Csaló pokertermek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Alba96! Még mindig ott tartunk, hogy aki neked nem ad igazat az hülye, sötét, "nem látja a fától az erdőt", stb.
Te nem véleményekre vagy kíváncsi, hanem követők, támogatók kellenek.
Helyesbítek: Az 5 kérdésből nem 3 volt a szűrő, hanem gyakorlatilag négy! Mert aki a "nem" választ jelölte meg, az hülye és nem lát tisztán. Már sajnálom, hogy asszisztáltam ehhez a marhasághoz.
Pedig alapvetően biztos vagyok benne, hogy csalnak, de amit te itt művelsz az vicc. Olyasmivel próbálod ezt alátámasztani, amiből egyértelműen kiderül, hogy a játékod egyszerűen gyenge. Erre nem lehet alapozni, hogy csalnak.
Azt pedig kétlem, hogy nem fizettél be sehova, mert pár dollár ingyenpénz elvesztése miatt még senki nem csapott ekkora hű-hót!

Arra pedig ne hivatkozz, hogy nem a játéktudásod a lényeg ebben a dologban, hanem a tény. Mert a tényt a játékaiddal próbálod alátámasztani. De ez nem egyszerűen sántít, hanem inkább nincs lába!!!
Olyan mintha azt akarnád bemesélni, hogy egy szóban nem a betű a lényeg, az mindegy.   ;D

Egy biztos: teljesen érthető miért szabadultak meg tőled a másik oldalon.

Alba: visszavonom azt, hogy értelmesnek tűnsz... :) Én próbáltam neked segíteni, nem ment. A tegnap esti szösszeneted pedig a topic eddig legnagyobb hülyeségeinek halmaza... Játékpénzen akarsz releváns mintát szerezni te nagyon okos? Csodálkozol, ha az AA-t veri az 52 ha megadja? Van rá 20% esélye. Minél többször adja meg valaki annál többször nyer vele... Az olyan partiról ne is beszéljünk ahol 3-4-5 ellenfél is beszáll... Játékpénz... Te jó ég ember. Ha ezt tudom el se kezdek vitatkozni... :D

Figyu, az én naplóm, minden csak nem példamutató olvasmány, nem vagyok Negreanu (tudtad, hogy a csávó online is nagy király? - persze nyilván szponzorált játékosokra nem tesznek stigmát, sőt). De ha mégis beleolvasnál, látnád, hogy nálam is alapelv, hogy nem fizetek be soha. De azért nem venném a bátorságot, hogy NULLA pókertudással osszam az észt és kijelentsem, hogy aki nyereséges, az hazudik, mert lehetetlen nyerni és a szolgáltató tesz arról, hogy SENKI sem lehessen az.

A póker és a sportfogadás nagyon hasonló belső világgal rendelkezik és vannak itt a fórumon jónéhányan, akik vagy az egyikben, vagy a másikban, vagy éppen mind a kettőben sikeresek, ne adj isten ebből élnek, te pedig ajtósul rontasz be a házba, jössz és világméretű összeesküvésekről hadoválsz.

Azért itt senkinek sincsenek arról illúziói, hogy fehérgalléros úriemberek világában élünk (volt egy, aki így jelent meg a fórumon, így is hívta magát, aztán meg másképp viselkedett ugyebár...); minden szolgáltató ott és úgy csal, ahol és ahogy tud, de aki ügyes, el tud lavírozni ebben a világban, a többieknek pedig a játék szórakozás. Van egy határ, amit a fogadók tolerálnak és ha csal is az RNG, nem elviselhetetlen mértékben teszi azt.

Vannak persze kirívó esetek a csalások terén, amelyről igyekszünk egymást tájékoztatni, ha pl egy iroda nem fizeti ki, ami jár neked, vagy átbasz a bónuszokkal, vagy irreális mértékben lekorlátozza az általad játszható tétek mértékét. Általában véve, ha nem az általa megszabott feltételek szerint dolgozik. Ilyenkor ezt nyilvánosságra hozzuk és mindenki eldönti, hogy bízik-e egy adott irodában továbbra is, vagy sem.

Most ha egy irodánál 100$ a kifizetés, az az ő privát ügye, nem kötelező odavinned a pénzed és kész.

Ez a hadjárat, amit indítottál értelmetlen és teljesen felesleges.

Egyébként én is Naná!-ra szavaztam és azért mert előre tudtam, hogy azt ki fogom hagyni a szűrő szerepe miatt az értékeléskor, tehát olyan mintha nem is szavaztam volna! Tehát nem is szavaztam értékelten!
Azt is valószínűnak tartom, hogy volt olyan aki kétszer vagy többször is szavazott csak azért, hogy igaza legyen.

Azért érdekes lenne kiírni a PS-en egy Home-versenyt, amiben két csapat versengene!
1. Team - Akik szerint nem csalnak a szolgáltatók.
2. Team : Akik szerint igenis csalnak a szolgáltatók.

De az olyanok mint aki belebarmolt ebbe az egészbe tuti hogy belebarmolnának ebbe a versenybe is.
Pl. úgy hogy a másik csapatba jelentkeznének és direkte vesztenének, csak hogy igazuk legyen.

Ezeket csak azért írtam, hogy tudjátok én nem akartam csalni és nem is csaltam,
de ott ahol lehet csalni halálosan biztosan mindig akad valaki aki megpróbál csalni!
Ebbe a vélemény-kutatásba ( Hű de nagyképűen hangzik! ) is ezért kellettek a szűrők!

De ugye biztosan nincs igazam! Mert ugye én én vagyok!
A pokerbalfasz!
Üdv

Ha valaki még barmolgatni akar a nickem [email protected]/alba96 és NEM VÉLETLENÜL EZ A JELSZÓ!
Csak reméltem, hogy lesz aki felhasználja az okosságát egy kis csalásra. Csak mert lehet!
És ez nekem adott volna igazat abban hogy ahol lehet csalni ott csalnak is!
Nem jött be az hogy betörnek rá! Ez van! Nem lett ebben igazam!
Vagy mégis?
A főmoderátornak nem kell ennyi ész, tud barmolgatni a nélkül is!

Hát igen!
Kicsit mindig bonyolultabb a dolgok veleje mint hisszük és a megoldás mindig kurva egyszerű ha már tudjuk!

Nagyon jó egészséget kívánok mindenkinek!

Üdv

Ember, felejtsd el a pókert. Annyira megkeseredtél tőle, hogy elment az eszed... :) Menj kapd el az asszonyt, vagy kertészkedj, de ne pókerezz! :)

Idézetet írta: alba96 Dátum január 11, 2012, 09:46:54

A főmoderátornak nem kell ennyi ész, tud barmolgatni a nélkül is!


Mivel érdemeltem ki ezt a hangnemet? Megbántottalak?

Söprű!
"A póker és a sportfogadás nagyon hasonló belső világgal rendelkezik..."

Ajánlom figyelmedbe ab_aevo #47 jozzászólását, amiben az zseniális, hogy tisztán látja, hogy a sportfogadásban
hasonló módon mint a pokerben nem lehet manipulálni a játékot (legfeljebb bundázni de ez másik téma) és ott minden információ fix ami alapján döntesz és nem változik. Legalábbis egy lépésben döntesz a rendelkezésedre álló összes szükséges információ alapján ( azért nekem kéne az eredmény is :) ) és a már megtett fogadás feltételei fix-ek maradnak.
Tehát még véletlenül se hasonlítsuk már össze azzal amikor flop-turn-river lépésekben változnak a feltételek a játék végéig.

Ez nem ugyanaz, mert lényeges a különbség a játék manipulálhatóságát illetően!

Attól, még hogy nem érzed rengeteg dologban hasonlít is... Tiltkezelés, kockázat elemzés, információ gyűjtés stb...

#68 január 11, 2012, 10:34:27, söprű
Gondolom azért sokan értik itt, hogy mire gondolok a két dolog belső világát illetően.

Mostmár egyértelmű, hogy egy számodra teljesen idegen világban próbálsz meg okos lenni.

Nem megy.   :noway:


- A manipulálhatóságot illetően: ha egy focicsapat főszponzora egy fogadóiroda, jogos-e a kétely, hogy minden pályán elért eredmény tiszta? Szerintem igen, de ettől még lesznek sikeres fogadók.

- Minden információ fix? Ember, pont ezért lehet nyerni, mert nem az: menesztenek egy edzőt, sérülések tizedelnek egy csapatot, egy teniszező egy nappal előbb akar megérkezni a következő versenyre, mind mind olyan információ, ami döntő fontosságú egy döntés szempontjából.

Nem tudom egyesek olvasták-e már akár csak egyszer is, de minden válasz így kezdődik:
"Re:Csaló pokertermek" és itt a benne lévő "Csaló" szóra gondolok.
Ez lett volna ez a fórum. :)
De csak nyugodtan, továbbra is lehet elterelni a szót bármi másra ...
... esetleg rám, ha eddig még nem tettétek volna! :)

Ez volt az utolsó benyögésem.

Üdv

Akkor zárjuk is le ezt a topikot, légyszi, mert folyton íráskényszerem van.

Csacsa, te már úgyis feketeseggű vagy, vállalod?

Egy póker játékos, egy póker-szolgáltató, egy asszony meg az asszony bombázó lánya utaznak a vonaton egy fülkében.
A vonat átmegy egy koromsötét alagúton. Közben hallatszik egy cuppanás és egy csattanás.
Mikor a vonat kiér az alagútból a világosra a póker játékos arcán látszik egy éktelenül vörös
tenyérnyom.
Gondolja az asszony:
- Az póker játékosnak megtetszett a csinos lányom, adott neki egy csókot, de a lányom rendes lány,
ezért adott neki egy pofont.
Gondolja az póker játékos:
- De nagy franc ez a póker-szolgáltató, megtetszett neki a csaj, adott neki egy csókot és helyette én kaptam a pofont.
Gondolja a lány:
- Hűha de csinos még az anyám, hogy annyire megtetszett a póker játékosnak, hogy még egy csókot is adott neki! De az anyám hű az apámhoz ezért a póker játékosnak adott egy pofont.
Gondolja a póker-szolgáltató:
- Jól kitoltam a póker játékossal. Cuppantottam egyet a levegőbe aztán akkora pofont adtam neki amekkorát csak bírtam.

Ki mit minek lát? Mindez csak nézőpont kérdése!
:)


uj szavazas,vehehehe
Van egy uj csimavunk! Penz nem kene csimav?

Idézetet írta: demi Dátum január 11, 2012, 11:14:33
uj szavazas,vehehehe
Van egy uj csimavunk! Penz nem kene csimav?

azért mert valakinek van egy véleménye amivel nem ért a többség egyet, még nem lesz csimav...teljesen más kategória.