lakers/news/kobe_vows__play_through_pain_2011_12_22.html?ls=iref:nbahpt2

Ettől függetlenül még nyerhet a Bulls.

A legnagyobb baj ezzel a meccsel, hogy akiket ismerek, azok is mind egyből rávágják, hogy Bulls. Márpedig ha mindenki a Chicagora fogad, az sosem lesz Chicago.
Itt Kobe szükséges rossz. Sérült, töke kivan, ráadásul a volt felesége is megfejte, most váltak el nemrég. Na persze aligha fájt ez neki, de azért mégiscsak. Purgyék is vannak, nem jó ez... Most meg ez a csuklósérülés... Amúgy Kobe szereti játszani a herot, de ha nem csalják, ez a Bulls szétszedi a Lakerst.
Tök ugyanaz a csapat, plusz jött még Hamilton, aki bármelyik csapatba percek alatt beilleszkedik, tök intelligens játékos. Rose, Rip, Deng, Boozer, Noah... te jó ég.
Lakersnél Bynum lópöcs, Kobe sem veszi már föl sebességben a versenyt Rose-zal. Gasolt meg Boozer kettétöri, Gasol amúgy is mindig gyenge Karácsonykor. Indiana ellen nagyon élt Boozer, márpedig ha még ő is formában van, a LAkerst minden poszton verik. Noah meg úgy látszik, a piszkos munkára szakosodik, itt is ezt gyakorolta már.

Az NBA-t majd melyik TV adja?


Nézem a Lakers rostert. Ez valami vicc, hogy Ron Artest Metta World Peace néven szerepel?  :D