Téves tippek (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


április 14, 2010, 18:10:08, Milan
Ide irhatjátők a téves tippeket. Megkérlek adjátok meg a tipp Id-ját is, s aszerint mi kijavitjuk.
:beerchug:

Hello!

Sikerult a pont helyett vesszot nyomnom a St. Gallen - Schaffhausen meccsre. Igazabol igy nez ki a tippem:

St. Gallen - Schaffhausen (Svajci Szuperliga), tipp: felidoben hazai vezetes. odds: 1.80 iroda: Expekt.

Bekuldjem ujra, vagy itt is ervenyesnek szamit?



ID: 15491 10.3 Sion FC v Grasshoppers Zurich  holnap játszák

az fsstats-on mára lett kiírva :icon_confused:

ID: 15510   Oxford-Southporth fogadóiroda helyesen Bwin és nem Sportingbet.

ID: 15518 tippnek a kommentjébe annyit szeretnek , hogy csak a félidő, tehát ha a félidő döntetlen akkor érvényes a tipp!!!
Elore is kosz ;)

Hello a 15540 ID-jű tippem dátuma a mai nap, de a meccset 7-én játszák. Tippeltem akkorra is, a mára datált tippet lehetne törölni? kösz 

Idézetet írta: jgeri Dátum október 04, 2006, 14:30:38
Hello a 15540 ID-jű tippem dátuma a mai nap, de a meccset 7-én játszák. Tippeltem akkorra is, a mára datált tippet lehetne törölni? kösz 

Töröltem.

ezt a Tippemet töröld légyszives,rossz időpontot adtam meg köszi

ID:15529

Ejnye.. az ID: 15582 sz. tipphez elfelejtettem beírni a megjegyzést, előbb klikkeltem, mint gondolkodtam.
Ennyit, ha lehetne: tenisz, Porsche Open. Peer-re breakhátrányban adnék ilyen oddsot.

Köszi!

ID: 15598 10.5 Levski Siconco Sofia (BUL) v Lube Banca Marche Macerata (ITA) Tipp: 2 mérkőzésnél a pont helyett vesszőt raktam, ezt törölni kellene, mert utánna jól is megadtam.

asvel

Szia Milan látom itt vagy majd töröld légyszives azt a tippemet amit tegnap beirtam neked
köszi

ID: 15599 10.5 Levski Siconco Sofia (BUL) v Lube Banca Marche Macerata (ITA) Tipp: 1

Elrontottam, a tipp 2-es, az odds és a többi adat jó.

Köszi

ID: 15607 csak annyit irtam hogy Campeonato Braziliero,  kihagytam hogy labdarugas, ha lehet ezert ne toroldd a tippemet.
Koszi