Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én a Zombison játszottam, betöltés után jelzi, hogy van 5 ingyen pörgetésed, aztán indítható is.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum július 11, 2013, 09:53:06
Én a Zombison játszottam, betöltés után jelzi, hogy van 5 ingyen pörgetésed, aztán indítható is.

Köszi, azon már ott volt a pöri, igaz annyit értem volna vele, mint ha meg sem találom ;D

Idézetet írta: Latzka Dátum július 11, 2013, 09:50:31
Azt értem, nyertem ott 5 pörit, ráklikkelek és átvisz a kaszinóra, de nekem nem indul el magától.
Én a Devil's Delight-on pörgettem le,jugar-t megnyomod és elkezdi tölteni,majd ki lesz irva,hogy 5pörgetésed van,amit acceptarral elfogadsz és már kezdheted is.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum július 11, 2013, 08:37:06
Ennek ellenére sikerül arbokat megjátszani? én tegnap egész nap figyeltem, de nem sikerült.

Egy háromnegyed órája sikerült a canbettel szemben egy 1.85 : 2.14 szorzópárt lejátszani.
Ez 1%-on belüli veszteség, miközben pörgeti mindkét oldal bónuszát és még egy kis moneyt is termel a yoganonál.
Mostanában kb. minden 3-4. alkalommal elérhető a surebetes szorzó a yoganonál mire odaérek, de még így is egyszerűbb pörgetni, mint ha manuálisan keresgélnék.
(mondjuk nekem a yoganos pörgetés annyira nem is fontos, csak eszköz a canbethez)

A mai halászós akciót érti valaki?

Has ganado 3 Moneys

Además... Gana 50€ extra
1 de 50: Consigue 50€ con una de tus apuestas1 de 50¡Vuelve mañana y pesca un nuevo regalo!

Fordítóval sem lettem okosabb.
Talán mintha valami olyasmi lenne, hogyha fogadok, akkor 1:50 esélyem van nyerni 50 eurót?

Az biztos, hogy valami sorsolásos dologról van szó. Ha jól értelmezem 50 euróért kell fogadni és ha fogadási szelvényed azonosítójának utolsó 3 számjegye megegyezik a holnap közzétett számmal, akkor nyertél 50 eurót.

Ez alapján nem 1 az 50-hez az esély, hanem 1 az 1000-hez. De az is lehet én értelmezek rosszul valamit.

Én úgy érteémeztem hogy , minden ma tett tét részt fog venni a sorsoláson.

A mai akció 5 eurós fogadásbiztosítás.

Éjfélig legyen kiértékelve az esemény, a fogadás megtétele után 10 percen belül meg kell adni a fogadás számát.
Lehet egyszeres vagy kombi fogadás is, de élő és rendszer nem.
Illetve ha már kiértékelték a fogadást, akkor sem jár rá biztosítás.

A visszatérítést másnap délután 17 órakor adják meg, bónuszként, a szokásos szabályok szerint:
7x kell minimum 1,5-ös szorzóval megforgatni.



 ¡Te devolvemos dinero con todas tus apuestas múltiples!

Somos el único portal de apuestas Low Cost porque te devolvemos dinero con todas tus apuestas.

Durante la temporada 2011-2012, consigue de forma automática 5 Moneys* por cada 10 euros jugados en apuestas múltiples (independientemente de si resultan ganadoras o no).

Funcionamiento: Realiza una apuesta múltiple, a partir de dos o más eventos deportivos, y se cargarán en tu Panel Low Cost los Moneys correspondientes. No es preciso que la apuesta sea ganadora, simplemente espera al día siguiente de que se cierre tu apuesta y consulta tu saldo de Moneys.

¡Todas las apuestas múltiples cuentan!

Sajnos nem tudom értelmezni.Ez milyen promóció lehet?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 17, 2013, 17:27:46
¡Te devolvemos dinero con todas tus apuestas múltiples!

Somos el único portal de apuestas Low Cost porque te devolvemos dinero con todas tus apuestas.

Durante la temporada 2011-2012, consigue de forma automática 5 Moneys* por cada 10 euros jugados en apuestas múltiples (independientemente de si resultan ganadoras o no).

Funcionamiento: Realiza una apuesta múltiple, a partir de dos o más eventos deportivos, y se cargarán en tu Panel Low Cost los Moneys correspondientes. No es preciso que la apuesta sea ganadora, simplemente espera al día siguiente de que se cierre tu apuesta y consulta tu saldo de Moneys.

¡Todas las apuestas múltiples cuentan!

Sajnos nem tudom értelmezni.Ez milyen promóció lehet?

Nem tudom, hogy ezt hol találtad, de a 2011-12-es szezont emlegetik benne...


Most néztem át a promóciós részt,ez volt az első."Dinero extra con todas tus múltiples"És az "Apostar" és "Moneys"piros gombok mögött fogadási kínálat sorakozik.Mai kínálat.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 17, 2013, 20:05:48
Most néztem át a promóciós részt,ez volt az első."Dinero extra con todas tus múltiples"És az "Apostar" és "Moneys"piros gombok mögött fogadási kínálat sorakozik.Mai kínálat.

Igazad van, tényleg ez szerepel első helyen.

Szerintem arról van szó, hogy minden 10 eurónyi kombi fogadás után adnak 5 moneyt, akár nyer a szelvényed, akár nem.
Mondjuk én nem játszom soha kombikat, de mégis kapom a forgalom után a moneyt, úgyhogy ez minden fogadásra vonatkozhat. Egyfajta hűségbónusz rendszer a forgalom alapján.
(sőt, az általam meghívottak után is jár 10%-nyi money)

 2+1 En Vivo: Apuesta gratis

Apuesta En Vivo y consigue apuestas gratis. Durante el día de promoción puedes aprovecharte del 2+1 En Vivo.

Funcionamiento: Haz un mínimo de 3 apuestas En Vivo,  y, ganes o no, al día siguiente recibirás un bono por el importe medio de tus apuestas (hasta un máximo de 5 euros).

Válido para apuestas EN VIVO realizadas durante toda la jornada, los días indicados. No hay límites de apuestas por usuario.

Próxima fecha 2+1 En Vivo
Sábado 20 de julio 2013








Términos y condiciones de la promoción

- Los bonos se validarán al siguiente día laborable de la promoción, a partir de las 12h, como bono disponible con el rollover habitual de la web.
- El importe del bono se calcula sumando el importe de las apuestas en vivo validadas en la fecha de la promoción, y dividiéndolas por el número de apuestas hechas (mínimo 3 apuestas para participar). El importe máximo a bonificar es de 5 euros.
- Estos términos y condiciones se complementan con la reglamentación general de esta web.
- Cualquier uso abusivo de la promoción puede suponer la exclusión de la misma del o los usuarios implicados.

Ezt horgásztam ma reggel.Ha jól értem akkor 3 élő fogadásra (miért 2+1?)kapok holnapra egy az átlaggal megegyező 5 eurós kupont(vagy a jövő hétre?).

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum július 20, 2013, 08:25:45
2+1 En Vivo: Apuesta gratis

Apuesta En Vivo y consigue apuestas gratis. Durante el día de promoción puedes aprovecharte del 2+1 En Vivo.

Funcionamiento: Haz un mínimo de 3 apuestas En Vivo,  y, ganes o no, al día siguiente recibirás un bono por el importe medio de tus apuestas (hasta un máximo de 5 euros).

Válido para apuestas EN VIVO realizadas durante toda la jornada, los días indicados. No hay límites de apuestas por usuario.

Próxima fecha 2+1 En Vivo
Sábado 20 de julio 2013

Ezt horgásztam ma reggel.Ha jól értem akkor 3 élő fogadásra (miért 2+1?)kapok holnapra egy az átlaggal megegyező 5 eurós kupont(vagy a jövő hétre?).

Szombaton megtettem 3 élő fogadást, egyenként 5 eurós téttel és ma kaptam érte 5 euró bónuszt...

Ugye jól gondolom, hogy a mai újrafeltöltési bónusznál a befizetett összeget csak a bónusz 7-szeres megforgatása után lehet kifizetni? A befizetett összeget is meg kell forgatni 1-szer?