Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerintem 2 napra írták 5-5 euró max. Tehát még ma is.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum február 02, 2014, 10:17:56
Szerintem 2 napra írták 5-5 euró max. Tehát még ma is.

Én is így értelmeztem.

Az lcbet oldala elérhető most is, a yogano viszont éppen nem.
Vigyázzatok, mert így a fogadást nem lehet időben elmenteni!

#1233 február 02, 2014, 14:48:14, Knapp
Idézetet írta: Knapp Dátum február 02, 2014, 14:14:06
Az lcbet oldala elérhető most is, a yogano viszont éppen nem.
Vigyázzatok, mert így a fogadást nem lehet időben elmenteni!

Szerkesztve:
az lcbet.com-ról is elérhető a promóciós oldal, a Promociones pontban.
A listában ugyan nem látszik, de a képernyő jobb oldalán az "Apuest Gratis" alatt az első (NFL) képre kattintva bejön a felület, ahol megadhatjuk a szelvényünk sorszámát.

...apró szépséghiba, hogy nem ad visszajelzést elküldés után, tehát valószínűleg mégsem működik.

TyüűŰ...
Egyre gyosabbak fizetésnapkor  :cya:
Délelőtt 10kor kértem ki pénzt , 14kor már ki is fizettek :ok:
Este 6kor meg dobtak 5Eurót , hogy ne unatkozzak elsejéig  :great: :great: :great:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 03, 2014, 20:13:54
TyüűŰ...
Egyre gyosabbak fizetésnapkor  :cya:
Délelőtt 10kor kértem ki pénzt , 14kor már ki is fizettek :ok:
Este 6kor meg dobtak 5Eurót , hogy ne unatkozzak elsejéig  :great: :great: :great:

Mertél kifizetést kérni, mikor bónuszt vártál?!  Bátor.  :)
Engem már kétszer is megszívattak ilyen esetben: addig húzták az időt, míg jóvá nem írták a bónuszt, majd arra hivatkozva, hogy még van forgatni valóm, elutasították a kifizetési kérelmet...
Majd ezt is kifizetési kérésnek vették, így a következő, ugyanabban a hónapban kért kifizetésért díjat vontak le, miközben ők voltak lassúak...

Idézetet írta: Knapp Dátum február 03, 2014, 21:05:13
Mertél kifizetést kérni, mikor bónuszt vártál?!  Bátor.  :)
Engem már kétszer is megszívattak ilyen esetben: addig húzták az időt, míg jóvá nem írták a bónuszt, majd arra hivatkozva, hogy még van forgatni valóm, elutasították a kifizetési kérelmet...
Majd ezt is kifizetési kérésnek vették, így a következő, ugyanabban a hónapban kért kifizetésért díjat vontak le, miközben ők voltak lassúak...

Ezt direkt így játszottam meg, mert tudtam estére vagy holnapra jön az 5EUR a 35X-ös rollerel  :ok:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum február 03, 2014, 21:09:39
Ezt direkt így játszottam meg, mert tudtam estére vagy holnapra jön az 5EUR a 35X-ös rollerel  :ok:

Én is pont ugyanezt próbáltam (gyors kiutalás a bónusz beírása előtt), amikor megszívattak... :)
Most már inkább megvárom az 5-10 eurót, megforgatom két nap alatt, aztán "nyugis napokon" kikérem.

Elvileg ma is van BL kvíz.  :great: De egyelőre csak a helyét látni, ez másnál is így van, vagy a hiba az én készülékemben van?  :D

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 18, 2014, 08:27:42
Elvileg ma is van BL kvíz.  :great: De egyelőre csak a helyét látni, ez másnál is így van, vagy a hiba az én készülékemben van?  :D

Nálam is így van.


Idézetet írta: alexthebest Dátum február 18, 2014, 08:27:42
Elvileg ma is van BL kvíz.  :great: De egyelőre csak a helyét látni, ez másnál is így van, vagy a hiba az én készülékemben van?  :D
Már elérhető,10óra után lehet mindig tippelni,akkor frissül az oldal.

Korábban már többször is volt befizetésem náluk, de nekem azt írja, hogy csak money-t nyerhetek. Utoljára tavaly játszottam náluk. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, tényleg csak money-t adnak ilyenkor? Azért érdekes a kérdés, mert sikerül belenyúlni a 10-esbe és azt írja, hogyha befizetek még ma, akkor euróból kapok 10-et.

Idézetet írta: yossarian Dátum február 18, 2014, 11:51:31
Korábban már többször is volt befizetésem náluk, de nekem azt írja, hogy csak money-t nyerhetek. Utoljára tavaly játszottam náluk. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, tényleg csak money-t adnak ilyenkor? Azért érdekes a kérdés, mert sikerül belenyúlni a 10-esbe és azt írja, hogyha befizetek még ma, akkor euróból kapok 10-et.

Van benne logika, hogy a közelmúlt befizetéseihez kötik a pénznyereményt...
Aki nem fizetett be egyáltalán, az eddig biztosan csak moneyt kapott, valószínűleg ki akarják szűrni az egyetlen befizetésből évekig gazdálkodókat.  :)
Azzal meg biztos motiválni akarnak, hogy "véletlenül" neked egy nagyobb nyeremény jutott.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 18, 2014, 12:46:38
Azzal meg biztos motiválni akarnak, hogy "véletlenül" neked egy nagyobb nyeremény jutott.

Sikerült kiválasztani az 1€  :(
Úgy látszik engem nem akarnak motiválni :D

én is csak 2 eurót találtam, de még a tippet is jó volna eltalálni, csak akkor adják meg