Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Bár az alsó két opciót egyáltalán nem értettem (gondolom az egyik az hogy ugyanannyit rúgnak) nálam az ATMA a 10 eurómért is küzd!

nálam is az atletico ment

tegnap jól alakúlt, eltaláltam, ma pedig megint belenyúltam a 10 eurósba, de a kérdés már jóval nagyobb lutri. Ti mit tippeltek ? Én a 40+ felé hajlok.

Nekem is sikerült a 10eurosat kiválasztanom.Én a 40perc utáni gólt tippeltem-meccset ugyis nézni fogom-igy majd fogadok élőben arra,hogy lesz gól az első félidőben.Ha nem lesz 0:0mindenképpen nyerhetek egy kis aprót.

Mindkét számlán a 10 euróst sikerült kiválasztani :ok: egyiken a 20-40 másikon a 40+ ment.

Érdemes figyelni, mert van surebet a yogano/offsidebet és a pinnacle között. Általában a kézilabda, kosárlabda, röplabda hendikre adnak eltérő oddsokat. Valakit korlátoztak már ?

Nektek betölt az oldal? Nekem reggel óta semmi. 


Most bejön valami új oldal, de teljesen más mint volt.
Be lépni se lehet...
Még jó hogy tegnap kifizették a 140$-t

Semmi sem jön be.

Az lcbet.com oldal működik, tehát a pénzéért senkinek nem kell aggódnia.  :)

Illetve lehet fogadni, ki- és befizetni is.

Én ráklikkeltem a cobrar gombra, ahol szokta mutatni, hogy hogy állok a forgatással, és azt írta ki, hogy valami nincs rendben a számlámmal.

Yogano se encuentra actualmente en mantenimiento-nekem ez jön be most.( reggel még ez sem volt )
Jelenleg karbantartás alatt áll a yogano- kb. így lehet fordítani.

Megszűntek teljesen?
Asszem a tárhely oldal jön nekem csak be.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 24, 2013, 16:21:37
Most bejön valami új oldal, de teljesen más mint volt.
Be lépni se lehet...
Még jó hogy tegnap kifizették a 140$-t
Csődbe vitted az irodát....  :D :D

5 eurós fogadásbiztosítással próbálnak kárpótolni minket....  :)

Ha jól értem, akkor ma vagy szombaton (25-én VAGY 26-án) lehet a szokott feltételek szerint igénybe venni. (mondjuk eddig az ilyen két napos akciókban mindkét nap lehetett biztosított fogadást tenni, most úgy tűnik, hogy csak az egyik nap játszhat... De ki tudja.  :)  )

Nem látom sehol, hogy az El Classicora kéne tenni...

Ti hogyan értelmezitek?