Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum november 16, 2015, 19:33:26
Szerintem ma (az oldalon legfölül) megváltoztathatod az avatarodat...
Sok értelme nincsen.
Azt már megtettem ajándékkal a kezemben állok,de nincs benne semmi  ;D

Mai akció 5euros fogadás visszatérités.A szelvénykódot 10percen belül meg kell adni.

Idézetet írta: fili76 Dátum november 16, 2015, 19:55:01
Azt már megtettem ajándékkal a kezemben állok,de nincs benne semmi  ;D

Az volt az ajándék, hogy ingyen megtehetted!   :D

Ezen a 3 királyos valamin egy 10 eurós bilétát húztam, lehet, hogy benéztem, de úgy láttam 10 euróra ad 10 euró depo bónuszt, befizettem, semmi sem történt. Mi ennek a promóciónak a lényege?

Idézetet írta: Penguin11 Dátum december 29, 2015, 15:08:48
Ezen a 3 királyos valamin egy 10 eurós bilétát húztam, lehet, hogy benéztem, de úgy láttam 10 euróra ad 10 euró depo bónuszt, befizettem, semmi sem történt. Mi ennek a promóciónak a lényege?

Elvileg a húzott összeget megkapod bónuszként, ha az elmúlt időszakban befizettél vagy a promó ideje alatt (?) befizetsz, különben csak ennyi moneyt írnak jóvá.
Ha befizető játékosnak vesz, akkor egyből megjelenik a bónuszösszeg, azt viszont nem tudom, hogy a "pótlólagos" befizetésnél mi a menete...
Nézted a főoldalon a számládon? Elképzelhető, hogy csak ott látszik majd aktualizálásra váró bónuszként.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 29, 2015, 21:25:43
Elvileg a húzott összeget megkapod bónuszként, ha az elmúlt időszakban befizettél vagy a promó ideje alatt (?) befizetsz, különben csak ennyi moneyt írnak jóvá.
Ha befizető játékosnak vesz, akkor egyből megjelenik a bónuszösszeg, azt viszont nem tudom, hogy a "pótlólagos" befizetésnél mi a menete...
Nézted a főoldalon a számládon? Elképzelhető, hogy csak ott látszik majd aktualizálásra váró bónuszként.
Igen néztem, de nem volt rajt semmi. Írtam nekik angolul, hogy informáljanak, ők spanyolul válaszoltak: a fordítóból azt hámoztam ki, hogy holnap jelentkezzek, ha nem kapom meg a bónuszt.

Egyelőre semmi, megtaláltam a promociós e-mailt közben:

Celebra la Navidad con el Belén de Yogano

En Yogano ya hemos montado el Belén. Nuestros pastorcillos te traen un regalo. Elige cuál te gusta más y consigue hasta 10 euros. Tienes tiempo hasta el 30 de diciembre.

Además, la Navidad Yogano te trae un regalo diario hasta el 6 de enero. ¡No olvides reclamarlo cada día en tu cuenta!

Jött mailt 3 pörgetésről, de az istennek nem találom melyik gépen kéne keresni  ;D Kapott más is?

Idézetet írta: lacuss Dátum december 31, 2015, 16:16:15
Jött mailt 3 pörgetésről, de az istennek nem találom melyik gépen kéne keresni  ;D Kapott más is?
Én is kaptam azt hittem a karácsonyin kell,de nem adott semmi ingyen pörgetést,úgyhogy fogalmam sincs.Nem mintha lenne esély kipörgetni ebből a 3ból bármit is,nekem 1000ből sem sikerülne soha . ;D

Regisztrált mostanában valaki ref linken keresztül az irodához?
Megadják még a 10+10 eurónyi bónuszt?

Ha a ref linkemre kattintok, akkor gyorsan átirányít a yogano.com-ra, így nem tudom, ha azon keresztül regel valaki, akkor lesz-e nyoma a rendszerben...

Egyébként az egyik kolléga hívta rá fel a figyelmemet, hogy március 23-ig 20 euróval több az első befizetési bónusz minden kategóriában!
20-49 euróra így 20 helyett 40,
50-99 euróra 30 helyett 50
100-249 euróra 40 helyett 60
250-499 euróra 80 helyett 100
500+ euróra 120 helyett 140 a bónusz

Tehát 20 eurónál 150%-os, 50 eurónál is 100%-os a bónusz, még a meghívásos 10 euró nélkül is.

Hali!
Kaptam egy ilyen bónuszt. Csak szeretnék segítséget kérni a fordításban és az értelmezésben.
¡Has ganado The Level - Especial Euroliga!

¡Enhorabuena! Has ganado un bono por participar en la promoción en el especial The Level the la Euroliga


El bono ya se ha sumado a tu cuenta y ya puedes activarlo. ¡Disfrútalo!
Tienes hasta el próximo día 20, a las 16 horas, para activarlo. De lo contrario lo perderás.

El bono está sujeto a las condiciones de rollover habituales de la web: Debe jugarse 7 veces el importe recibido, en apuestas simples y múltiples (se excluyen las apuestas de sistema, y las apuestas a Deportes Virtuales), antes de solicitar un cobro de ganancias. Puedes ver el estado de tu Rollover en el apartado Mi Cuenta.

Siguen las promociones. Conéctate a diario para no perder detalle de las novedades de la web.

Ha jól értem, akkor 16 órán belül el kell fogadnom, mert akkor törlik?
Remélem automatikusan nem fogják hozzáadni a jelenlegi bónuszforgatásomhoz!

Hali!
Ma küldték ezt email-ben. Ha jól értem, 1€ kell fogadni és adnak 5€ bónuszt.
A mai nap erre lehet csak fogadni :01-06-16 16:30   España - Corea del Sur   1.45   4.33   7.25

Multiplícate x5
Solo hoy, día 1 de junio, haz apuestas por un mínimo de 1€ y consigue 5€ gratis.
Funcionamiento:
Haz apuestas deportivas por un importe total o superior a 1€, durante el día de hoy (horario GMT), y que se cierren también hoy. Conseguirás un bono de 5€.
Pago:
Se validará el bono el día 2 de junio, a las 12h, como Bono Especial (para activar), con el rollover habitual (x7). El Bono Especial estará disponible para su activación hasta el día 5, a las 12h, si no se ha activado, se perderá.

Csak a végeredményre lehet fogadni?Én gólra fogadtam.

Abban sem vagyok biztos, hogy ne lehetne bármi másra fogadni ma, mivel azt írja, hogy a "Nap folyamán (GMT szerint)" kell legalább 1 eurót feltenni.

Egyébként ez a 40 napos bónusznaptáruk első promója.

én kép alapján gondoltam, hogy csak erre lehet fogadni, de lehet ez csak ajánlás volt, és lehet másra is, a lényeg, hogy 1€ a tét