Női futball -fogadások, hírek, tippajánlók

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szintén U19
Félidő 12-0

Svájc - Grúzia
18.5 gól felett
1,72

A középpályás és támadó hetesből csak Hofman és Spieser nem talált be. Glaser 4, Peromingo 3 gólnál tart. Remélem Nora nem nyúl mellé a félidei cserékkel.  ;D

Addig tököltem a téttel, hogy felnyomta a határt. ehh


Belgium - Szerbia selejtező meccsről valami vélemény?

Nekem van egy megérzésem, de lehet hogy akkora bakot lövök vele hogy hihetetlen. Zárójelben jegyzem meg hogy nagyon minimálisan követem a női focit  ;D

Szóval a tippem egy under mondjuk 3,5 ami 3,20-at fizet, de még az 5,5 is 1,55-ön van.

Az eszmefuttatásom pedig, hogy a szerb válogatott gerincét a bajnok és egyeduralkodó szabadkai Spartak adja. A Spartak a BL-ben a Wolfsburgtól esett ki, otthon 0:0 , németországban pedig 3:0-val. Na most a két csapat között kb 8-10 gól különbség van két meccsen, vagy még attól is több. A Spartak beállt sündisznóba és 11 emberrel védekezett, így egy tisztes helytállás lett a vége. Na most az irodák oddsai azt vetítik elő, hogy a belgák is sokkal magasabb szinten űzik ezt a sportot mint a szerbek. Szóval tegyük fel hogy szerb gól nem lesz. A Spartak játékosok előszeretettel sündisznóznak, akkor pedig ez egy csúnya meccs is lehet, főleg ha nem találnak gyorsan gólt a belgák.

Nincs igazam? Oak? Többiek?

Idézetet írta: Kagawa Dátum november 30, 2015, 15:12:33
Belgium - Szerbia selejtező meccsről valami vélemény?

Nekem van egy megérzésem, de lehet hogy akkora bakot lövök vele hogy hihetetlen. Zárójelben jegyzem meg hogy nagyon minimálisan követem a női focit  ;D

Szóval a tippem egy under mondjuk 3,5 ami 3,20-at fizet, de még az 5,5 is 1,55-ön van.

Az eszmefuttatásom pedig, hogy a szerb válogatott gerincét a bajnok és egyeduralkodó szabadkai Spartak adja. A Spartak a BL-ben a Wolfsburgtól esett ki, otthon 0:0 , németországban pedig 3:0-val. Na most a két csapat között kb 8-10 gól különbség van két meccsen, vagy még attól is több. A Spartak beállt sündisznóba és 11 emberrel védekezett, így egy tisztes helytállás lett a vége. Na most az irodák oddsai azt vetítik elő, hogy a belgák is sokkal magasabb szinten űzik ezt a sportot mint a szerbek. Szóval tegyük fel hogy szerb gól nem lesz. A Spartak játékosok előszeretettel sündisznóznak, akkor pedig ez egy csúnya meccs is lehet, főleg ha nem találnak gyorsan gólt a belgák.

Nincs igazam? Oak? Többiek?

Simán jónak tűnik az eszmefuttatás. Ráadásul ha már a Wolfi-Szabadka párhozam, én is láttam a meccseket, nagyon hősiesen védekezett a Szabadka. Bár tán ott volt volt két fekete csaj, akik kegyetlenül aprítottak :D
Nem tudom, ki véd a szerb válogatottnak, de a szabadka kapusa komolyan tetszett. Nem túl magas, de nagyon jól mozgott, és a beadásokra is nagyon magabiztosan jött ki. Ráadásul hogy a szabadka-wolfi párhozam tovább menjen, a Wolfsburg csatára Wullaert belga válogatott. Wullaert Martina Müller pótlására érkezett a Wolfihoz, egy fiatal csaj, de nekem a játéka nagyon nem tetszik. Nem egy olyan csatár nálam, akit ne lehetne semlegesíteni.
Ráadásul a belgákat nem is tartom egy túl virtuóz csapatnak, a szerbek meg idegenben vélhetően tényleg túlélésre mennek.
Szerintem én is húzom a 4.5 undert, bőven 2.00-es odds felett van benne érték, de a 3.5 under is tetszik! Sőt továbbmegyek, még az iksz sem elképzelhetetlen, kb 11.00-es oddson szerintem arra is dobok egy kis aprót.

Meglátjuk, mindenesetre van abban fantázia, amit írtál! Azért sok pénzt ne tegyél rá, ezek mégiscsak csajok...

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 30, 2015, 19:12:59
Simán jónak tűnik az eszmefuttatás. Ráadásul ha már a Wolfi-Szabadka párhozam, én is láttam a meccseket, nagyon hősiesen védekezett a Szabadka. Bár tán ott volt volt két fekete csaj, akik kegyetlenül aprítottak :D
Nem tudom, ki véd a szerb válogatottnak, de a szabadka kapusa komolyan tetszett. Nem túl magas, de nagyon jól mozgott, és a beadásokra is nagyon magabiztosan jött ki. Ráadásul hogy a szabadka-wolfi párhozam tovább menjen, a Wolfsburg csatára Wullaert belga válogatott. Wullaert Martina Müller pótlására érkezett a Wolfihoz, egy fiatal csaj, de nekem a játéka nagyon nem tetszik. Nem egy olyan csatár nálam, akit ne lehetne semlegesíteni.
Ráadásul a belgákat nem is tartom egy túl virtuóz csapatnak, a szerbek meg idegenben vélhetően tényleg túlélésre mennek.
Szerintem én is húzom a 4.5 undert, bőven 2.00-es odds felett van benne érték, de a 3.5 under is tetszik! Sőt továbbmegyek, még az iksz sem elképzelhetetlen, kb 11.00-es oddson szerintem arra is dobok egy kis aprót.

Meglátjuk, mindenesetre van abban fantázia, amit írtál! Azért sok pénzt ne tegyél rá, ezek mégiscsak csajok...

Susanne Nilsson a Djurgarden kapusának vezettek vissza valami szerb gyökereket így ő véd. Neked gondolom többet mond a neve mint nekem....

Sajnálom hogy Vajda Orsi nem kezd, a Wolfi ellen ő játszotta az egyik középső védőt és nem is rosszul.

Én 1000 forinttal megtettem 26-os oddson az 1,5 undert, meg szelvényen pár kosárlabda meccsel kiegészitve a 3,5 és a 4,5 undert. Hátha ki tudok hozni valamit ebből a sz.r hétfői napból.

Remélem nem lesz gyors belga gól és akkor bármi lehet.

Én is most nézem a kezdőket, nem ismerem ezt a Nilssont, de reméljük nem véletlenül lett kezdő  :D
Hát ja, nem hiányzik a gyors gól, ha underre fogad az ember, de majd meglátjuk.

Engem legutóbb a magyar-török női válogatott meccs úgy felidegesített, hogy nagyon. Tegnap meg is feledkeztem a csajok meccséről -ma néztem, hogy kikaptunk 1-0-ra-, szóval így utólag még örülök is, hogy nem szenvedtem végig, mert vélhetően szenvedés volt...
Nyerjen Szerbia 1-0-ra, és mindenki jól jár, kivéve a belgákat  ;D

Megakadt a szemem ezen az eredményen. Komolyan ekkora különbségek vannak női fociban? 1.5-ről nyitott a Flamengo, bár 1.2 körül futott be rá az első említésre méltó tét, szóval inkább az tűnik reális szorzónak, de ennek ellenére a 0 támadás vendégoldalról, valamint 45 kapuralövés a hazaitól igen komolynak tűnik egy félidő alatt.


A katalán lyányok tüntetni voltak, a Flamengo üres kapura játszott. (a 2 blokkolt lövés rejtélye még megoldásra vár..)

Idézetet írta: bitang Dátum október 04, 2017, 16:13:05
A katalán lyányok tüntetni voltak, a Flamengo üres kapura játszott. (a 2 blokkolt lövés rejtélye még megoldásra vár..)

Ezek a lányok annyira katalánok, mint te vagy én.  :D Brazil bajnokságról van itt szó.  ;)

Idézetet írta: SPF Admin Dátum október 04, 2017, 20:58:26
Ezek a lányok annyira katalánok, mint te vagy én.  :D Brazil bajnokságról van itt szó.  ;)
Egészen pontosan: Barcelona EC Rio de Janeiro
https://pt.wikipedia.org/wiki/Barcelona_Esporte_Clube
:beerchug: :beerchug: :beerchug:


... és az első sorban balról az első nyilván Lisztes Krisztina...  :)

Így már értem. A kapusnak azt tanították, hogy kézzel nem érhet a labdába és a meccseket gólra játszák. Az összefoglalót viszont feltehetően egy Flamengo drukker készítette, mert a vendégek nagy pillanatait (a két blokkolt lövést) nem vágták bele.

https://www.youtube.com/watch?v=6cXtgTGX7es

Itt a magyarázat: :cya:


NO reklám!  :cya: