Sportfogadas.org - 7 éve együtt!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A sportfogadók otthona 7 éve!

Minden év Április 7-én azzal a gondolattal ébredek, hogy ma egy különleges nap van. Nem számít, hogy rossz az idő, hideg van, esik az eső, semmilyen külső tényező nem tudja elrontani ezt a napot. Hogy miért is? Idén talán azt gondoljátok, hogy azért mert itt a Húsvét. Valóban, idén pont úgy jött össze, hogy a Húsvét is ebben a periódusban legyen, de emellett mi valójában mást is ünnepelünk.

2005 Április 7! Ezen a dátumon kezdődött valami, s az a valami ami napjainkban a magyar sportfogadók otthona, a Sportfogadas.org!

A mai nap nem csak én (Milan) ünnepelek, nem csak vmlinuz ünnepel, hanem ünnepelhet nyugodtan minden kedves fórumtársunk, illetve a napról napra weboldalunkra ellátogató személy is, hisz ez a weboldal a tiétek, a sportfogadóké!

S hogy mit jelent számunkra ez az elmúlt 7 év? Csak egy párat sorolnék fel (hisz napokig tartana az egészet leírni):

1. Új barátságok/kapcsolatok
2. Számos nyereményjáték
3. Rengeteg zöld (nyertes) fogadás
4. Remek fórumtalálkozók
5. Viták, félreértések, megbocsájtások
6. Odaadó, szorgalmas munka
7. Egy hely ahova érdemes minden nap benézni!


Hogy számokat is említsünk, amit elértünk 7 év alatt:

9675 Fórumtag

271640 Hozzászólás

6419 Téma

32294756 Oldalletöltés

Ez mind a ti érdemetek, mert a Sportfogadas.org a tiétek, a ti otthonotok!

Ezúton szeretnénk megköszönni a cikkíróknak, adminoknak, moderátoroknak, játékok feldolgozóinak a szorgalmas, lelkes munkájukat, ezen kívül minden kedves fórumtagnak, aki részt vett ezen közösség felépítésében (tippjeikkel, hozzászólásaikkal, segítőkészségükkel), s nem utolsó sorban a fogadóirodáknak akik számos ajánlattal, bónusszal leptek meg bennünket.

Mi csak egyet mondhatunk: Köszönjük, hogy veletek lehetünk, s reméljük, hogy ez nem változik soha!  :beerchug:

7 év = 7 díjazott!

7 éves születésnapunk alkalmából szeretnénk kiosztani egy pár ajándékot is:

1. Top10 téma (válaszok szerint): Csacsi tippek.. (csacsa44 tulajdona)

2. Top10 téma (megtekintés szerint): Titti7 vedonlyönti (Titti7 tulajdona)

3. Top10 hozzászóló: Szigo (5250 hozzászólás)

4. Top témaindítók: Cesc18 (168 téma)

5. Legtöbbet a fórumon tartozkodó: Pisti1987 (205n 5ó 11p)

6. Legrégebbi aktív fórumtag: kompresszor (Regisztrált: április 19, 2005, 08:08:52 am EEST)

7. ?


A fent említett fórumtagok 1-1 ajándékcsomagban részesülnek!  :beerchug:


A 7-dik ajándékcsomag sorsa egy "Szülinapi Góltotó" által dől el, amelynek a beküldési határideje: Vasárnap, Április 8, 11:00

Gratulálok a díjazottaknak és persze a Sportfogadas.org-nak!!  :great:

A 7-dik ajándékcsomag sorsa egy "Szülinapi Góltotó" által dől el, amelynek a beküldési határideje: Vasárnap, Április 8, 11:00

Sok sikert!  :beerchug:

BOLDOG SZÜLINAPOT !

A tegnap amikor olvastam, hogy hétévesek vagytok már, visszaemlékeztem, hogy akkor milyen volt az "internetes világ" - mennyien használták akkor , és mennyien használják most. Akkor még   
Nem volt a világbutító fészbuk, és lássátok... amit ezelött 7 éve ITT beírtak az még most is megvan, ezen a kis egyszerű fórumon.
Ami információ van ezen a fórumon az, szerintem - és most nem nagy szavakat akarok használni - több napba telik ameddig sikerül elolvasni, és hatalmas munka van benne.
A sportfogadás.org - nemcsak egy sportfogadási weboldal, hanem egy "Szerencsehálozat".

További sok sikert kivánok nektek, és sok Zöldet a fórumtagoknak!

P.s Akkor sokan még azt sem tudták, hogy mi az SMS, most pedig okostelefonokkal butítanak.
Bocsi, ha előjött a nosztalgia


Boldog Szülinapot!

Nagy örömöm, hogy létezik az oldal, s minden nap találni rajt tuttit!
Hajrá, s nagy köszönet, hogy tag lehetek!

Köszi mindenkinek, aki hozzátett ahhoz, hogy az oldal ott tartson, ahol tart!  :ok:

Csak így tovább srácok!

Hatalmas gratuláció az oldalnak. Mindig öröm ide feljönni a jó tippekért és a jó hangulatért. Még sok-sok évet Sportfogadas.org!!!  :great: :great: :great:



Boldog szülinapot sportfogadas.org!!! A fél életem itt töltöm el :D Sok sikert továbbra is a szerkesztőknek! :beerchug:

Boldog szülinapot!
öröm feljönni erre az oldalra, és mazsolázni a sok érdekes hozzászólás, tipp között!
Biztos, hogy még sok-sok szülinapot fogunk itt ünnepelni. :cya: :great:

Boldog születésnapot, és gratulálok, Köszönjük Milan, vmlinuz, és mindenkinek!!!  :beerchug:

Én majdnem három éve vagyok itt, mindent köszönök Nektek! Még sokszor hét, zöldben bő esztendőt mindenkinek!
Boldog Szülinapot SF!