Hírek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hát, amikor itt 10 milliókból festenek fel egy zebrát (én egy milláért felfestem nekik ha kell akár fogkefével is  :) )... Mutyikisztánba mindent meg lehet tenni!

Hullik már valahol a hó?  :)

Idézetet írta: gerry Dátum február 03, 2012, 09:29:10
Hullik már valahol a hó?  :)

Ja, itt nálunk (Hódmezővásárhely) nem rég kezdett el szállingózni, remélem estére már annyi esik, hogy lapátolni kell ;D
Elvileg így fog majd terjedni --->



Idézetet írta: Milan Dátum február 03, 2012, 13:35:50
Azért ez a hír is eléggé fontos:

http://www.origo.hu/gazdasag/20120203-penteken-reggel-leallt-a-malev.html
Ez szivas! Marciusba repülövel jött volna a baratnöm 4napra.Most 2szer 2ora repülöut helyett utazhat 25orat.

Amugy ez az egesz nemzetközi legiutasszallitas megszüneset vonja maga utan,vagy atveszi a malev szerepet vmi külföldi?
Egyre bovlibb orszag leszünk... :crazy:

Idézetet írta: demi Dátum február 03, 2012, 16:41:49
Ez szivas! Marciusba repülövel jött volna a baratnöm 4napra.Most 2szer 2ora repülöut helyett utazhat 25orat.

Amugy ez az egesz nemzetközi legiutasszallitas megszüneset vonja maga utan,vagy atveszi a malev szerepet vmi külföldi?
Egyre bovlibb orszag leszünk... :crazy:

Nem a Liszt Ferenc Repülőtér dőlt össze... :) Tud nyugodtan repülővel jönni, csak minden jel szerint nem MALÉV járattal...


Hó jelentés Látrány és Balatonlelle környékéről : 10-15cm hó jelenleg de ha a havazás tovább folytatódik délutánra már 20cm fölé is mehet   :)
hőmérésglett pedig -10


Szerintem ez megint csak sóhintés... A torrentnek nem tudnak gátat vetni, de itt igazából az illegális kereskedelem ellen lépnének fel, azaz a fizetés ellenében (pl fizetös sms) történü letöltés ellen. Ugyanakkor a rossznyelvek szerint néhány oldal fizet a jogvédöknek, hogy ne piszkálják öket... Saját véleményem: nem szeretek zsákbamacskát venni. Nem vagyok egy nagy filmnézö, ha valamit meg akarok nézni, letöltöm, egy dvd-ért nem adok 4-6 vagy esetenként 8 ezer forintot. A játékokat pedig szeretem kipróbálni, pont a zsákbamacska jelleg miatt. Nem veszek havonta, de ami bejön, azt meg is veszem utánna általában.

És egy meglátás brüsszelböl: a gyereknek otthon is volt nintendo wii-je, mielött kijöttünk. Otthon a nagyáruházakban elvétve lehetett rá játékot találni, még a népszerübb PS-re vagy Xbox-ra se nagyon. Itt minden áruházban (pl. a Cora, egy azok közül, ami otthon is van) külön sor van egy-egy konzol játékaiból, de még a nintendo ds, 3ds-ből is, sőt, kiegészitők garmadájából lehet válogatni. Lehet hogy a fizetöképes kereslet miatt van, hogy itt a torrent szitokszó, és belgium az elsök között volt, ahol letiltották pl. a phiratebay-t?


Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 19, 2012, 12:28:30
Ez azért durva

http://magyarcitrom.postr.hu/tenyleg-verhetik-a-gyereket-az-iskolaban

A sok C (nem Ronaldo... :)  ) meg is érdemli. Az ilyen esetek 99,9 százalékának ők a szereplői...


http://www.origo.hu/gazdasag/20120423-megjelent-a-szell-kalman-terv-20-itt-a-sargacsekkado-es.html

Hát a zember már nem tudja sírjon vagy nevessen kínjában, éljen az egykulcsos adó sikertörténete és a regisztrációs adó eltörlése!