Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#435 május 09, 2013, 10:09:50, yossarian
Nem teljesen tiszták számomra a befizetési bónusz feltételei:

"5. El bono se va liberando con las apuestas deportivas. Por cada euro de beneficio neto se libera un euro del bono. Ejemplo: Por una apuesta de 10€ a una cuota de 1.70 se ganan 7€ de la apuesta y se liberan otros 7€ del bono.

6. Debe cumplirse un Rollover antes de poder solicitar un retiro de saldo o cobro de ganancias de la cuenta: deberá ponerse en juego el importe del bono 7 veces en apuestas deportivas -simples y múltiples, a cotizaciones superiores a 1.5. La sección Bonos de esta web muestra en todo momento información completa sobre el estado del bono y su Rollover."

Az 5-ös pontban ha jól értem valami olyanról van szó, hogy minden megnyert euró felszabadít egy bónusz eurót. A 6-os potnban viszont 7-szeres megforgatásról van szó. Akkor most hogy van ez?

szerk.: olyan értelemben szabadítja fel a bónuszt, hogy akkortól játszható?

És azt jól értelmezem, hogy a 7-szeres megforgatás csak a bónuszra vonatkozik? Tehát ha az 50 eurós befizetést választom és kapok 30 euró bónuszt, akkor 210 euró értékben kell fogadnom?

Idézetet írta: yossarian Dátum május 09, 2013, 09:59:47
Nem teljesen tiszták számomra a befizetési bónusz feltételei:

"5. El bono se va liberando con las apuestas deportivas. Por cada euro de beneficio neto se libera un euro del bono. Ejemplo: Por una apuesta de 10€ a una cuota de 1.70 se ganan 7€ de la apuesta y se liberan otros 7€ del bono.

6. Debe cumplirse un Rollover antes de poder solicitar un retiro de saldo o cobro de ganancias de la cuenta: deberá ponerse en juego el importe del bono 7 veces en apuestas deportivas -simples y múltiples, a cotizaciones superiores a 1.5. La sección Bonos de esta web muestra en todo momento información completa sobre el estado del bono y su Rollover."

Az 5-ös pontban ha jól értem valami olyanról van szó, hogy minden megnyert euró felszabadít egy bónusz eurót. A 6-os potnban viszont 7-szeres megforgatásról van szó. Akkor most hogy van ez?

szerk.: olyan értelemben szabadítja fel a bónuszt, hogy akkortól játszható?

És azt jól értelmezem, hogy a 7-szeres megforgatás csak a bónuszra vonatkozik? Tehát ha az 50 eurós befizetést választom és kapok 30 euró bónuszt, akkor 210 euró értékben kell fogadnom?

Ha jól emlékszem akkor igen.

Idézetet írta: yossarian Dátum május 09, 2013, 09:59:47
Nem teljesen tiszták számomra a befizetési bónusz feltételei:

"5. El bono se va liberando con las apuestas deportivas. Por cada euro de beneficio neto se libera un euro del bono. Ejemplo: Por una apuesta de 10€ a una cuota de 1.70 se ganan 7€ de la apuesta y se liberan otros 7€ del bono.

6. Debe cumplirse un Rollover antes de poder solicitar un retiro de saldo o cobro de ganancias de la cuenta: deberá ponerse en juego el importe del bono 7 veces en apuestas deportivas -simples y múltiples, a cotizaciones superiores a 1.5. La sección Bonos de esta web muestra en todo momento información completa sobre el estado del bono y su Rollover."

Az 5-ös pontban ha jól értem valami olyanról van szó, hogy minden megnyert euró felszabadít egy bónusz eurót. A 6-os potnban viszont 7-szeres megforgatásról van szó. Akkor most hogy van ez?

szerk.: olyan értelemben szabadítja fel a bónuszt, hogy akkortól játszható?

És azt jól értelmezem, hogy a 7-szeres megforgatás csak a bónuszra vonatkozik? Tehát ha az 50 eurós befizetést választom és kapok 30 euró bónuszt, akkor 210 euró értékben kell fogadnom?

Szerintem csak a bónuszra vonatkozik a forgatási feltétel, én a 20+20-as verziót választottam és 140 lett a forgatási követelmény, ebből sajna nem derül ki egyértelműen, hogy melyik összegre vetítették, de az biztos, hogy nem mindkettőre!
A bónusz nem kerül a számládra, valóban a nyertes szelvényekkel lehet lehívni, de a forgatás ettől függetlenül már zajlik.
Ez gondolom azért van, hogy ne lehessen egyből átbukni máshova...

Így ha elbukod az egyenleget, újra kell tölteni, vagy várni, míg a játékokból jön utánpótlás.  :)

Én is már vagy 60 eurót megforgattam, mire hozzáférhettem a bónusz nagyobb feléhez...

Ha nem akarsz utántölteni, érdemes több kisebb téttel fogadni az elején, mert úgy nagyobb valószínűséggel lesz közte nyertes szelvény is, ami bónuszt aktivál. (neked kell azt is "lehívni", nem kerül át automatikusan, csak látod, hogy mennyi elérhető)

Ha még nem regisztráltál, hívasd meg magad valakivel! (a meghívó 1000 moneyt, azaz 10 eurót kap, ha van legalább 20 eurós befizetés)
Ugyanakkor az új regisztrálók is szoktak kapni 1000 moneyt az első befizetésre, ami (úgy emlékszem) forgatási követelmények nélkül 10 euróra beváltható.

Egyébként a kosármeccsekre erős átlagos szorzókat ad, én azzal szoktam kipörgetni.
Focinál is érdemes megnézni a különböző hendikepeket, mert néha nagyon máshogy árazzák, mint az 1x2-t. (pl. hazai győzelem 2.05, -0.5-ös hendi 2.2)

#438 május 10, 2013, 20:50:13, Knapp
Egy kis összefoglaló az újabb játékosoknak!

A yogano.com egy "játékoldal", ahol az lcbet.com fogadóirodához lehet pénzt és bónuszokat gyűjteni.
(egy regisztrációval működnek)

A yoganon naponta az alábbiakat érdemes megtenni a "money" gyűjtéshez, ami ugye pénzre váltható:
(az oldalon szépen fentről lefelé nézve)

Destacados

a felsorolt események közül minden nap szavazhatunk egyre, 1 money a jutalmunk


Carrera de Aciertos

minden nap (de. 10 után) megjelenik egy kérdés, amire válaszolhatunk.
A havi legjobb 10 helyezett díjazva van, a 2-9. 1000 moneyt (10 euró) kap, az első akár 30 000-t is.
Ha egy héten 5 jó tipped van, akkor kapsz 50 moneyt.


Időszakos promó

Itt jelenik meg, ha van valami extra akció. Most pont azt írják, hogy szombaton és vasárnap freebet lesz, ez 5 eurós fogadásbiztosítás szokott lenni.


Check-in Bag

Sorsjegy húzás, a képen látható heti nyereményért.
Minden nap, ha ide kattintasz, kapsz egy sorsjegyet.
Ha az utolsó 5 számjegy egyezik majd a kihúzott számmal, akkor megkapod az említett nyereményt, vagy annak készpénz értékét!!
Ha az utolsó 4 szám stimmel, akkor 1000 money (10 euró) a jutalom.
Ha egy hónapban legalább 15 napon igényelsz sorsjegyet, akkor kapsz 10 money-t biztosan.


Quini-5

Napi, 5 meccsből álló totószelvény.
A havi összesítés legjobbja 20 000 vagy 50 000 moneyt kap. (ha volt legalább 6 telitalálatos szelvénye, akkor jár a magasabb összeg)
A 2-10. helyezettek 1000 moneyt.

Ha egy nap eltalálod mind az 5 meccset, akkor 30 money jár (+2 extra tippelési lehetőség másnapra), 4 találatért 3 moneyt kapunk (+1 tippelési lehetőség), 3 találat 1 moneyt ér.
Ha minden nap mind az 5 meccset vakon betesszük hazai győzelemre, még úgy is fogja gyűjteni a pénzt...


El Futbolín

Minden hét csütörtökje és szombatja között egyszer játszható "csocsó".
Az elmúlt hét valós pénzes fogadásai alapján kerülsz be kategóriákba (Nivel 1-5), ez befolyásolja a nyerhető összeget. Egy moneyt biztosan kapsz, a felső határ 5000 money. (na mondjuk azoknak, akik 2000 eurónál többet játszottak élesben)


Los Tazos

A csocsóhoz hasonló díjazású játék, hetente egyszer játszható, hétfő és szerda között elérhető.
16 korongból meg kell találni a 4 egyformát.
Az elsőként felfordított a kiindulási pont, minél több ugyanolyat találsz, annál magasabb a díjazás. (itt is Nivel 1-5 kategória van, ami eleve meghatározza a nyerhető összeget)


Red de Amigos

Ez nem játék, de ha egyszer megcsináljuk a profilunkat, akkor ad némi moneyt.


Referidos

Itt található a ref linkünk.
Aki ezen keresztül regisztrál és befizet egyszer legalább 20 eurót, azután jogosultak vagyunk 1000 moneyra. A regisztrációért befizetés nélkül 10 money jár. (természetesen az új játékos is jogosult a kezdőbónuszra és az első befizetésre járó 1000 moneyra)

Itt (is) szeretném megköszönni azoknak, akik most vagy korábban rajtam keresztül regisztráltak!    :)

Eddig ezt nem nagyon figyeltem, de pár moneyt a referáltak után kapok rendszeresen.
pl.: + 22 Moneys por amigos (10% de sus Moneys)
Ez vagy a pénzforgalmuk vagy a money egyenlegük után járhat, nem tudom, de ezért különösen fontos, hogy hívassátok meg magatokat valakivel, ha még nem regisztráltatok illetve az ismerőseiteket ne hagyjátok "csak úgy" regelni. 


Fontos az is, hogy fenti játékok mindegyike ingyenes, befizetés nélkül is gyűjtögethetőek a pontok.
Ez viszont korrekt hűségbónusz rendszer, hisz alapvetően a saját fogadásink illetve a befizetéseink után is adja a moneyt:
(befizetés: 1 euró 1 money, kivéve legelső, min. 20 eurós befizetés +1000 money
egyszeri fogadás: 10 euró tét 2 money
kombi fogadás: 10 euró tét 5 money)

Ha minden nyomorult weboldal így hálálná meg az aktivitást és a kattintgatást, hamar milliomosok lennénk! :)
A fenti listán végigmenni kb. napi 2 percet vesz igénybe, pénzbe nem kerül és ehhez képest jól fizet.
A money 500 pontos (5 eurós) minimum határtól vezethető át a fogadási egyenlegre, ráadásul nem bónuszként kerül át, nincsen forgatási követelmény!

(a sűrűn felajánlott 5 eurós fogadásbiztosításoknál viszont van: 7x 1,5-tel, mint ahogyan a kezdőbónusznál is)

Szerintem pont a spanyol nyelv miatt nem fosztják ki ezt az irodát a világ fogadó hiénái, úgyhogy én nem is bánnám, ha nem lenne angol verziója...












Pont kérni akartam, hogy valaki írjon már ezekről  :) Úgyhogy nagyon jókor jött. Kösz!

Egyébként azért is különösen fontos a meghívás, mert én úgy értelmeztem, hogy az új játékosok csak akkor kapnak 1000 moneyt az első, legalább 20 eurós befizetésük után, ha meghívás áltál érkeznek az oldalra. Tehát ez mindkét félnek igencsak előnyös, úgyhogy mindenképp hívassátok meg magatokat.

Knapp, ezt a hozzászólásodat be kelllene másoltatni a topic első hsz-ébe is, hogy később könnyen lehessen hivatkozni rá  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 10, 2013, 17:21:58
A fenti listán végigmenni kb. napi 2 percet vesz igénybe, pénzbe nem kerül és ehhez képest jól fizet.

Azért ha valaki nem játszik pénzben a fogadási oldalon, akkor egyáltalán nem fizetnek jól az ingyenes játékok.
Én kb. 1 hónapja regisztráltam, azóta minden nap végigkattintom a játékokat, de csak 150 money-m van (a regisztrációért járót már beváltottam). Igaz, nem tippeltem valami jól, nem érte meg kielemezni minden meccset. Szóval ingyen azért itt sem osztogatnak pénzt. Pénzben fogadni meg nem éri meg itt (a bónusz forgatást kivéve) a gyenge oddsok miatt.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 10, 2013, 17:21:58
Carrera de Aciertos

minden nap (de. 10 után) megjelenik egy kérdés, amire válaszolhatunk.
A havi legjobb 10 helyezett díjazva van, a 2-9. 1000 moneyt (10 euró) kap, az első akár 30 000-t is.
Ha egy héten 5 jó tipped van, akkor kapsz 50 eurót.

Egy apró hiba. Az sajnos nem 50 euró, hanem 50 money.

Idézetet írta: Irtis Dátum május 10, 2013, 18:20:01
Azért ha valaki nem játszik pénzben a fogadási oldalon, akkor egyáltalán nem fizetnek jól az ingyenes játékok.
Én kb. 1 hónapja regisztráltam, azóta minden nap végigkattintom a játékokat, de csak 150 money-m van (a regisztrációért járót már beváltottam). Igaz, nem tippeltem valami jól, nem érte meg kielemezni minden meccset. Szóval ingyen azért itt sem osztogatnak pénzt. Pénzben fogadni meg nem éri meg itt (a bónusz forgatást kivéve) a gyenge oddsok miatt.

Kosárlabdában nem olyan vészesek a szorzók, a hendikepeknél az 1.9:1.9 tűrhető, és foci hendikepben is láttam már simán olyat, ami arb volt egy komoly irodával szemben.
Aki tippmixen, betathome-on vagy fortunawinen edződött, annak szinte élvezet itt játszani.  :D
A rendszeresen érkező 5 eurós fogadásbiztosításokat is szeretjük...
(én a yoganót időnként, ha összejött néhány euró a bónusszal terhelt számláim ellen játszom meg, 2-3% veszteséggel is, mert legalább ilyen ajándék pénzekből pörgetem a máshol lévő bónuszokat)

Aztán persze az is jó, ha megvárod az 5 eurós fogadásbiztosításokat és ebből az ajándék pénzből nyersz még kb. 3 eurót.

Na igen, 150 money az 1,5 euró 1 hónap alatt, egy év alatt meg 18 euró, kockázat nélkül.
És mi van, ha véletlenül "belenyúlsz" valamelyik játékba és többet nyersz?
Egyébként pont azt írtam, hogy ha nem elemzel csak vakon minden meccset 1-esre veszel, akkor is gyűlni fog a money.

Sok időt ezekkel elcseszni nem érdemes persze, kivéve, ha jól állsz valamelyik havi játékban.
Azért már olvastunk itt komoly nyereményekről...

Mondjuk nálam délelőtt 10 után az első teendők között van, hogy végigkattintom (hát izé... két számlán is) a menüt, hogy el ne felejtsem.
Most megnéztem a 2013.02.26-án nyitott számlát, 1969 moneyt adott a regisztrációs ezerrel együtt. Tehát a kattintgatás eredménye olyan 800 money lehet két és fél hónap alatt. (volt két referált is, az +2000)
A régi számlámon csak idén januárig visszamenőleg látom a money forgalmat, ott majdnem pontosan 2000 money jött össze bő 4 hónap alatt - a sorsjegyhúzáson egyszer nyertem 1000 moneyt -  és eleve a rollover követelményem is 900 euró felett jár az éles számlán, annyi bónuszt adtak már!
Pedig itt is csak 20 eurós első befizetéssel kezdtem és ugye a money beváltása nem is okoz forgatási követelmény emelkedést! Szóval "észrevétlenül" adtak kb. 130 euró (930/7) bónuszt az idők folyamán a sok money mellett...

Ha ezeket így összeszámolom, plusz hozzáveszem, hogy pénzt alig tettem fel náluk, akkor én simán ajánlható "irodának" tartom őket!  :)



Azzal egyetértek, és nekem is szimpatikus, hogy sok bónuszt adnak.
Az ingyenes játékokra viszont lehet, hogy nem éri meg szánni napi 2 percet havi kb. 5 euróért (500 money).
Persze értem én, hogy ingyér' minden jó. :)

#444 május 11, 2013, 11:14:49, Knapp
Idézetet írta: Irtis Dátum május 11, 2013, 00:01:54
Azzal egyetértek, és nekem is szimpatikus, hogy sok bónuszt adnak.
Az ingyenes játékokra viszont lehet, hogy nem éri meg szánni napi 2 percet havi kb. 5 euróért (500 money).
Persze értem én, hogy ingyér' minden jó. :)

Egyáltalán nem állítom, hogy ingyér' minden jó!  :)
A munkád sosincs ingyen, hacsak nem fénnyel táplálkozol és folyamatosan süt feletted a nap.

Két számlámon a havi 5-5 euró az éves 120 lenne összesen...
És akkor a yogano "fizette" az éves Digi TV előfizetésünket.  :D
Vagy a 4 hónapnyi ebédpénzt az oviba, esetleg egy havi gázszámlánkat, két havi villanyt, stb...

Én mindig "órabért" számolok, mikor eldöntöm, hogy érdemes-e valamivel foglalkozni!
Minimum 1000 ft / óra az elvárásom, amennyiben nem kell hozzá kimozdulnom, kivéve, ha szórakoztat is, mert akkor 500 ft-ig hajlandó vagyok lemenni!  :D
Akkor ez ugye olyan, hogy szórakozom, de még fizetnek is érte.  :)

Mindenkinek meg kell (kéne) határoznia a saját órabérét...

Minden nap van több kötelező, pár kattintásos "feladatom", ami pénzt jelenthet: email-címek átnézése, az irodák témáinak átfutása a fórumon, benézni azokhoz a bukikhoz, ahol promóciót sejtek, tippelni azokban a játékokban, ahol naponta érdemes.
Nálam ebbe a sorba illik a yogano, ráadásul itt mérhető is azonnal a látogatás eredménye.  :)
Ráadásul adsz is magadnak esélyt, hogy ha mázlid van, akkor egy nagyobbat lendítsen az egyenlegeden egy nyertes sorsjegy vagy sikerrel megvívott tippjáték...

Akinek van jobb dolga (hehe), vagy ezt kényszernek érzi naponta csinálni, esetleg ez az összeg nem üti meg azt a szintet, amiért fáradozna, annak nem szabad vele foglalkoznia!!
"Munkanapokon" sokszor 12-16 órát ülök a gép előtt, nekem belefér, akad néha pár perc holtidő.  :D
Annyi hasznot hoz kb, mint az irodák által adott ingyen pörgetések, amikből néha kiveszel néhány eurót, máskor meg csak elcseszted az idődet (de esetleg szórakoztál).
Ingyen van a sportingbeten és az unibeten is a "pöri" időnként, mégis a sb-nél reális pénzkereset, az unibetnél vagy a betclicnél meg időpazarlás.

Szóval nem az ingyenesség számít, hanem hogy kapsz-e valamit a rászánt idődért cserébe.





#446 május 11, 2013, 11:15:51, Knapp
   
Apuesta Gratis

Itt is van a "szokásos" ingyen fogadásunk!
Szombaton és vasárnap is 1-1 fogadásunk max. 5 euróig biztosítva van.

Szóló vagy kombi fogadást tehetünk meg bármekkora összeggel, 5 euróig jár a visszatérítés, ha veszítünk. (élő és rendszer fogadások kizárva)
Ha megtetted a fogadást, amelyre a biztosítást kéred, akkor 10 percen belül be kell másolni a fogadás számát az erre szolgáló mezőbe!

Szombat és vasárnap éjfélig is fogadhatsz egyet-egyet, a vesztes tétek után hétfő 17 órakor jön a visszatérítés.
Az 5 eurót bónuszként írják jóvá, a "szokásos" szabályokkal forgatható: 7 x 1,5-ös szorzó felett.


Erre én az ingyenfogadásos  "sztenderdet" használom: magas szorzó a yoganonál, máshol lefedezve a nettó nyeremény.
Kb. 3 euró így a profit  (2 x 10 perc keresgélés, 3-3 euró haszon a két napon)

Idézetet írta: yossarian Dátum május 10, 2013, 17:53:45

Knapp, ezt a hozzászólásodat be kelllene másoltatni a topic első hsz-ébe is, hogy később könnyen lehessen hivatkozni rá  :)

BvB_09 kolléga segítségével ez megtörtént, köszönjük!  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum május 11, 2013, 11:12:32
   
Apuesta Gratis

Itt is van a "szokásos" ingyen fogadásunk!
Szombaton és vasárnap is 1-1 fogadásunk max. 5 euróig biztosítva van.

Szóló vagy kombi fogadást tehetünk meg bármekkora összeggel, 5 euróig jár a visszatérítés, ha veszítünk. (élő és rendszer fogadások kizárva)
Ha megtetted a fogadást, amelyre a biztosítást kéred, akkor 10 percen belül be kell másolni a fogadás számát az erre szolgáló mezőbe!

Szombat és vasárnap éjfélig is fogadhatsz egyet-egyet, a vesztes tétek után hétfő 17 órakor jön a visszatérítés.
Az 5 eurót bónuszként írják jóvá, a "szokásos" szabályokkal forgatható: 7 x 1,5-ös szorzó felett.


Erre én az ingyenfogadásos  "sztenderdet" használom: magas szorzó a yoganonál, máshol lefedezve a nettó nyeremény.
Kb. 3 euró így a profit  (2 x 10 perc keresgélés, 3-3 euró haszon a két napon)

Most mindegy milyen mecsre fogadok, jár az 5€ ?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 11, 2013, 12:47:45
Most mindegy milyen mecsre fogadok, jár az 5€ ?

Igen