Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az lehet hogy spanyol a felület, de angolra például elég jól fordít a Chrome. Minimális angoltudás nélkül pedig nehéz lehet fogadni. Szóval nincs ezzel akkora probléma. Kár lenne csak ezért hanyagolni ezt az irodát. Nagyon jó kezdőbónusz, majd szinte ingyenpénzek várnak a lelkes sportfogadókra  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum február 26, 2014, 18:41:06
Az lehet hogy spanyol a felület, de angolra például elég jól fordít a Chrome. Minimális angoltudás nélkül pedig nehéz lehet fogadni. Szóval nincs ezzel akkora probléma. Kár lenne csak ezért hanyagolni ezt az irodát. Nagyon jó kezdőbónusz, majd szinte ingyenpénzek várnak a lelkes sportfogadókra  :ok:

Igen, spanyol - angolra nagyon jó a fordítás, de nekem most csak spanyol magyar van, a chorme automatikusan frissítette magát és már csak magyarra fordít, az pedig pocsék minőségű.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum február 26, 2014, 18:52:11
Igen, spanyol - angolra nagyon jó a fordítás, de nekem most csak spanyol magyar van, a chorme automatikusan frissítette magát és már csak magyarra fordít, az pedig pocsék minőségű.

A fordítást ki lehet kapcsolni, nem?

Ha meg kikapcsoltad, akkor te döntöd el, hogy mikor mit másolsz át a fordítóba.
Szerintem alapból nem szabad fordításra állítani, mert úgy sosem fogod a spanyol szöveget "megérteni".
A tegnapi promónál pl. minimális nyelvérzékkel is érteni lehetett, hogy a MU góljairól van szó, olyan volt a mondatban a szórend.

Nincs olyan sok variáció ezekben a kvízkérdésekben, ha egyszer megfejtetted a kérdést, legközelebb már csak fel kell ismerned.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 26, 2014, 13:41:36
Általában azt az opciót érdemes választani, aminek a legkisebb szorzója van!
Ugye ez jön be a legnagyobb eséllyel illetve erre tudunk a legkedvezőbb feltételekkel visszafogadni, ha úgy döntünk!

Most a bet365 szorzói alapján ez így néz ki:

mindkét csapat nyer:  3.075
csak a Chelsea nyer:  5.39
csak a Real nyer: 2.775
egyik sem nyer: 4.8655

Ez alapján a Real győzelem a játszandó.
Sajnos garantáltan 10 euróból így is csak 2,85 vehető ki meccs előtti fogadásokkal.


Aki hallgatott rám, az most fedezheti a játékot azzal, ha a Chelsea győzelemre fogad. (4-es szorzó felett)

Idézetet írta: Knapp Dátum február 26, 2014, 19:51:44
A fordítást ki lehet kapcsolni, nem?

Ha meg kikapcsoltad, akkor te döntöd el, hogy mikor mit másolsz át a fordítóba.
Szerintem alapból nem szabad fordításra állítani, mert úgy sosem fogod a spanyol szöveget "megérteni".
A tegnapi promónál pl. minimális nyelvérzékkel is érteni lehetett, hogy a MU góljairól van szó, olyan volt a mondatban a szórend.

Nincs olyan sok variáció ezekben a kvízkérdésekben, ha egyszer megfejtetted a kérdést, legközelebb már csak fel kell ismerned.  :)

Így lesz majd ezentúl, figyelmetlen voltam sajnos.

#1265 február 27, 2014, 08:53:34, Nyuszika10
"Általában azt az opciót érdemes választani, aminek a legkisebb szorzója van!
Ugye ez jön be a legnagyobb eséllyel illetve erre tudunk a legkedvezőbb feltételekkel visszafogadni, ha úgy döntünk!
Most a bet365 szorzói alapján ez így néz ki:

mindkét csapat nyer:  3.075
csak a Chelsea nyer:  5.39
csak a Real nyer: 2.775
egyik sem nyer: 4.8655

Ez alapján a Real győzelem a játszandó."
Ha az okosabbra hallgattam volna akkor most lenne 10 euróm    :wall:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum február 27, 2014, 08:47:41
"Általában azt az opciót érdemes választani, aminek a legkisebb szorzója van!
Ugye ez jön be a legnagyobb eséllyel illetve erre tudunk a legkedvezőbb feltételekkel visszafogadni, ha úgy döntünk!
Most a bet365 szorzói alapján ez így néz ki:

mindkét csapat nyer:  3.075
csak a Chelsea nyer:  5.39
csak a Real nyer: 2.775
egyik sem nyer: 4.8655

Ez alapján a Real győzelem a játszandó."
Ha az okosabbra hallgattam volna akkor most lenne 10 euróm    :wall:

Csak 7,5, mert "rábeszéltelek" volna, hogy 4-es szorzóval, 2,5 euróért fedezd le a Chelsea győzelmet 1:1-nél!   :)

Persze szerencse, hogy a Galata tudott egyenlíteni, de én minden ilyen promónál kiszámolom, hogy az irodák szerint melyik opciónak van a legkisebb szorzója és milyen várható visszafogadási lehetőségek lesznek.

http://www.lcbet.com/es-ES/t/info/en_vivo

Élő fogadás bónusz!

Március 1-je és 2-a között 1,2-es oddsot meghaladó, legalább 10 eurós élő fogadás esetén bónuszt kapunk, az alábbiak szerint:

10-19 eurós fogadás esetén 5 euró bónusz
20-100 eurós fogadás esetén 10 euró bónusz
101-300 eurós fogadás esetén 15 euró bónusz
300 euró feletti fogadás esetén 20 euró bónusz

Azt hiszem a 20 eurós fogadásért járó 10 euró bónusz éri meg a legjobban, kivéve persze ha valakinek van valami "tuti" tippje :)

Idézetet írta: yossarian Dátum február 28, 2014, 18:19:30
http://www.lcbet.com/es-ES/t/info/en_vivo

Élő fogadás bónusz!

Március 1-je és 2-a között 1,2-es oddsot meghaladó, legalább 10 eurós élő fogadás esetén bónuszt kapunk, az alábbiak szerint:

10-19 eurós fogadás esetén 5 euró bónusz
20-100 eurós fogadás esetén 10 euró bónusz
101-300 eurós fogadás esetén 15 euró bónusz
300 euró feletti fogadás esetén 20 euró bónusz

Azt hiszem a 20 eurós fogadásért járó 10 euró bónusz éri meg a legjobban, kivéve persze ha valakinek van valami "tuti" tippje :)

Én is ezt a 20/10 kategóriát látom a legvonzóbbnak...
Kicsi tőkével gyorsan behúzható.
Aki élőben próbál arbolni, annak is nagyon olcsón lejátszható, mert a yogano oldalon lehet a kicsi szorzó.

Na éppen az ilyenekért éri meg itt játszani, akár spanyol felülettel is  :great:

Amúgy mit gondoltok, 3.-a 17 óráig(akkor kapjuk a bónuszt) kiutalják a pénzt skrillre, vagy amit már olvastam itt, visszaküldik hogy forgassad csak?  :)

Hali.
Szeretnék kérni egy kis segítséget. Levelezek a yogano-val mert egyik tippemet nem fogadták el.

ez a játék : Carrera de Aciertos, tenisz kérdés volt Ferrer-ről

Ganará el torneo -Win the tournament  (ezt értem)
Seráfinalista -It will be finalists   (ezt értem)
Caerá en semis -It will fall in semis  (ezt nem értem)
No llegará a semis -Not reach semis (ezt nem értem)

Köszönöm szépen. Üdv.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum március 01, 2014, 09:47:15
Hali.
Szeretnék kérni egy kis segítséget. Levelezek a yogano-val mert egyik tippemet nem fogadták el.

ez a játék : Carrera de Aciertos, tenisz kérdés volt Ferrer-ről

Ganará el torneo -Win the tournament  (ezt értem)
Seráfinalista -It will be finalists   (ezt értem)
Caerá en semis -It will fall in semis  (ezt nem értem)
No llegará a semis -Not reach semis (ezt nem értem)

Köszönöm szépen. Üdv.

A no llegará a semis lesz a helyes, azaz nem jutott az elődöntőbe. Hála istennek, ezért láthattunk ilyen jó meccseket  :great:

köszönöm, így már értem

én ezt tippeltem : Caerá en semis

Hogy a francba lehet itt élőben fogadni?!Képtelen voltam megtenni egy fogadást is,mert olyan lassan fogadta el hogy már változott az odds és a megváltozott odds ellenére is hiába kartam a fogadást megint olyan lassan reagált hogy újra megváltozott és megintcsak nem fogadta el.Vagy 20 percet szenvedtem aztán feladtam.Mi a titka?Félidőben próbáljak fogadni?

yeees, megnyertem a februári játékot

ez a játék : Carrera de Aciertos  28/23jó