Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum március 12, 2014, 19:50:10

Nekem most csak 2 eurót adott, így azt nem fogom levédeni, de ha 10-et húztam volna, akkor a játék képe alapján valószínűleg lefedezném valamikor.
A 2. félidő elején már 2-es felett is lehet a szorzója a City gólnak (persze csak ha addig nem szereznek egyet), így ott már a 10 euró virtuális pénzből lehet garantáltan 5 euró igazit csinálni.


Jaaaaaaaa! Vagy úgy!
Én már megszoktam (cash balance híján), hogy az ilyen játékoknál money-ről beszélhetek csak. De így már tiszta.
Amúgy én még továbbra sem fizettem be, csak az az 5€ van fent, amit átváltottam. Most akkor én ezzel nyerhetek pénzt, vagy továbbra is csak money-t míg mondjuk ki nem tekerem a bónuszfeltételeket?

Idézetet írta: baritz Dátum március 12, 2014, 20:22:24
Jaaaaaaaa! Vagy úgy!
Én már megszoktam (cash balance híján), hogy az ilyen játékoknál money-ről beszélhetek csak. De így már tiszta.
Amúgy én még továbbra sem fizettem be, csak az az 5€ van fent, amit átváltottam. Most akkor én ezzel nyerhetek pénzt, vagy továbbra is csak money-t míg mondjuk ki nem tekerem a bónuszfeltételeket?

Szerintem befizetéshez kötött...

Érdemes 20 eurót berakni, mert kapsz rá 20 euró bónuszt plusz 1000 moneyt, ha meghívásra regisztráltál.
Azaz kis összegre 150%-os bónusz van, 7-szeres forgatással, 1.5-ös minimum szorzóval.
(ráadásul csak a 20 bónusz eurót kell 7-szer megforgatni, a befizetést és az ajándék 1000 moneyt nem)

Innentől meg jogosult vagy a BL kvízre és egyéb promókban (pl. fogadásbiztosítások) is részt tudsz venni, a fogadásaid pedig moneyt termelnek, mint egy hűségpontrendszer.
A "csocsóban" is több moneyt gyűjthetsz innentől, illetve ha meghívsz valakit, akkor utána is kapsz moneyt rendszeresen.

Pár hete számoltam össze, hogy alig több, mint egy év alatt 14,000 pontot gyűjtöttem így össze, ami ugye 140 euró, plusz a BL kvíz és a fogadásbiztosítások haszna biztosan 200 fölé vitte...
Hja és én is csak 20 eurót mertem hozzájuk befizetni. (most már mernék többet is, bár a visszajelzések alapján könnyen jöhet korlát, ha "profin" forgatod ki)

Idézetet írta: baritz Dátum március 12, 2014, 20:22:24
Jaaaaaaaa! Vagy úgy!
Én már megszoktam (cash balance híján), hogy az ilyen játékoknál money-ről beszélhetek csak. De így már tiszta.
Amúgy én még továbbra sem fizettem be, csak az az 5€ van fent, amit átváltottam. Most akkor én ezzel nyerhetek pénzt, vagy továbbra is csak money-t míg mondjuk ki nem tekerem a bónuszfeltételeket?

Amíg nem fizettél be addig csak money jár, pénz nem.

Hellosztok

Lenne egy kis problémám mégpedig az hogy nem tudok befizetni NETeller az oldalra mert Error Code 1105 ír ki. Valaki meg tudná nézni hogy neki sikerül e befizetnie NETeller vagy sem.

éöre is köszönöm a segitséget

Ti be tudtok lépni?
Nekem csak töltögeti az oldalt a belépési adatok megadása után...

Idézetet írta: Knapp Dátum március 17, 2014, 19:54:42
Ti be tudtok lépni?
Nekem csak töltögeti az oldalt a belépési adatok megadása után...

Én sem tudok..

Mai kérdés (hátha kell valakinek fordítás): Szerez gólt a mai meccseken a Galatasaray vagy a Schalke?

  • Igen, mindkettő
  • Csak a Schalke
  • Csak a Galata
  • Egyik sem

#1297 március 18, 2014, 12:27:08, Knapp
Idézetet írta: yossarian Dátum március 18, 2014, 08:44:37
Mai kérdés (hátha kell valakinek fordítás): Szerez gólt a mai meccseken a Galatasaray vagy a Schalke?

  • Igen, mindkettő
  • Csak a Schalke
  • Csak a Galata
  • Egyik sem

Most sikerült egy olyan promót kitalálniuk, amelyben lényegében mind a négy kimenetel esélye közel azonos.
A bet365 kínálata alapján (a "Kapott gól nélkül játssza le a mérkőzést" fogadástípus használható ehhez), így néznek ki ezek:

Galata lő gólt, igen/nem  1.83 / 1.83
Schalke lő gólt igen/nem  1,66 / 2,1

  • Igen, mindkettő
3.03
  • Csak a Schalke
3.03
  • Csak a Galata
3.843
  • Egyik sem
3.843

Ez alapján, ha valamelyik kicsi szorzós megoldást választjuk és a másik hármat játsszuk meg valós téttel, akkor is csak 1,5 euró (azaz a választott nyeremény 15%-a) szedhető ki garantáltan.

Ezért inkább bevállalom az "egyik sem" verziót, így amíg nem szereznek gólt a vendégcsapatok, addig nyerésre állok majd. Bár túl sok nyereményt később sem hozhat majd, ha esetleg le akarom fedezni, mert a "Mindkettő" szorzója ugyan emelkedni fog, de a "csak Schalke" és a "csak Galata" szorzója csak lassan változik majd. (ugye utóbbiak olyan kettes kötések, amelyeken belül az egyik szorzó nő, a másik csökken az idő előrehaladtával)


Kiegészítés: ha élőben le akarjuk védeni az "egyik sem" tippet, akkor persze elegendő, ha önállóan fogadunk a Schalke illetve a Galata góljára menet közben, így nem 3 szelvény kell hozzá, csak kettő, viszont a szorzó eleinte nagyon alacsony. (cserébe folyamatosan nő, amíg nincs gól)

10 est húztam, egy Szalai és egy Drogba gól rendel.

5 sikerült, nem szereznek gólt a vendégek, remélem

Egy Galata gól kéne még, menniük kell előre, nincs vesztenivalójuk, Drogbának meg hazai pálya is plusszban a Stamford Bridge.

Erről ennyit.  :(

10 jurót hozott a tegnapi quiz   :D .Vajon hol lehet VanPörszi-posztert rendelni?

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 20, 2014, 17:01:42
10 jurót hozott a tegnapi quiz   :D .Vajon hol lehet VanPörszi-posztert rendelni?

Grat! Mi volt a tegnapi kérdés? Lemaradtam..

#1304 március 20, 2014, 19:06:21, Alk
Idézetet írta: Latzka Dátum március 20, 2014, 18:02:58
Grat! Mi volt a tegnapi kérdés? Lemaradtam..

United első* második góljának az idejét kellett megtippelni. Ha jól emlékszem ezek a határok voltak:

0-35. perc között
36-60. között
60. után
nem lő gólt

*Rossz infót adtam, elnézést!