Yogano

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nem az első hanem a második gól időpontját kellett eltalálni.Amúgy ha az elsőt kellett volna eltalálni az is meglett volna,éreztem a meccset (ami amúgy ritkán fordul elő).

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum március 20, 2014, 19:00:49
Nem az első hanem a második gól időpontját kellett eltalálni.Amúgy ha az elsőt kellett volna eltalálni az is meglett volna,éreztem a meccset (ami amúgy ritkán fordul elő).

Ez esetben elnézést!

Kétszer 5 euró ingyen fogadás szombatra és vasárnapra a Clásico alkalmából. A szelvény számot ezen a linken kell elküldeni:
http://www.lcbet.com/es-ES/promociones/apuesta_gratis

 
Idézetet írta: yossarian Dátum március 21, 2014, 13:22:16
Kétszer 5 euró ingyen fogadás szombatra és vasárnapra a Clásico alkalmából. A szelvény számot ezen a linken kell elküldeni:
http://www.lcbet.com/es-ES/promociones/apuesta_gratis
azt esetleg tudja valaki hogy milyen feltételek vannak?

Idézetet írta: LFCfanBoti Dátum március 22, 2014, 11:50:38
azt esetleg tudja valaki hogy milyen feltételek vannak?

A "szokásos":
- maximum 5 euróig visszatérítik a téted mindkét nap, ha veszítesz (tehát 5 euróért érdemes játszani, bár lehet többért is)
- nem lehet élő- vagy rendszer fogadás (csak "egyszerű" vagy kötésben tett)
- a fogadás megtétele után 10 percen belül be kell másolni a szelvényszámot, természetesen egy már kiértékelt fogadást nem lehet
- a fogadásnak aznapra kell vonatkoznia
- a bónuszt hétfőn 17 óra után írják jóvá
- a bónuszt 7-szer kell 1.5-ös szorzó felett megforgatni

Sziasztok!

Tud valaki segíteni, hogy LCbet-hez pontosan milyen papírok kellenek?? Már egy hete szopatnak ezek a buzik, mindent elküldtem nekik amit más irodáknak szokás: személyi, lakcím, közüzemi, bankszámlakivonat, skrill adatlapról fotó. Erre visszaírják, hogy az életkor igazolás rendben, de nekik olyan közüzemi kell, ami még nincs befizetve, mondom nekem olyan nincs. Ezt a választ kaptam utoljára:

"Le informamos que hemos recibido correctamente la copia de los siguientes documentos:

- Documento acreditando su identidad

Sin embargo, tiene pendiente de remitir la copia de los siguientes documentos:

- Documento acreditando la dirección de registro diferente a la remitida anteriormente"


Eddig mindent értettem a fordító segítségével, de ezt nem értem most

Köszi!!

Idézetet írta: mukusz745 Dátum március 25, 2014, 19:19:39
Sziasztok!

Tud valaki segíteni, hogy LCbet-hez pontosan milyen papírok kellenek?? Már egy hete szopatnak ezek a buzik, mindent elküldtem nekik amit más irodáknak szokás: személyi, lakcím, közüzemi, bankszámlakivonat, skrill adatlapról fotó. Erre visszaírják, hogy az életkor igazolás rendben, de nekik olyan közüzemi kell, ami még nincs befizetve, mondom nekem olyan nincs. Ezt a választ kaptam utoljára:

"Le informamos que hemos recibido correctamente la copia de los siguientes documentos:

- Documento acreditando su identidad

Sin embargo, tiene pendiente de remitir la copia de los siguientes documentos:

- Documento acreditando la dirección de registro diferente a la remitida anteriormente"


Eddig mindent értettem a fordító segítségével, de ezt nem értem most

Köszi!!

Csak a személyazonosság igazolását ismerik el, hogy megkapták, a lakcímet úgy néz ki, újra kell küldeni.
Értelmezésem szerint persze...

Idézetet írta: borbor Dátum március 25, 2014, 19:46:01
Csak a személyazonosság igazolását ismerik el, hogy megkapták, a lakcímet úgy néz ki, újra kell küldeni.
Értelmezésem szerint persze...

Ezt írták az előző levelekben amit írtál, de nem jó nekik egy befizetett sárga csekk, csak ami nincs kifizetve, de olyan nincs. nem jó a nekik a bankszámlakivonat sem. Akkor mi a faszt küldjek? 630€ várakozik ott. Most írtam nekik egy elég csúnya levelet

Ez milyen promóció? (melóban nem mükszik a fordító) Rasca La Liga al Rojo

20,5,3,1 euro..
telibe az 1eurost...

-This is a free time-limited promotion solely for registered prior to the day January 26, 2014 users.
-It only allows one account per IP user, address, and / or, and the use of user accounts or opening duplicate user accounts specifically to participate in this promotion will be accepted.
-The Scratch League the Red has insurance premium, with the amounts to get the prize which are indicated in the table at the foot of Scratch.
-The Scratch League at Red is available from the 26th to 30th March 2014.
-Awards from Moneys shall apply in the next update. Awards from Bono are subject to the usual conditions of rollover.
-These Terms and Conditions are supplemented by the general regulations of the website. Any fraudulent use of the promotion may involve removal and closure of the account.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 26, 2014, 11:13:45
Ez milyen promóció? (melóban nem mükszik a fordító) Rasca La Liga al Rojo

Egy kis ajándék pénz.

Valószínűleg befutott néhány kifizetési kérelem, amit így meg tudnak állítani. Ehhez elég, ha 1 eurókat osztogatnak...  :)

Előre is bocsánat az értetlenkedésért. Nektek jóváírta a 'kiválasztott' összeget?

Nekem 3-at adott, de nem látom sem euróként, sem moneyként. Volt már befizetésem, de régebben, így most azt sem tudom, hogy melyikre számíthatok.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 26, 2014, 13:43:13
Előre is bocsánat az értetlenkedésért. Nektek jóváírta a 'kiválasztott' összeget?

Nekem 3-at adott, de nem látom sem euróként, sem moneyként. Volt már befizetésem, de régebben, így most azt sem tudom, hogy melyikre számíthatok.

Nekem egyből a bónuszhoz tette -azt a kemény 1 eurót :D

Idézetet írta: Latzka Dátum március 26, 2014, 13:43:13
Előre is bocsánat az értetlenkedésért. Nektek jóváírta a 'kiválasztott' összeget?

Nekem 3-at adott, de nem látom sem euróként, sem moneyként. Volt már befizetésem, de régebben, így most azt sem tudom, hogy melyikre számíthatok.

Bónuszként azonnal megjelent.
Frissítés, ki-be lépés után sem látszik?

Idézetet írta: Knapp Dátum március 26, 2014, 14:05:57
Bónuszként azonnal megjelent.
Frissítés, ki-be lépés után sem látszik?

Nem. Lehet valami rendszerhiba :D Este még majd ránézek, aztán ha semmi, akkor rákérdezek.

Köszi mindenkinek a segítséget! :beerchug: