dAVixx tippei.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


HC Ocelari Trinec - PSG Zlin
Over/Under   Over 5.5 goals       1.80

Tét: 500Ft
Várható nyeremény: 900Ft

HC Banska Bystrica - HK SKP Poprad
Double chance   1X   (0-0)   1.40
MHC Martin - HC Kosice
Double chance   12   (0-0)   1.14
Tét:500Ft
Várható nyeremény: 800Ft

4/0 ás aránnyal ez is elment. Márciusig csak tippjátékba meg ezekbe fogok részt venni, azokat a tippeket néha ide is be fogom írni, de ez már kezd szánalmasan szar lenni, szval egy hosszú szünetet tartok.. (amugy sincs most több pénzem erre...) Szóval majd néha írok tippet, amit különbözö jatekokba rakok meg, de rendes pénzbe egy ideig nem fogadok.. (maximum bónusz, ingyen pöriböl, stb) ha jön.

#198 január 05, 2013, 17:57:25, davixxx
Wigan Athletic - Bournemouth
Tipp: Mind két csapat szerez
Odds:1.72


Újabb FA kupa meccset választottam, és a helyzet itt is hasonló mint a Cardiffin.

Kezdjük a Wigan- el. jelenleg 18. helyen állnak a bajnokságban, 18 ponttal. 5-6 csapat lesz ebbe az évbe aki kieshet, ez már tisztán látszik. Komoly csata lesz, de ez most nem is annyira lényeges. Viszont az kérdése, lehet, hogy ugyan úgy mint a Cardiff esetében mennyire fontos ez a kupa nekik. Szerintem fontos, sőt, nagyon jót tenne nekik egy önbizalmat növelő győzelem. Ha szerény Angol tudásom nem téved, akkor ma már lehetséges, hogy pályára lép a frissen igazolt két játékos Roger Espinoza és Angelo Henriquez. Antolin Alcaraz éS Ryo Miyaichi hamarosan vissaztérhet a csapatba, akár már ma is pályára léphetnek, de ennek nincs sok esélye. A hiányzók: Ben Watson (törött láb), Albert Crusat (térd) és Adrian Lopez. Maloney, és Di Santotol várhatjuk ma a gólokat.

Bournemouth csapata a 3. osztályba rúgja a bőrt. Nagyon jó formába vannak, utolsó 5 bajnoki meccsükből 4 et nyertek, és 1 döntetlen a mérlegük. Lewis Grabbantól várhatjuk a gólokat, nagyon jó formában érkezhet a Wigan otthonába. Olvastam pár nyilatkozatot, mindent megfognak ma tenni, hogy tovább jussanak, nagyon motiváltak a játékosok.

Összeségében van két motivált csapat, a Wigan védelme nem éppen a legjobb, egy gólt szinte biztosan fognak kapni. Gólgazdag mérkőzésre számítok, ahol szoros meccsen akármelyik csapat nyerhet, de hogy mind két csapat befog találni, az szinte biztos. Tippem: Mind két csapat szerez gólt.

#199 január 05, 2013, 17:58:50, davixxx
Macclesfield Town - Cardiff City
Tipp: 1X
Odds: 2.20


Érdekes meccs elé nézünk. Míg a hazai együttes a Blue Square Premier League- ban a 10. helyet foglalják el, addig a vendég együttes az első helyen áll, az Angol 2. osztályban a Championship- ben. Nem is lehet kérdéses, hogy ki az esélyese ennek a találkozónak.

Akitől hazai oldalon várhatjuk a gólt, gólokat az Matthew Barnes-Homer. Eddig 15 gólt lőtt a bajnokságban, és 3- at az FA kupában. Várhatóan a kezdőben fog pályára lépni Chris Holroyd akitől ugyan csak várhatunk gólt, gólokat, már ha fognak lőni egyáltalán, mert én egy 0-0 ás döntetlenen se lepődnék meg, de ez eléggé irreális.. Jobb oldalon Ryan Jackson fog szerepelni, aki gyakran fut előre védő létére, hogy segítse a támadásokat.

Cardiff csapatában sajnos még hivatalos infot nem láttam erről, csak különbözö oldalakon olvastam, hogy nagyon sok hiányzó lesz, majdnem az egész kezdő csapat. Ha ez így lesz, akkor az 1X nagyon nagy ajándék lesz.

Cardiffnak a célja a feljutás. Minden erejükkel erre koncentrálnak, és év elején ezt már eljátszották a Ligakupában is, amikor a Northampton csapatától szenvedtek 2-1 es vereséget. Akkor is valami ilyesmi lehetett az ok, hogy mért kaptak ki, hiszen eredetileg sokkal jobb játékosok alkották a csapatot, és simán nyerniük kellett volna. Ez még egy érv arra, hogy miért nem lesz itt ma vendég siker.

Összeségében én azt gondolom, hogy ha Cardiff tényleg tartalékos csapattal ál ki, akkor biztosan nem fognak nyerni, de ha ez mégse így lenne, akkor is megvan az esélye a hazai csapatnak, hiszen van egy gólerős támadójuk, és a hazai pálya is melletük szól. Sajnos a Cardiff keretéről hivatalos közleményt sehol se találtam, de azért ritkán szoktak tévedni ezek az oldalak, remélem ma se lesz ez másképp. Ja, és ha Cardiff le akarja adni a meccset akkor azt le fogja a rendes játékidőben, mert döntetlen esetén újra játszás van, szóval a DNB Macclesfieldben is van érték 3.75 ért.

#200 január 05, 2013, 17:59:00, davixxx
Middlesborugh  - Hastings
Tipp: 2.- csapat lő golt
Odds: 2.00



Nagyon érdekes lesz ez a meccs. A vendég csapat az Isthmian Premier Leagueban játszik. És ott is eléggé az alsó házban van.

Itt ha reálisan nézzük a dolgokat, akkor 5-6 gólos hazai siker születne. 2,5 over Boró gólra 1.66 ot adtak. Mikor ezt megláttam, ''örültem mint majom a farkamnak'' :D de utánna, kicsit utánna olvastam, és akkor megláttam, hogy hányan hiányoznak a Boróbol. Hát sorolom: Woodgate, McDonald, Hines, Hoyte, Bikey, Friend, McEachran, Haroun, Ledesma, Emnes, Arcay, Caroyol, és Main. Igen, ez 13(!) játékos. Kb. a tartalék, ifi csapatával fog ki állni erre a meccsre a Boro. 4. helyen áll a bajnokságban, a feljutásért küzd. Nekik arra kell koncentrálniuk, azért is állnak fel ilyen tartalékosan. Még a tartalékos csapata is erősebb azért véleményem szerintem ennél az Angol sokad osztályú csapatnál. Ég a fiatal tehetségekbe a bizonyítási vágy, valószinü, hogy így is fognak rúgni 2-3 gólt. Na viszont itt van a De. Mégis csak egy fiatal, tapasztalatlan csapatról beszélünk, és nagyon könnyedén benne van egy gól a vendégekbe. Érdekesség, hogy a vendég csapat az utolsó 8 bajnoki meccsükön mindig X- eltek.

Egyszó mint száz. Gólgazdag mérkőzésre számítok, ahol azért lesznek helyzetei a vendég csapatnak is, és ebből egyet befognak verni. Azért fel lesznek tűzelve eléggé, hiszen nem minden nap adatik meg, hogy egy 2. osztályú csapattal mecselhessenek.

Tippem: 4-1 es hazai siker.

#201 január 05, 2013, 17:59:44, davixxx
FA Kupa tippjeim:

Tottenham - Coventry Hazai csapat 1,5 gol felett 1.22 :ok:
Sheffield Wed. - Milton Keynes Dons Hazai gól 1.22 :noway:
Manchester City - Wattford +3,5 hendikep vendég 1.26 :ok:
Leeds - Birmigham FC 1X 1.20 :ok:
Charlton - Huddersfield +1,5 hc vendég 1.27 :ok:

Idézetet írta: davixxx Dátum január 05, 2013, 14:53:55
''örültem mint majom a farkamnak'' :D

Tisztázzunk valamit: A majom a saját farkának örül, és nem a tiednek  ;D


Idézetet írta: oakland23 Dátum január 05, 2013, 15:26:13
Tisztázzunk valamit: A majom a saját farkának örül, és nem a tiednek  ;D

üvegtigris3 majom.avi

;)

Na úgy néz ki megy ez nekem, csak pénzbe nem szabad megtennem..

Hello davixxx!

Nagyon szép tippek és tuti elemzések...sajnálom, hogy nem nyomattad zsével.

Ja és a "Tippem: 4-1 es hazai siker." megérdemelné a ződülést és betűméret növelést bőszen :)

Idézetet írta: Coraggio Dátum január 06, 2013, 00:27:32
Hello davixxx!

Nagyon szép tippek és tuti elemzések...sajnálom, hogy nem nyomattad zsével.

Ja és a "Tippem: 4-1 es hazai siker." megérdemelné a ződülést és betűméret növelést bőszen :)

Szia!:)

Köszönöm, ennyi már kijárt nekem, mostanában eléggé nem ment, de remélem ennél már csak jobb lesz!! :) :)

#207 január 06, 2013, 13:22:20, davixxx
Bourg-Péronnas - Montpellier
Tipp: 1- csapat szerez gólt
Odds:1,72


[e]Francia kupa 3. fordulójában egy olyan meccset választottam ki, ahol az első osztályú Montpelliert fogadja a 3. osztályban focizó Bourg-Peronnas csapata.

Hazaiak eddig kiejtették az Auxerret, és hosszabításban verték a Monaco csapatát. A National liga 5. helyet foglalják el, és jól megy nekik a bajnokságba, egy jó hajrával még fel is juthatnak. Vendégek sérűltjei: Goyon, Bailly,Chapuis.

Montpellier most kapcsolódott be a kupába. Nagyon sok a sérült, pihentetett játékos a csapatban, ezért is gondolom úgy, hogy egy gólt kapni fognak.

A Csapat sérűltjei: Cabella, Jourdren, Jeunechamp, Marveaux, Saihi, Stambouli, Bocaly, Ait - Fana, Belhanda, El - Kataouri. Ezek közül aki fontos hiányzó lehet az a kapus Jourden, Belhanda, Cabella, El-Kataouri. Kérdés, mennyire akarnak majd nyerni ma a vendégek.

Már megfogtak egy 2. és egy 1. osztályú csapatot a hazaiak a kupában, mért ne sikerülhetne ez ma is? A labda kerek, nagyon motiváltak lesznek a hazaiak ez biztos, nekik nem minden nap adatik meg, hogy ilyen nagy csapat ellen játszhassanak. Montpellier védelme mostanság nem a legjobb, ezt könnyedén kihasználhatja a hazai csapat. Véleményem szerint, ha nem is fognak nyerni/ továbbjutni közönséget kiszolgálva egy izgalmas meccset fognak játszani, és egy gólra biztosan jók lesznek. Tippem: 2-3, azaz a Hazai csapat szerez gólt!

[/e]

#208 január 07, 2013, 13:21:16, davixxx
AC Milan - Siena
Tipp: 2,5 over
Odds:1.83


találkozón egyértelmű, hogy ki is az esélyesebb csapat. Ám nem ilyen egyszerű azért a dolog.

Kezdjük a Sienával. Utolsó helyen állnak jelenleg a tabellán 11 ponttal. Utolsó öt meccsükön 1 pontot tudtak csak szerezni, és általában 3 gól alatt nem ússzák meg sose. Véleményem szerint ez ma se lesz másként. Két hiányzó lesz a Sienából Larrondo, és Calaio. Calaio a Siena házi gólkirálya, ez nagy veszteség lehet az így sem épp acélos támadójátékkal rendelkező vendégeknek. Milán ellen nem állhatnak majd be védekezni, mert akkor tuti vereség lesz a vége a dolognak.

A Milan utolsó 2012- es meccsén, súlyos pofonba szaladt bele a Róma ellen. Ma itt az alkalom, hogy javítsanak, és ki más ellen, mint a liga utolsó csapata ellen. Milan hátvéd sora nem épp a legjobb, De Sciglio, Acerbi, Constant, Abate kezdő várható. Ennek a védelemnek, még talán ez a gyengécske Siena is rúghat gólt. Milan 4-3-3 mat játszik. 3 csatárral, és 3 közép pályással, ami meg is látszik, hiszen 2-3 gólt rendre megrúgják meccsenként.(Bár Pazzini, El Shawary duoval szép is lenne, ha nem rúgnának..) Ezzel a Siena ellen se lesznek másként.

Ennek a gyengécske Sienanak nem lehet más esélye, mint hogy megprobalja fel venni a harcot a Milannal, és nem áll be védekezni, mert az maga lesz az öngyilkosság. Így viszont két dolog történhet. Vagy felveszik a harcot, és játszanak egy izgalmas, gólgazdag meccset. Vagy pedig a kinyílt, nyílt játékot játszó Sienanak könnyedén rúgnak 4-5 gólt, és újabb megalázó vereség lesz a vége. Ami még az over felé billentheti a mérleget, az az, hogy 3-5-2, vagy 3-4-3 mat játszik a Siena, tehát nem állnak be védekezni. Szerintem ezen a meccsen lesz esélye a Sienanak is gólt szereznie, és egyet fog is, de a 2,5 over garantált lesz, mert a Milan támadósora nagyon összeállt, és a közönségnek is játszani fognak. Tippem: 4-1

#209 január 07, 2013, 13:21:32, davixxx
Juventus - Sampdoria
Tipp: -1,5 hc hazai
Odds:1.600


győzelem szerintem nem kérdéses. Ezt a sérülésekkel teli Sampdoriat mindenképp meg kell verniük.

Sampdoriában 5 kezdő játékos fog hiányozni: Pozzi, Poulsen, Maxi Lopez, Maresca, és Soriano. Nagyon hiányozni fognak ezek a játékosok a vendégeknek. Utolsó 3 meccsüket elvesztették, és csupán már csak 2 ponttra vannak a kieső helytől. Mindent meg kell tenniük ma, extra teljesítményre lesz szüksége a játékosoknak, és még akkor se biztos, hogy legalább az egy pontot elhozhatják Torinóbol.

A Juventusnak 5 pont előnye van a második Lazio elött, akik tegnap nyerni tudtak, így ma a Juvenak is nyernie kell. Ha ez így lesz, akkor vissza áll a 8 pontos Juve előny, ami azért már nem kevés. Pepe, Chiellini, és Lichsteiner nem játszhat ma, illetve Bendtner. Csatársor: Quaraella, Vucinic, középpálya: Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoha, és Giovinco, hátul Cacares, Barzaghli és bonocci, kapuban Buffon. Hát igen, eléggé erős kezdő 11. Pirlo nagyon magára talált a Juveban, és így az egész csapatnak fut a szekér.

Sampdoria eddzője, ha csak valami nagyon nagy dolgot ki nem talált a karácsonyi szünet alatt, akkor ma itt nagyon sima juve győzelemnek kell lennie. Sérülésekkel teli Sampdorianak ha az első 20p- ben gólt tudnak lőni, akár még egy 4-5 gólos győzelem is lehet, de hogy két góllal elfogják verni ezt a gyenge Sampdoriát, az szinte biztos. Tippem: 3-0