Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum június 17, 2013, 20:36:16
Majd most meglátjuk, hogy mit tud Nigéria.
Nem a győzelem a kérdés, hanem hogy milyen pontosan és mekkora akarattal játszanak majd.

Ha nem akarsz izgulni, a 10 euróból 7,5 már garantáltan zsebre tehető, ha a Tahiti +1,5-öt lejátszod 4-es szorzóval, 2,5 euróval valahol.
(a Marathonnál 4,85-ért adják, ott alig több, mint 2 euró is elég hozzá)

Olyan nagyon azért nem izgultam  ;D
Ha megkapom ezt a bónuszt vagy esetleg többet, csak akkor tudom kivenni majd ha befejezem még a kezdőbónuszból hátramaradt forgatási kötelezettséget is?
Elméletileg megnyertük az első fordulós 10 eurót  :beerchug: Mikortól lehet tippelni a 2. fordulóra? Mintha 18.-át írna ami ma van, de nem úgy láttam, hogy lehetne. Brazil+olasz,  Spanyol+Uruguay szerintetek is?

Nálam se nyílik meg a 2. lépcső ,pedig ma van a határidő :D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 18, 2013, 10:58:23
Nálam se nyílik meg a 2. lépcső ,pedig ma van a határidő :D

Lehet mostmár tippelni én be is nyomtam amiket írtam.

Én a brazil-olasz továbbjutásban nem vagyok olyan biztos. Mexikó és Japán még bekavarhat.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 18, 2013, 10:47:58
Olyan nagyon azért nem izgultam  ;D
Ha megkapom ezt a bónuszt vagy esetleg többet, csak akkor tudom kivenni majd ha befejezem még a kezdőbónuszból hátramaradt forgatási kötelezettséget is?
Elméletileg megnyertük az első fordulós 10 eurót  :beerchug: Mikortól lehet tippelni a 2. fordulóra? Mintha 18.-át írna ami ma van, de nem úgy láttam, hogy lehetne. Brazil+olasz,  Spanyol+Uruguay szerintetek is?

Én sem fedeztem le, egyébként is inkább játékelméleti szempontból írtam.  :)

A forgatási kötelezettségek halmozódnak, azért is adnak ennyi bónuszt, hogy sose legyél túl rajta és ne kérj soha kifizetést.  :D

A brazil és a spanyol továbbjutás kivehető fixnek, azokkal nem érdemes variálni.
Szerintem a japánok elkaphatják az olaszokat, bár ez sem biztos, hogy elég lesz a továbbjutáshoz.
Holnap este a határidő, addig még gondolkodom rajta.

A másik csoportban lényegében a Nigéria-Uruguay meccs eredményét kell eltalálnunk, azzal a kiegészítéssel, hogy ha döntetlen, akkor szerintem Uruguay rúg annyit Tahitinek, hogy ők legyenek a továbbjutók...




Annyit nem tud majd rúgni nekik szerintem

Idézetet írta: szalist Dátum június 18, 2013, 23:51:48
Annyit nem tud majd rúgni nekik szerintem

Mennyit?  :)
Mennyi az annyi?  :)

Nigéria csak +5-öt hozott Tahiti ellen, Uruguay csak -1-et Spanyolország ellen.
Ha a spanyolok elverik Nigériát, akkor Uruguaynak elég lesz 5-tel nyernie. Ha esetleg 3-mal nyernek a spanyolok az afrikaiak ellen, akkor Uruguaynak egy 3 gólos győzelem is elég lehet ez alapján. (persze az egész abból indul, hogy a spanyolok verik Nigériát és az Uruguay-Nigéria döntetlen. Ebben az esetben szerintem legalább 80%, hogy Uruguay megy majd tovább)

Uruguaynak vannak csatárai, Tahitinek nincsen védelme és kapusa, ha ehhez hozzá jön, hogy érdekeltek is lesznek a gólkülönbség javításban...
(azt már le sem merem írni, hogy Tahiti aligha van hozzászokva a három naponkénti tétmeccsezéshez, nem fognak az utolsó fordulóra felgyorsulni.  :)  )

Idézetet írta: Knapp Dátum június 19, 2013, 16:10:54
Mennyit?  :)
Mennyi az annyi?  :)

Nigéria csak +5-öt hozott Tahiti ellen, Uruguay csak -1-et Spanyolország ellen.
Ha a spanyolok elverik Nigériát, akkor Uruguaynak elég lesz 5-tel nyernie. Ha esetleg 3-mal nyernek a spanyolok az afrikaiak ellen, akkor Uruguaynak egy 3 gólos győzelem is elég lehet ez alapján. (persze az egész abból indul, hogy a spanyolok verik Nigériát és az Uruguay-Nigéria döntetlen. Ebben az esetben szerintem legalább 80%, hogy Uruguay megy majd tovább)

Uruguaynak vannak csatárai, Tahitinek nincsen védelme és kapusa, ha ehhez hozzá jön, hogy érdekeltek is lesznek a gólkülönbség javításban...
(azt már le sem merem írni, hogy Tahiti aligha van hozzászokva a három naponkénti tétmeccsezéshez, nem fognak az utolsó fordulóra felgyorsulni.  :)  )

Ha 20-al kéne nyerjenek, annyival nyernének utolsó meccsen :)

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 18, 2013, 10:47:58
Brazil+olasz,  Spanyol+Uruguay szerintetek is?

Ez már boritékolható  :beerchug:
Lehet gondolkozni, hogy mire érdemes rakni a 100 eurót (azaz, hogyan hogy a legkisebb bukta legyen). A 3. kérdést azért nem lesz olyan egyszerű eltalálni. Brazil vagy spanyol? ha bronzmeccset is kérdik, akkor olasz vagy uruguay?

Szuper :ok: :ok:
Én tegnap már fogadtam is 100€ ért egy Spanyol hendivel, az is számit?

#595 június 23, 2013, 11:00:59, Knapp
Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 21, 2013, 09:36:02
Szuper :ok: :ok:
Én tegnap már fogadtam is 100€ ért egy Spanyol hendivel, az is számit?

Szerintem a torna egésze számít...
Valószínűleg részletekben is lehet fogadni, úgy is számít a 100 euró, de rákérdezek, hátha nem spanyolul válaszolnak.  :D

Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 21, 2013, 09:31:47
Ez már boritékolható  :beerchug:
Lehet gondolkozni, hogy mire érdemes rakni a 100 eurót (azaz, hogyan hogy a legkisebb bukta legyen). A 3. kérdést azért nem lesz olyan egyszerű eltalálni. Brazil vagy spanyol? ha bronzmeccset is kérdik, akkor olasz vagy uruguay?


Minimum szorzót nem írtak a 100 euróhoz, tehát lehet kis szorzóra is tenni, azt talán könnyebb (olcsóbb) lefedezni.
Pl. egy 4.5 alatt meccs előtt megjátszva, aztán akár élőben a 4,5 felett, ha feljebb mászott a szorzó...

Szerk.: az apró betűben van 1,2-es minimum szorzó

Háthogyha lesz valami over 1.5, vagy over 2.5 fogadás a tahiti meccsre (egyelőre kint sincs a meccs). Azt bevállalnám ellenfogadás nélkül is.

A három eurós tétre lekorlátozott számlámon elég lenne ezután összehozni a 100 eurós össz tétet ezután, normális veszteséggel. :)
Amellett, hogy szerintem nagy lutri eltalálni a végső négy sorrendjét.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 21, 2013, 09:49:49
A három eurós tétre lekorlátozott számlámon elég lenne ezután összehozni a 100 eurós össz tétet ezután, normális veszteséggel. :)
Amellett, hogy szerintem nagy lutri eltalálni a végső négy sorrendjét.

;D
3 eurókkal játszva persze más...

Viszont aki "versenyben" van, az a bronzmeccs után is fogadhat 100 euróval a döntőre, és akkor már 50% lesz az esélye a plusz 20 euróra (vagyis +30-ra), ha addig jól tippelt.
Így a döntőre akár úgy is lehet fogadni, hogy eleve a 10+20 eurós yogano bónuszt is belekalkuláljuk.
Pl. spanyol-brazil döntőt, spanyol győzelmet tippeltünk, akkor arra fogadunk, hogy ki nyeri a tornát és ezt fedezzük le máshol...
(a kisebb szorzót kell a yoganonál játszani és eleve úgy "fedezni", hogy a spanyol győzelem hoz 30 eurót)


Idézetet írta: ab_aevo Dátum június 21, 2013, 09:49:02
Háthogyha lesz valami over 1.5, vagy over 2.5 fogadás a tahiti meccsre (egyelőre kint sincs a meccs). Azt bevállalnám ellenfogadás nélkül is.

Mégis van szorzó minimum:
simples y múltiples cuya cotización sea superior a 1.2

Elnézést!
(sose higgyetek nekem!) hehe