dAVixx tippei.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szia Dav, kár, hogy amit az egyik zsebedből kiveszel, azt bele teszed a másikba, s így egy örökösen mozgó libikókán ücsörögsz:)
Mintha csak magamat látnám! :-)
Mégha a  naplómban nem is lát napvilágot mostanság, valami hasonlót művelek!

Remélem, mielőbb átállsz egy pluszos folyamatra, de jó látni a tippjeidet, sok sikert!  :ok:

Köszi Angelina , tegnap este Livoztam kicsit, és megint 5k-n áll az unibetes számlám is úgyhogy, most eléggé megy. De ha belegondolok, hogy az egész 600Ft ból indult ki akkor már nem is annyira rossz. :)

Mára:

84   I. Dodig - R. Haase   V   1,23   
113   Husarova-McHale - Pavlyuchenkova-Safarova   V   1,30   
112   Stephens-Wickmayer - Dekmeijere-Tanasugarn   H   1,25   
Eredő odds:   1,99875
Tét:   300 Ft
Várható nyeremény:   600 Ft

2.700Ft- om maradt.

#47 július 06, 2012, 12:10:32, davixxx


Elfsborg - Floriana 2,5 over 1.28
MTK Budapest - FK Senica 1,5 over 1.25
Skonto Riga - FC Jurmala H 1.25
Oddsz:2,02
Tét:3.000HUF
Várható nyeremény:6.060HUF



#48 július 06, 2012, 20:47:41, davixxx
Nah hali újra. :D Bwinen kaptam bónuszt vagy mit, na mindegy nem is az a lényeg. Reggel liveba felvittem 2,5k- ról 5-re aztán lebuktam 3,5k ig, és azt mondtam , hogy akkor most itt állj. Nagyon bejött ez a duplázgatós taktika, ezért most ezzel próbálom felvinni az egyenlegemet. Ezt a játékpénzes dolgot meg hagyom, egy időre. :D

1. szeló :
Murray - Tsonga H  :great:
U19 Portugália - U19 Spanyolország : mind2 csapat gól  :great:
Tét:500Ft
Oddsz:2.35


2. szeló:
Észtország - Görögország V :great:
Kristiansund - Rosenborg 2 mind2 csapat gól :noway:
Aalesund 2 - Fyllingsdalen X or V  :great:
Oddsz:2.09
Tét:1000Ft

#49 július 06, 2012, 12:37:13, davixxx
U 21 Dánia, és Oroszország fi. ben vezet
Oddsz: 1.99
Tét: 500Ft

#50 július 10, 2012, 12:16:46, davixxx
3. szelo
Hradlecka / Hlavackova - Schiavone/Penetta H :great:
Djokovic - FedereH 2.26  :noway:
800


Egyszerűűen nem megy.. 1100Ft jött Murray ből, egyből el is ment liveba. 2/2 vesztes fogadás. Most pihi. Elfogyott a sportfogadásra szántkeret. :D (úgyis csak buknék) valamin változtatni kell mert így nem lesz jó.

Hali!

Megalapozottnak,tűnt és mégsem jó!Hát van ilyen!Igen a hazaiak már győztek több ponttal is és elsők!
De most nem jött be! Statisztika:  http://www.afl.com.au/  Majd lesz jobb is!!

Szia ! Mázlimra kiment a fejemből a meccs, így mire megtettem volna addigra már Bwinről lekerült. De mind1 is, elbuktam máson. ;D

#53 július 10, 2012, 12:16:22, davixxx
Mára:
54   Rosenborg - Molde: Molde szerez gólt: igen (H) vagy nem (V)   H   1,25  :noway:   
48   Stabaek - Strömsgodset: Strömsgodset szerez gólt: igen (H) vagy nem (V)   H   1,10    :ok:
10   Elfsborg - Mjällby: Elfsborg szerez gólt: igen (H) vagy nem (V)   H   1,07    :noway:
199   R. Federer - A. Murray   H   1,43    :ok:   
Eredő odds:    2,10389

#54 július 10, 2012, 21:10:18, davixxx
Laura Robson - Ivakhnenko Valentyna 6-1, 6-0

Tipp: Robson (-3,5) Handicap
Odds:1.83
Office:Bet365
Tét:10


Két fiatal összecsapását láthatjuk ma. Laura Robson-t 2011- es Wimbeldoni meccse óta követem, ahol a 2. fordulóban nagyon megnehezítette Sarapova dolgát. Először az első szettben már 3-0- ra is vezetett, ám Sarapova bomba formája, és a fiatal Laura tapasztalatlansága miatt azt a meccset elbukta 7-6, 6-3 ra. De azon a meccsen is látszott rajta, hogy nagyon motivált, és 5-1-ről , még egyszer volt ereje lebrékelni az Oroszt. Na de ennyit a múltról.  Láttam ebben az évben is sok meccsét, és tényleg sokat feljlődött azóta. Jól szervál, elég jól mozog a pályán, és ami nagyon megfogott benne az, hogy elképesztő akarat ereje van. Sok nagy nevet megszorongatott már, és itt az ideje, hogy végre eljusson egy nem ITF tornán a legjobb 8 közé. Lássuk az ellenfelét, Ivakhnenko Valentyná-t. Bevallom nem sokat, sőt szinte semmit se hallotam még róla. Egyszer láttam játszani, nem volt valami meggyőző. Sokat ütött hálóba, és sokat is hibázott. Ebben az évben még csak ITF Tornákon indult, ahol rendre 2-3 kört ment. Ha Laura hozni fogja azt a játékot amit játszani tud, akkor ez egy sima 2 szettes győzelem lesz

#55 július 13, 2012, 11:10:49, davixxx
Guillermo Garcia-Lopez - Pablo Andujar

tipp: 21,5 game felett
odds: 1.75
iroda: Bwin
tét: 7


Mai nap két Spanyol összecsapását választottam ki. Volt szerencsém látni az előző fordulóban Garcia-Lopez meccsét, amikor is csupán 5 játékot engedélyezve leütötte a pályáról honfitársát, Ramirez-Hidalgot. Motiváltan, koncentráltan játszott. Nem úgy tűnt mint akit nem érdekel ez a torna, csak úgy el játszogatok rajta aztán ha kiesek, akkor kiesek. igaz ehhez kellet Hidalgo borzasztóan rossz formája is. Wimbledonban sikerült megvernie Roger-vasselint, illetve szettet tudott nyerni attól a Tsongától, aki mint tudjuk elődöntőig menetelt. Andujar tavaly itt döntőzött, ahol ugyan kikapott Ferrerótól, de én biztos vagyok benne, hogy a rossz formája ellenére is a célja, hogy megint bekerüljön a döntőbe, és ezzel megvédje pontjait, illetve ki lábaljon ebből a rossz sorozatból. Ami még jobban arra ösztönöz, hogy itt sok game lesz az- az, hogy nagyon jól ismerik egymást. Játszanak eggyüt párosban(Stuttgartban is indultak), tehát jól ismerik egymás minden eggyes mozzanatát. Tudják kinek mi az erőssége, illetve a gyengesége. Elmúlt 3 évben kétszer játszottak egymás ellen. Mind a kétszer Garcia-Lopez nyert. Szerintem ez most sem lesz másképp, de Garcia-Lopez jobb formája, és amiatt, mert Andujar számára ez a torna különösen fontos ezért összefogja kapni magát és egy szoros 3 szettes csatában az fog nyerni aki a végén is ott lesz fejben

#56 július 13, 2012, 13:36:06, davixxx
1.000 HUF    Nyitott    Egyszeri      (1.615 HUF)    Tenisz    Ramos, A v Dimitrov, GMatch PricesDimitrov, G    1.615

Hajrá ! :D

#57 július 14, 2012, 11:52:14, davixxx
415 HUF   Nyitott   2-es gyűjtő   (1.350 HUF)   Tenisz
Zopp, J v Hajek, J
Total Games
Over
1.833   +21.5   
    :ok:
                       Tenisz
Brown, D v Garcia Lopez, G
Set Handicap Betting
Brown, D
1.775   +1.5
  :noway:

Saját + Titti tippje.. :D :bash: >:(

#58 július 13, 2012, 15:35:12, davixxx
2-0, 40-0 nál

600 HUF   Nyitott   Egyszeri   (1.350 HUF)   Tenisz
Cervenak, P v Monaco, J
SET [2] Winner
Cervenak, P
2.25


Visszafogadtam így csak 200 at buktam. Nagy semmi volt ez a Cervanek..

Most két live ment, amit nemraktam be. Persze azok bejöttek..