Skrill - 20%-os Pénzvisszafizetés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A pénzvisszafizetés akkor is él, ha nem bankszámláról töltöm fel a számlám, hanem egy másik irodából utalok rá?

Tehát, ha az egyik irodából kifizetést kérek a skrillsre, és ezt az összeget befizetem egy másikba, akkor is visszakapom a 20%-át?


Él még ez a 20%-os visszatérítés? Kell valamit bejelölni az oldalon, h működjön, vagy automatikusan vissza kellene, h adják? (18-án töltöttem fel onnan.)

Hali ! Szeretném kérdezni, hogy van Skrill-es számlám euros. Erre lehet forintot utaltatni? Vagy új számlát kell nyitnom, ahol forintot jelölők be? Köszönöm. (van szintén euros számlám Neteller, ott esetleg fogadnak be forintot?)

Idézetet írta: lulu65bj Dátum november 07, 2013, 11:17:57
Hali ! Szeretném kérdezni, hogy van Skrill-es számlám euros. Erre lehet forintot utaltatni? Vagy új számlát kell nyitnom, ahol forintot jelölők be? Köszönöm. (van szintén euros számlám Neteller, ott esetleg fogadnak be forintot?)

lehet ft-ot utalni, csak átváltják euróba.

mikor meg kell mondani a bankkártya visszaigazolásnál hogy mennyi eurót vontak le a kártyámról azt milyen tizedesnyi pontosággal kell megmondani? elég két tizedes?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum november 07, 2013, 12:25:46
mikor meg kell mondani a bankkártya visszaigazolásnál hogy mennyi eurót vontak le a kártyámról azt milyen tizedesnyi pontosággal kell megmondani? elég két tizedes?

igen, 2 tizedes.


Üdv!
A Skrilles MC kártyával melyik fogadóoldalakon lehet befizetni? Csak mert ahogy nézem a legtöbbön van Neteller, de nehogy már három különböző pénztárca kelljen egy feltöltéshez (Abaqoos, Skrill Neteller).

#24 február 16, 2014, 23:19:43, bendehal
Idézetet írta: Jeason Dátum február 16, 2014, 22:30:00
Üdv!
A Skrilles MC kártyával melyik fogadóoldalakon lehet befizetni? Csak mert ahogy nézem a legtöbbön van Neteller, de nehogy már három különböző pénztárca kelljen egy feltöltéshez (Abaqoos, Skrill Neteller).
Miért akarsz a kártyával befizetni? A helyedben az email-t adnám meg. És minden bookie el fogadja.

Üdv.

Ha másik skrill felhasználótól kapok pénzt és azt fizetem be akkor nem jár a 10 euró?

Idézetet írta: dlajos Dátum február 21, 2014, 19:17:19
Üdv.

Ha másik skrill felhasználótól kapok pénzt és azt fizetem be akkor nem jár a 10 euró?

Nem. Kártyás befizetés vagy utalás kell.

Sziasztok ! Nem pont ezzel kapcsolatba szeretnék hozzászólni de ez is érdekes téma. SKRILL. Május közepén utaltak a számlámra egy olasz cégtől több százezer forintot. Majd ebből hatvanezret - átvéve a számlámon az irányítást - tovább is utaltak. Nem járok naponta a skrillen, így véletlenül vettem észre. Szerintem skrill dolgozók is bent lehetnek mert nem kaptam értesítést, amikor pénz jött rá. Ahogy észrevettem megváltoztattam az adatokat mert azt még épp nem tették meg. Napokig ott állt a maradék pénz majd egyszer csak törölték mindkét tranzakciót. Azóta nem tudom a számlám használni. Kb. 50 levelet írtam, egyszer válaszoltak, hogy töltsem fel a dokumentumaimat de utána sem változott semmi. Már másfél hónapja. NAGY GÁZ LEHET OTT. A hab a tortán ma történt. Levelet kaptam az "ál-skrilltól", hogy adjam meg újra az összes adatomat persze a bankkártya adataimmal. A külső e mail címe [email protected] Szóval szerintem nagy támadások vannak a skrillnél mindenki nagyon vigyázzon. A csalás próbálkozásokon túl a legmeglepőbb, hogy hetek óta nem válaszolnak. Vagy már mindenki lebukott ? :) Borbély László

Nem hinném hogy nagy gáz lenne ott.
[email protected] ide írj levelet.

Már csináltam egy Skrill számlát, de most megláttam ezt a 20%-os, max. 10 Eurós Sportfogadás - Skrill promóciót. Hogyan tudnám érvényesíteni én is a kedvezményt? Törölhetem a jelenlegi fiókom és regisztrálhatok ugyanúgy a saját nevemre, de ezúttal már rajtatok keresztül egyet? Vagy túl átlátszó a dolog és le fognak tiltani?  :(