Bet365 - mobil és táblagép bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 17, 2012, 10:54:24
A feltételekben nem ír kizárásokat?

A most forgatott újratöltési bónuszomban pl. ezek vannak:

Az ázsiai hendikep, a gólok száma (goal line) és a baseball money line (nyereményszorzó) piacokra megtett élő és mérkőzés előtti fogadások nem számítanak bele a fogadási követelményekbe.

Egyébként a fogadástörténetben (történet / akciók / fogadástörténet) látsz minden egyes fogadást és azt is, hogy hatására változott-e az "eddigi tét", ami ugye a rollover követelményeket takarja.

Érdekes módon 2 db 1,50 feletti es kötést, ahol 3,5overe illetve dupla esélyre fogadtam nem számította bele, holott mind a 2-t mobilról raktam. Mindegy azóta számolja legalábbis eddig.

Sziasztok!

Hogy a legkönnyebb kiforgatni a bónuszt? valami stratégia van hozzá? :)

Azt ertem, hogy az elso fogadas telorol kell jojjon, hogy aktivalodjon a bonusz, de a forgatasba csak a telorol erkezo fogadasok szamitanak bele, vagy az elso mobilos fogadas utan mar lehet a szamitogeprol is?

Idézetet írta: borgosh Dátum április 01, 2013, 20:03:00
Azt ertem, hogy az elso fogadas telorol kell jojjon, hogy aktivalodjon a bonusz, de a forgatasba csak a telorol erkezo fogadasok szamitanak bele, vagy az elso mobilos fogadas utan mar lehet a szamitogeprol is?

Csak a mobil oldalukrol érkező fogadasok számítanak bele.

Idézetet írta: inter08 Dátum április 01, 2013, 20:11:21
Csak a mobil oldalukrol érkező fogadasok számítanak bele.


Koszi a gyors valaszt :D

Idézetet írta: inter08 Dátum április 01, 2013, 20:11:21
Csak a mobil oldalukrol érkező fogadasok számítanak bele.

Más megfogalmazásban: egyetlen fogadást sem kell telefonról megtenned, ha a mobil oldalukat használod a gépeden.

srácok egy kis segítséget.

van a mobilos bónuszban ez a feltétel:

Idézet"A bónusz igényléséhez, tegyen meg egy feljogosító fogadást mobiljáról vagy táblagépéről az Ön által választott sporton és piacon. Kifizetés igénylése előtt az eredeti befizetés és bónusz összegét 3 alkalommal kell megforgatnia mobiljáról vagy táblagépjéről."

tegyük fel 3000 ft-al teszem meg első fogadásom (gondolom akármekkora odds-ra érvényes, tehát 1,01-re is) akkor kapok 3000 ft-ot bónuszként. lesz a számlámon 6000 forint. és itt jönne a kérdés, hogy az eredeti befizetés és a bónusz összeg háromszori megforgatása azt jelenti, h ezt az összesen 6000 forintot kell 3x megforgatnam ? vagy külön - külön a 2db 3000 forintot?

illetve az a feltétel ugye, h legalább 1,50es odds. ebbe a kombi is beletartozik, mármint rakok mondjuk 2db 1,3x oddsos meccset 1 szelvényre. az úgy jó?

Idézetet írta: kimppa Dátum április 12, 2013, 21:20:05
srácok egy kis segítséget.

van a mobilos bónuszban ez a feltétel:

tegyük fel 3000 ft-al teszem meg első fogadásom (gondolom akármekkora odds-ra érvényes, tehát 1,01-re is) akkor kapok 3000 ft-ot bónuszként. lesz a számlámon 6000 forint. és itt jönne a kérdés, hogy az eredeti befizetés és a bónusz összeg háromszori megforgatása azt jelenti, h ezt az összesen 6000 forintot kell 3x megforgatnam ? vagy külön - külön a 2db 3000 forintot?

illetve az a feltétel ugye, h legalább 1,50es odds. ebbe a kombi is beletartozik, mármint rakok mondjuk 2db 1,3x oddsos meccset 1 szelvényre. az úgy jó?

Ebben az esetben 18000ftot kell megforgatnod. Kombi is jó de kell bele minimum egy 1.5os Odds. Szóval amit mondasz az nem jó.

Idézetet írta: kimppa Dátum április 12, 2013, 21:20:05
srácok egy kis segítséget.

van a mobilos bónuszban ez a feltétel:

tegyük fel 3000 ft-al teszem meg első fogadásom (gondolom akármekkora odds-ra érvényes, tehát 1,01-re is) akkor kapok 3000 ft-ot bónuszként. lesz a számlámon 6000 forint. és itt jönne a kérdés, hogy az eredeti befizetés és a bónusz összeg háromszori megforgatása azt jelenti, h ezt az összesen 6000 forintot kell 3x megforgatnam ? vagy külön - külön a 2db 3000 forintot?

illetve az a feltétel ugye, h legalább 1,50es odds. ebbe a kombi is beletartozik, mármint rakok mondjuk 2db 1,3x oddsos meccset 1 szelvényre. az úgy jó?

Akármekkora téteket rakhatsz majd a forgatásnál, viszont az első fogadásnál, ha teheted, törekedj a magasabb bónuszösszegre, mert ez egy vissza nem térő alkalom...

Az első mobil fogadásom (7500ft) mindegy, hogy mekkora szorzójú meccsre teszek? (Lehet 1,05 körüli is akár?)

az úgy túl szép lenne..
1,50es odds

Még 6.100ft van hátra az első bónuszomból.

Lehetséges az, hogy ezt a 6100ft-ot egyben egy 1,50es vagy nagyobb szorzójú meccsre mobilról fogadva aktiválok egy 6100ft-os mobil bónuszt? (vagy csak a bónuszkijátszás utáni első mobilról történő fogadás összege számít?)

sztem csak egy bónuszod lehet aktív, így az utóbbit mondanám..de azt nem tudom, hogy ha most felrakod mobillal, igényled a kódot, de csak akkor váltod be amikor a rendeset kijátszod, na akkor mivan.. kérdezd meg holnap délelőtt chaten.. erre csak válaszolnak.

#28 április 27, 2013, 11:22:10, Alkimista87
Idézetet írta: ncis88 Dátum április 25, 2013, 23:49:00
az úgy túl szép lenne..
1,50es odds

Amikor még én forgattam ezt a bónuszt, a feljogosító fogadást bármilyen oddson megtehettem, ez változott azóta? Emlékszem 3:1 vagy 4:1-es állásnál fogadtam az amúgy is hazai esélyesre élő fociban valamikor a 2. félidőben közepe tájékán, 1,01-et is alig kaptam rá, de működött a dolog.

Idézetet írta: BoTa88 Dátum április 25, 2013, 23:44:53
Az első mobil fogadásom (7500ft) mindegy, hogy mekkora szorzójú meccsre teszek? (Lehet 1,05 körüli is akár?)

Közben utánanéztem, ez van a szabályzatukban:

"3. A bónusz igényléséhez tegyen meg egy feljogosító fogadást mobiljáról vagy táblagépéről az Ön által választott sporton és piacon. Kifizetés igénylése előtt a feljogosító fogadást és a bónuszt 3 alkalommal kell megforgatnia mobilján vagy táblagépén."

Tehát nincs minimum odds meghatározva, mehet bármekkorával, viszont arra figyelj, hogy:

"9. A kisebb mint 1.50 szorzós választásokat tartalmazó fogadások nem számítanak bele a rollover (megforgatási) feltételekbe."


...És a mobilbónuszt utólag, a fogadás megtétele után kell aktiválni, így nincs benne kockázat, ha a "normál" forgatás utolsó tétjét mobilról teszi meg az ember, aztán megpróbálja aktiválni az új bónuszt, mert legfeljebb kiírják, hogy még nem teljesültek a feltételek.

Mondjuk 6100 ft helyett célszerűbb akkor már 7500-ért játszani...