Foci EB 2012 Söröző

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Lacapi Dátum június 02, 2012, 21:23:16
Most szurkolj annak hogy a félidő ne legyen iksz!  ;D

Ok :D a portugálok hihetetlen miket és mennyit tudnak kihagyni.

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 02, 2012, 21:21:12
Gery185 viszont nem. a második tippje rossz, fix gólos hendikeppet adott meg (+3), így az ő 2. tippje érvénytelen.


Igazad van..  :redchug:

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 02, 2012, 21:27:49
Ok :D a portugálok hihetetlen miket és mennyit tudnak kihagyni.

ez a zseléfejű Ronaldo mekkora egy geci flegma! nézi valaki a meccset?

Sziasztok, nem tudom mit csinálnak a luzitánok de így hamarosan lúzerek lesznek...
most a holland gálát nézem... kivégezték az észak-íreket... félhetnek a németek és a portugálok:o(

Jó estét Sport(fogadó) társak!
Bár én csak ma kapcsolódtam be a játékba, nagyon izgalmas a végjáték. Az állást nem tudtam nyomon követni, de remèlem még én is harcban állok a továbbjutásért, bár ehhez nagy szerencse kellett (norvég meccs)

Idézetet írta: Magikus Dátum június 02, 2012, 21:49:39
Jó estét Sport(fogadó) társak!
Bár én csak ma kapcsolódtam be a játékba, nagyon izgalmas a végjáték. Az állást nem tudtam nyomon követni, de remèlem még én is harcban állok a továbbjutásért, bár ehhez nagy szerencse kellett (norvég meccs)

A Fórumra is ma kapcsolódtál be.. hm..  ;)  Üdv a klubban.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 02, 2012, 21:33:59
ez a zseléfejű Ronaldo mekkora egy geci flegma! nézi valaki a meccset?

na mostmár beindultak a gólok is... nagyon jó meccs, baromi nagy iram, gyakorlatilag szinte minden támadásból helyzet van.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 02, 2012, 21:33:59
ez a zseléfejű Ronaldo mekkora egy geci flegma! nézi valaki a meccset?

mondom ez egy beképzelt fasz, most meg kihagyott még egy 11-est is..

Idézetet írta: Lacapi Dátum június 02, 2012, 21:21:12
nálam te is a lista tagja vagy csatarid, Gery185 viszont nem. a második tippje rossz, fix gólos hendikeppet adott meg (+3), így az ő 2. tippje érvénytelen. Bár a végeredményt úgyis Szigo prof. mondja ki, Milan áldásával. Gondolom. Mint a parlamentben, mindenki beszél, de vittor dönt ;D

-3, de odaírtam, hogy Lengyelország 4 v több góllal nyer így elég egyértelmű, hogy a tippem európai hendi -3, ami ugyanaz, mint ázsiai -3.5, szóval szerintem semmi kivetni való nincs benne.

Idézetet írta: Gery185 Dátum június 02, 2012, 22:18:44
-3, de odaírtam, hogy Lengyelország 4 v több góllal nyer így elég egyértelmű, hogy a tippem európai hendi -3, ami ugyanaz, mint ázsiai -3.5, szóval szerintem semmi kivetni való nincs benne.

Ha visszanézed az előző oldalakról a tippeknél is van olyan hogy pl. 1 (0:1)- azaz legalább 2vel ugye, de hibás tippnek van kiértékelve. Tied pedig ugyanez a szitu. 


Én nézem! 16.-ként kerülhetsz be ha az a balfék cr7 végre belő valamit! :crazy:

Idézetet írta: Magikus Dátum június 02, 2012, 21:49:39
Jó estét Sport(fogadó) társak!
Bár én csak ma kapcsolódtam be a játékba, nagyon izgalmas a végjáték. Az állást nem tudtam nyomon követni, de remèlem még én is harcban állok a továbbjutásért, bár ehhez nagy szerencse kellett (norvég meccs)

Üdv. Magikus! Olyannyira versenyben vagy szerintem, hogy jelenleg talán Te vagy az első annak a Norvég 92. perces gólnak is köszönhetően...:o) További sok sikert itt a Fórumon.

Idézetet írta: Gery185 Dátum június 02, 2012, 22:18:44
-3, de odaírtam, hogy Lengyelország 4 v több góllal nyer így elég egyértelmű, hogy a tippem európai hendi -3, ami ugyanaz, mint ázsiai -3.5, szóval szerintem semmi kivetni való nincs benne.
Nekem is volt egy ilyen tippem, ment a levesbem illetve Experte is így járt.


Idézetet írta: Lacapi Dátum június 02, 2012, 22:23:50
Én nézem! 16.-ként kerülhetsz be ha az a balfék cr7 végre belő valamit! :crazy:

Épp most készültem egy szaftos kis írást összedobni a gumiszobába. Hihetetlenek a portugálok, de végül csak összehozták a 4. gólt is igaz a saját kapujukba, aminek külön örülök, mivel nem érdemelnek ezen a meccsen semmit a vereségen kívül. Keresnivalójuk sem lesz a B csoportban még a dánokat sem biztos, h megfogják. Majd ha vége minden meccsnek, aki eddig vezette, tud írni egy nem hivatalos végeredményt?