Online Sportsbetting Portal

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csatarid Dátum május 08, 2012, 19:30:46
A kiszolgáló nem található.
          A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www..betpedia.org helyen.

Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e
    ww.valami.hu-t a
    www.valami.hu helyett.

   

Ha nem két ponttal írod be, szerintem működhet a honlap ;)

Igen, de magától valamiért oda ír még 1 pontot.. nekem is ez volt. Ilyenkor ki kell törölni az eggyiket, és akkor bejelentkzeve visszaléptet az oldalra ! :)

Idézetet írta: davixxx Dátum május 09, 2012, 09:19:36
Igen, de magától valamiért oda ír még 1 pontot.. nekem is ez volt. Ilyenkor ki kell törölni az eggyiket, és akkor bejelentkzeve visszaléptet az oldalra ! :)

Ígyvan, magától teszi oda.. közbe rájöttem én is.  :great:

Pontosan le tudnátok irni hogy hol jelentkeztek be stb. mikor előjön ez a hiba? Én nem találom, s javitani szeretném.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 09, 2012, 13:30:39
Pontosan le tudnátok irni hogy hol jelentkeztek be stb. mikor előjön ez a hiba? Én nem találom, s javitani szeretném.

Nálam itt: főoldal / virtual betting / login és ekkor a bejelentkezés helyett jön a hibaüzenet.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 09, 2012, 13:30:39
Pontosan le tudnátok irni hogy hol jelentkeztek be stb. mikor előjön ez a hiba? Én nem találom, s javitani szeretném.

Szia vmlinuz!  :)

Nálam ott jelentkezik a gond hogy:
Főoldalon beírom felhasználónév, jelszó. Aztán katt a bejelentkezésre.

És ez jön ki: lent a kép, gondolom az lehet a gond hogy a hivatkozásban egyel több a pont.



Szia Vmlinuz!Nekem a következő a problémám: Regisztráltam, még a reggeli órákban, és azóta is várom a válasz mailt, amellyel aktiválhatnám a regemet, de még mindig nem kaptam meg. Kérlek segíts!



Decembertől 100€ összdíjazású lesz a virtuális sportfogadás játékunk! Csatlakozzatok ti is!


A Betpedia.org-on zajló virtuális sportfogadás játékunkban eddig 50€-ot osztottunk szét havonta a nyertesek közt, de decembertől ez megduplázódik, sőt már nem csak az első három személy részesül nyereményben!

Decembertől a játékot a [fw]Fortunawin[/fw] fogadóiroda fogja támogatni, s a nyeremények a következőek lesznek:

1.hely: 45€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
2.hely: 20€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
3.hely: 15€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
4.hely: 10€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés
5.hely: 10€ [fw]Fortunawin[/fw] számlafeltöltés

A bónuszt igénylés előtt egyetlen egyszer kell megforgatni, minimum 1.50-es szorzón. Mindezt a jóváírást követő 60 napon belül kell teljesíteni.

Ezek után bármikor szabadon igényelhető!

Jegyezzétek meg ezt a címet: Betpedia.org!
(mert érdemes...)

Képet kell majd feltölteni avagy sem?


Regisztráltam az oldalra, csak még az accountom nincs aktiválva :(
Felhasználónév: RTTWLR