Kutatás - Bwin

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok,

Jelenleg egy kutatást végzek az államvizsga dolgozatomhoz a Bwin fogadóirodáról.

Arra kérlek benneteket, hogy aki jártas a Bwinnél (de nem csak...), az töltse ki az alábbi kérdőívet:

Bwin kérdőív

Megkérlek vegyétek komolyan a dolgot, s ne csak kattintsatok össze-vissza (fontos, hogy mérvadók legyenek az adatok).

A lényeg: őszinték legyetek!

Az első 100 fórumtag aki kitölti a fent említett kérdőívet, az egy sorsoláson vesz részt, ahol a nyeremény 10€ Skrillen keresztül.

A kérdőív mostantól nyitott, s éjfélig lehet kitölteni!  :ok:

Előre is köszönöm.

+1
Előre is egy kalappal! :beerchug:


Kérdőív kitöltve! Egy Atlanti-Óceánnal a sikerhez!  :beerchug:

Szia Milán! Elkezdtem a kérdőív kitöltését, de a 3. kérdésnél (fogadóirodáknál a fontossági sorrend) nem tudok továbbmenni, mert válaszolni sem tudok, és kihagyni sem lehet a kérdést! ::)
Mit lehet ilyenkor csinálni?

Idézetet írta: Winger Dátum január 23, 2012, 11:13:58
Szia Milán! Elkezdtem a kérdőív kitöltését, de a 3. kérdésnél (fogadóirodáknál a fontossági sorrend) nem tudok továbbmenni, mert válaszolni sem tudok, és kihagyni sem lehet a kérdést! ::)
Mit lehet ilyenkor csinálni?
Ok, most már rendben, én voltam a béna!  ;D



Sikerült a kitöltés! További sok sikert! :great:


Kitöltve!

u.i.: talán a 10-es kérdésnél a fogadók szót majd rövid 'o'-val írd. Nem kukacoskodni akarok, csak úgy vettem észre, ez típushiba nálad, már többször láttam így.

Sok sikert kívánok én is!  :great:

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 23, 2012, 11:31:39
Kitöltve!

u.i.: talán a 10-es kérdésnél a fogadók szót majd rövid 'o'-val írd. Nem kukacoskodni akarok, csak úgy vettem észre, ez típushiba nálad, már többször láttam így.

Sok sikert kívánok én is!  :great:

Köszi, hogy szólsz. Valószínű, hogy megszoktam tévesen, s ezért mind írom így.

Javítom.  ;)


Részemről is ment a kitöltés főnök  ;) :D

Kitöltve!  :great:
Sikeres államvizsgát kívánok!!!   :beerchug: