Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Megkaptam az 5 eurót de nem tudom hozzáadni a többihez.Gondolom most előbb teljesíteni kell a rollovert?A mait pedig nem értem,mindkét meccsre kellene fogadni?

#1711 június 02, 2016, 13:41:05, lulu65bj
ezt fordította le a google :
A bónusz érvényesíteni június 2-án, 12, a Special Bonus (fordulni), a szokásos borulás (x7). A Special Bonus elérhető lesz az aktiváláshoz, amíg öt napig, 12, ha nincs bekapcsolva, el fog veszni.

a főablakban látszik az 5€ a bónusz résznél? Akkor arra kell kattintani, és beadja azt az oldalt ahol el lehet fogadni a bónuszt.

A mai napra kell-e fogadni? Szerintem nem. Talán csak azokon a napokon kellene fogadni is, ahol a naptárban látszik egy ajándékdoboz, majd akkor írják, hogy konkrétan mit kérnek az ajándékért. Persze azt is, hogy mit adnak érte.

De azt is írják, hogy tegnaptól 40 napig ha mindig belépünk az oldalra, akkor adnak 70 Moneys, ha csak 25 napon lépünk be akkor pedig 25 Moneys, ha 10 napon lépünk csak be akkor 10 Moneys.

"a főablakban látszik az 5€ a bónusz résznél? Akkor arra kell kattintani, és beadja azt az oldalt ahol el lehet fogadni a bónuszt."
Nem teszi át az 5 eurót a többi pénzemhez.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum június 02, 2016, 18:25:59
"a főablakban látszik az 5€ a bónusz résznél? Akkor arra kell kattintani, és beadja azt az oldalt ahol el lehet fogadni a bónuszt."
Nem teszi át az 5 eurót a többi pénzemhez.

Amikor nekem ilyen problémám volt, akkor a böngésző kipucolása segített!

Illetve most is van, hogy hibaüzenetet ír, de közben a bónusz mégis átkerül a főegyenlegre.

Hali!
Egy új nyári promo!

El Verano de Yogano

Te invitamos al Rasca del Verano. Elige tu regalo y consigue un premio seguro.

de 1 a 20 Euros si has realizado un ingreso recientemente en nuestros servicios de pago
de 1 a 20 Moneys si no lo has hecho

Ha jól értem, akkor fogadásbiztosítást ad, azon az értéken amit kiválasztunk, persze csak akkor ha volt befizetésünk az elmúlt időben. De most is felajánlja még a befizetést. Akinek nem volt annak csak Moneys-t ad.

Nem tudom, jól értelmezem?

Hali!
Valaki esetleg meg tudná mondani ezt? Carrera de Aciertos játékban, Volt egy ilyen kérdés július 23-án : Tenis - Muguruza vs. Radwanska - ¿Quién acabará mejor clasificada en la Rogers Cup de Montreal?
Garbiñe Muguruza | Agnieszka Radwanska | Caerán en la misma ronda
azaz
Tenisz - vs. Muguruza Radwanska - Ki lesz jobb sorolt Rogers Cup Montreal?
Garbiñe Muguruza | Agnieszka Radwanska | Úgy esnek ugyanabba a kerek

Az történt, hogy Muguruza B. G.   visszalépett. Akkor itt a Radwanska tipp lesz a jó? Vagy esetleg mindhárom tipp zöld lesz? Még nincs kiértékelve.

a két teniszező közül ki fog jobban szerepelni xy tornán. x vagy y, vagy ugyanabban a körben esnek ki.

Nálam ez a tipp törölve lett, de nyertes. Azaz zöld.
Garbiñe Muguruza | Agnieszka Radwanska | Caerán en la misma ronda

Tu respuesta: Cancelado | Resultado: Cancelado

Acertaste

Muguruza visszalépett, ezért törölték.

Jött mail 3 ingyenes pörgetésről a Wild Blood nevű slotra. Nekem mondjuk megint sehol semmi, uh gondolom csak a befizetőknek jár. Akinek volt, érdemes csekkolni, hátha  :)

Idézetet írta: lacuss Dátum október 28, 2016, 07:58:27
Jött mail 3 ingyenes pörgetésről a Wild Blood nevű slotra. Nekem mondjuk megint sehol semmi, uh gondolom csak a befizetőknek jár. Akinek volt, érdemes csekkolni, hátha  :)

Kivételesen volt befizetésem 5 nappal ezelőtt (eltaláltam a Real - Bilbao pontos végeredményt a "super marcador"-ban, így hogy befizettem aznap éjfélig, 12 money helyett 12 eurót kaptam másnap), de pörgetéseket nekem sem adott.
Egyébként netellerre 30 eurós minimális befizetést ír, de 20-at is engedett.   :)
Legközelebb tízzel próbálkozunk.

A főoldal közepe táján van egy Navidad Yogano rész, ahol én 5€ bónuszt kaptam. Érdemes ránézni!  ;)

Idézetet írta: Irtis Dátum december 22, 2016, 12:14:07
A főoldal közepe táján van egy Navidad Yogano rész, ahol én 5€ bónuszt kaptam. Érdemes ránézni!  ;)

Ha nem volt mostanában befizetés, akkor moneyt ad csak, de ilyenkor el szokta fogadni, ha aznap éjfélig mégis sor kerül befizetésre.

üdv!

biztos volt már róla szó, de 115 oldalt nem akartam visszaolvasni. az lenne a kérdésem, h mennyire megbízható az oldal kifizetés terén? illetve milyen igazoló dokumentumok szükségesek hozzá?
- személyigazolvány elég a hitelesítéshez vagy kell valami számla is?
- illetve gondolom kell egy befizetés mielőtt kiutalást kezdeményeznénk

ez utóbbi kérdés amiatt merült fel bennem, mert eddig nem fizettem be semmit, csak a money-kat gyűjtöttem, amiket aztán beváltottam eurora, most pedig összejött egy kisebb összeg, melyet szeretnék leutalni. akinek volt már leutalása, annak szívesen olvasnám a véleményét a folyamatról, illetve a megbízhatóságról.

köszönöm.

Érdemes még ide regisztrálni? lcbet.com már nem nagyon működik ahogy nézem.

Az már nem működik elég régen, van helyette új. Yoganoról elnavigálod magad az új oldalra - reklám nem kell neki.
Persze, hogy érdemes, oddsok gyengék pre fogadásra, de liveban lehet találni hasonló oddsokat a többihez.
Valószínű ezért is adakozóak, sok potya pénz van. :cya: