Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2013, 12:14:35
Biztosan megfelel a bankszámlakivonat is, hisz az is igazolja a lakcímedet és aligha arra kíváncsiak, hogy a rezsicsökkentésen mennyit spórolsz!  :D

Nekem nem fogadták el, ragaszkodnak a közüzemi számlához  :(

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 14, 2013, 12:38:19
Nekem nem fogadták el, ragaszkodnak a közüzemi számlához  :(

Tényleg?
Hogyan oldottad meg?

Ilyennel még nem találkoztam...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 14, 2013, 12:48:50
Tényleg?
Hogyan oldottad meg?

Ilyennel még nem találkoztam...

Még sehogy nem oldottam meg, mert nem küldtem még el nekik. Már volt pár kifizetésem, eddig semmi bajuk nem volt, most kitalálták ezt..

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 14, 2013, 12:59:18
Még sehogy nem oldottam meg, mert nem küldtem még el nekik. Már volt pár kifizetésem, eddig semmi bajuk nem volt, most kitalálták ezt..

S a mobilod számlája nem felel meg nekik?

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 14, 2013, 12:38:19
Nekem nem fogadták el, ragaszkodnak a közüzemi számlához  :(
Ajaj, az nem túl bíztató...Holnap megpróbálom mindenesetre a bankszámlakivonatot, megírom majd mire mentem.
Ha más nem, legfeljebb lecserélem a gázszolgáltatót vagy az asszonyt...Jó kifogás sose rossz... :D :beerchug:

Idézetet írta: gilera62 Dátum november 14, 2013, 14:39:10
Ajaj, az nem túl bíztató...Holnap megpróbálom mindenesetre a bankszámlakivonatot, megírom majd mire mentem.
Ha más nem, legfeljebb lecserélem a gázszolgáltatót vagy az asszonyt...Jó kifogás sose rossz... :D :beerchug:

Harmadik nekifutásra jött össze az azonosítás. Ezeket küldtem be:

- személyi
- lakcímkártya
- bankszámla kivonat

Szkennelve, színesben.

Új ajánlat van. Valaki letudná fordítani pontosan, hogy van ez?

2+1 En Vivo: Apuesta gratis

Apuesta En Vivo y consigue apuestas gratis. Durante los días de promoción puedes aprovecharte del 2+1 En Vivo.

Funcionamiento: Haz un mínimo de 3 apuestas En Vivo,  y, ganes o no, al día laborable siguiente recibirás un bono por el importe medio de tus apuestas (hasta un máximo de 5 euros).

Válido para apuestas EN VIVO realizadas durante cada una de las jornadas, los días indicados. No hay límites de apuestas por usuario.

Próxima fecha 2+1 En Vivo
Sábado 16 y domingo 17 de noviembre (hasta 5 euros cada día)

Én azt veszem ki, hogy élőben kell fogadni, és 3db-ot, ha nem nyer 5euróig visszaadják bónuszban. Vagy 3-as kötésben kell fogadni, élőben?
Köszönöm. (Crome jól fordított?)

#982 november 16, 2013, 09:38:44, ab_aevo
Idézetet írta: jostir Dátum november 16, 2013, 09:19:50
Új ajánlat van. Valaki letudná fordítani pontosan, hogy van ez?

2+1 En Vivo: Apuesta gratis

Apuesta En Vivo y consigue apuestas gratis. Durante los días de promoción puedes aprovecharte del 2+1 En Vivo.

Funcionamiento: Haz un mínimo de 3 apuestas En Vivo,  y, ganes o no, al día laborable siguiente recibirás un bono por el importe medio de tus apuestas (hasta un máximo de 5 euros).

Válido para apuestas EN VIVO realizadas durante cada una de las jornadas, los días indicados. No hay límites de apuestas por usuario.

Próxima fecha 2+1 En Vivo
Sábado 16 y domingo 17 de noviembre (hasta 5 euros cada día)

Én azt veszem ki, hogy élőben kell fogadni, és 3db-ot, ha nem nyer 5euróig visszaadják bónuszban. Vagy 3-as kötésben kell fogadni, élőben?
Köszönöm. (Crome jól fordított?)

Kell rakj minimum 3 élő fogadást, majd jóváírnak az átlagtéted értékében (max 5 euró) egy bónuszt.

Még annyit, hogy mindkét napra vonatkozik az ajánlat, így összesen 30 eurónyi (3 x 5 mindkét napon) élő fogadással szerezhetünk 10 euró bónuszt.

Nincs minimum szorzó sem, ami nagyon megkönnyíti a kiforgatását.

Idézetet írta: Pyriel Dátum november 16, 2013, 07:57:30
Harmadik nekifutásra jött össze az azonosítás. Ezeket küldtem be:

- személyi
- lakcímkártya
- bankszámla kivonat

Szkennelve, színesben.
Idézetet írta: Pyriel Dátum november 16, 2013, 07:57:30
Harmadik nekifutásra jött össze az azonosítás. Ezeket küldtem be:

- személyi
- lakcímkártya
- bankszámla kivonat

Szkennelve, színesben.
Sikerült nekem is, ugyanezeket küldtem be! :)

Idézetet írta: Knapp Dátum november 16, 2013, 09:34:20
Még annyit, hogy mindkét napra vonatkozik az ajánlat, így összesen 30 eurónyi (3 x 5 mindkét napon) élő fogadással szerezhetünk 10 euró bónuszt.

Nincs minimum szorzó sem, ami nagyon megkönnyíti a kiforgatását.

Gondoltam megpörgetem keresztbefogadás nélkül fel is tettem 10 eurót egy 1.01-es oddsra és el is ment....

Idézetet írta: ab_aevo Dátum november 17, 2013, 15:17:32
Gondoltam megpörgetem keresztbefogadás nélkül fel is tettem 10 eurót egy 1.01-es oddsra és el is ment....


Én az ilyen minimális szorzókat is lefedezem, pont ezért.
Amikor elcsábulunk, akkor sajna jár nekünk a "pofon".

A minimális szorzónak az az előnye, hogy máshol nem kell hozzá annyi pénz és összességében a veszteségünk is kisebb, ha nem találunk arbot.


Tudnátok segíteni, hogy hol találom az oldalon a barátajánláshoz szükséges linket? Régebben már megvolt, de most egyszerűen nem találom..

Idézetet írta: Alk Dátum november 17, 2013, 15:54:24
Tudnátok segíteni, hogy hol találom az oldalon a barátajánláshoz szükséges linket? Régebben már megvolt, de most egyszerűen nem találom..

Pont ezt keresgéltem én is ma. Lcbet-en rámész a "promociones" fülre és ott van a barátajánló bónusz, ha arra rákattintasz megjelenik a link is.

Köszi szépen! :ok: