Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: yossarian Dátum február 18, 2014, 11:51:31
Korábban már többször is volt befizetésem náluk, de nekem azt írja, hogy csak money-t nyerhetek. Utoljára tavaly játszottam náluk. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, tényleg csak money-t adnak ilyenkor? Azért érdekes a kérdés, mert sikerül belenyúlni a 10-esbe és azt írja, hogyha befizetek még ma, akkor euróból kapok 10-et.

Nálam is ez van épen de + még egy olyan problémával hogy nem tudok befizetni se. Lehet hogy így akarnak kiteni ?  :'(

A Bl kvízen jött 5 euró, meglepődve láttam, hogy fel lehet rakni ITF tenisz párosra is, olyan meccsre, ami a bet365 ön sincs élőben. Tettem is egy magyar páros 2.84@ ért.

Idézetet írta: yossarian Dátum február 18, 2014, 11:51:31
Korábban már többször is volt befizetésem náluk, de nekem azt írja, hogy csak money-t nyerhetek. Utoljára tavaly játszottam náluk. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata, tényleg csak money-t adnak ilyenkor? Azért érdekes a kérdés, mert sikerül belenyúlni a 10-esbe és azt írja, hogyha befizetek még ma, akkor euróból kapok 10-et.
Végül befizettem és a helyes tippnek köszönhetően meg is kaptam a 10 eurót. Slusszpoénként ma is a 10-est sikerült választani, de a mai tippem már nem jött.

A bónuszforgatásnál két kisebb oddsból is összehozhatom az 1.5-ös oddsot,beleszámít a rolloverbe?

Idézetet írta: fjazej Dátum február 20, 2014, 08:21:52
A bónuszforgatásnál két kisebb oddsból is összehozhatom az 1.5-ös oddsot,beleszámít a rolloverbe?

Szerintem igen.

A bl kvízből maradt még pár euró forgatási kötelezettség, de ahogy látom a 500 Money beváltása forgatásmentes!

Tegnap Nishikori feladta 4-2-nél a meccset,yogagonál ilyenkor mi van?Vesztes?

Sziasztok!

Yoganonál meglepődve tapasztaltam, hogy lehet paypal-lal befizetni, aminek nagyon megörültem... Ugyanakkor kifizetésnél már nem ajánlja fel opcióként?! Ez hogy lehet? Ha befizetnék paypalon keresztül, akkor megjelenne a lehetséges kifizetési lehetőségek között?

Idézetet írta: Metanol Man Dátum február 22, 2014, 10:48:14
Sziasztok!

Yoganonál meglepődve tapasztaltam, hogy lehet paypal-lal befizetni, aminek nagyon megörültem... Ugyanakkor kifizetésnél már nem ajánlja fel opcióként?! Ez hogy lehet? Ha befizetnék paypalon keresztül, akkor megjelenne a lehetséges kifizetési lehetőségek között?

Szerintem magyaroknak nem lehet paypal-lal befizetni.

Thx Olympiakos, legalább pont bejött a 10 eurós kvíz. Kis pénz, de az ekézések után már ez is valami.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum február 25, 2014, 21:51:30
Thx Olympiakos, legalább pont bejött a 10 eurós kvíz. Kis pénz, de az ekézések után már ez is valami.

Még ez se jött ösze, a sz.. google fordító miatt félreértettem a kérdést és azt hittem 20 és 40 perc közötti első gólt tippeltem. Míg kiderült, hogy ez MU első gólra vonatkozott.

Komolyan kíváncsi lennék minek egy olyan irodánál jásztani ahol még angol felület sincs..

A mai kvíz kérdését-¿Ganarán sus partidos de ida de octavos el Chelsea y el Real Madrid?-így fordította a GoogleFordító:Van, hogy megnyerte a nyolcadik lábát a Chelsea és a Real Madrid?
Azért a válaszokból kikövetkeztettem hogy az lehet a kérdés hogy melyik csapat nyer a kettő közül.Ez most nagyon nehéz,de nálam 10 euró a tét.Talán a legjobb válasz hogy nem nyer egyik sem,de ez most tényleg lutrinak tűnik.

#1258 február 26, 2014, 13:31:04, Knapp
Idézetet írta: nasgur Dátum február 26, 2014, 10:08:40
Komolyan kíváncsi lennék minek egy olyan irodánál jásztani ahol még angol felület sincs..

Talán azért, mert sokat lehet rajta keresni.
Hja és még nyelvet is tanulsz közben.   :)

Egyébként sokan angol nyelvű irodáknál is azért nem játszanak, mert nem értik a nyelvet.

Ha meg valakinek nem tiszta a spanyol szöveg jelentése, akkor mielőtt cselekszik, rákérdezhet ezen a fórumon, hogy mások hogyan értelmezik a dolgokat.

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum február 26, 2014, 12:52:28
A mai kvíz kérdését-¿Ganarán sus partidos de ida de octavos el Chelsea y el Real Madrid?-így fordította a GoogleFordító:Van, hogy megnyerte a nyolcadik lábát a Chelsea és a Real Madrid?
Azért a válaszokból kikövetkeztettem hogy az lehet a kérdés hogy melyik csapat nyer a kettő közül.Ez most nagyon nehéz,de nálam 10 euró a tét.Talán a legjobb válasz hogy nem nyer egyik sem,de ez most tényleg lutrinak tűnik.

Általában azt az opciót érdemes választani, aminek a legkisebb szorzója van!
Ugye ez jön be a legnagyobb eséllyel illetve erre tudunk a legkedvezőbb feltételekkel visszafogadni, ha úgy döntünk!

Most a bet365 szorzói alapján ez így néz ki:

mindkét csapat nyer:  3.075
csak a Chelsea nyer:  5.39
csak a Real nyer: 2.775
egyik sem nyer: 4.8655

Ez alapján a Real győzelem a játszandó.
Sajnos garantáltan 10 euróból így is csak 2,85 vehető ki meccs előtti fogadásokkal.

Egyébként tegnap a Manchester nem lő gólt azért volt játékra ajánlott, mert egyetlen fogadással (MU szerez gólt) fedezhető volt, illetve tudtuk, hogy amíg nem szereznek gólt, addig emelkedni fog a szorzójuk, tehát egyre több pénz szedhető ki belőle.