Téves tippek (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hali ,ID 12887 tippemnél  a tipús,Halftime /fultime .

Hello. ID: 12891 számú tippem téves! 1X helyett 1 tipp van megadva. ezutáni tippem ID: 12892 számmal ugyanerre az eseményre már helyesen van megadva.

Szerintem egy eseményre 1 fogadás.

Idézetet írta: ab_aevo Dátum október 03, 2007, 20:38:52
Szerintem egy eseményre 1 fogadás.

Persze, csak ő azt kérte, hogy töröljem.

ID: 12998 Bundesliga 1 és nem Bundsliga 2
ID: 12999 Itt meg 10 legyen a tét 1 helyett köszi!

ID: 13040 - a tippem a mérkőzésre 3-0, véletlenül elírtam, kérném javítani

ID: 13084
A tipp helyesen: az eredmény az Ajax javára 3-0

#487 október 08, 2007, 15:05:20, szigo
ID: 13157

Törölni kérném a tippet, mivel elnéztem a dátumot, október 9-én lesz a meccs. Helyette másik tippet tennék, ha lehet...

Mivel nem engedi megtenni az "új tippek" rovatban (mert 5 tippem már volt mára), itt tenném meg:

Albert Montanes- Rohann Bopanna 1X2 tippem: 1 odds: 2.63 tét: 10

fogadóiroda: sportingbet

Tenisz, ATP-torna Stockholm, kezdés: 17.00

Kösz

Hello.Az ID: 13193 meccs-nel a tipp x nem pedig 1....a szorzo az jo...3.25 az x-re.Kossz es ne haragudj

Hello!

ID: 13195 Almagro-Fish

a Tétet kérném javítani! 1 helyett 10 egység!

Köszönöm

Idézetet írta: szigo Dátum október 08, 2007, 14:58:29
ID: 13157

Törölni kérném a tippet, mivel elnéztem a dátumot, október 9-én lesz a meccs. Helyette másik tippet tennék, ha lehet...

Mivel nem engedi megtenni az "új tippek" rovatban (mert 5 tippem már volt mára), itt tenném meg:

Albert Montanes- Rohann Bopanna 1X2 tippem: 1 odds: 2.63 tét: 10

fogadóiroda: sportingbet

Tenisz, ATP-torna Stockholm, kezdés: 17.00

Kösz

Ide hiába irod a tippet, mert ezt nem veszük figyelembe. Ilyen esetben azt kell tenned, hogy teszed a tippet egy késöbbi dátumra, s akkor jelzed a téves tippek témában, hogy majd módositsam a dátumot.

Idézetet írta: Milan Dátum október 09, 2007, 02:50:11
Idézetet írta: szigo Dátum október 08, 2007, 14:58:29
ID: 13157

Törölni kérném a tippet, mivel elnéztem a dátumot, október 9-én lesz a meccs. Helyette másik tippet tennék, ha lehet...

Mivel nem engedi megtenni az "új tippek" rovatban (mert 5 tippem már volt mára), itt tenném meg:

Albert Montanes- Rohann Bopanna 1X2 tippem: 1 odds: 2.63 tét: 10

fogadóiroda: sportingbet

Tenisz, ATP-torna Stockholm, kezdés: 17.00

Kösz

Ide hiába irod a tippet, mert ezt nem veszük figyelembe. Ilyen esetben azt kell tenned, hogy teszed a tippet egy késöbbi dátumra, s akkor jelzed a téves tippek témában, hogy majd módositsam a dátumot.

Ezek szerint ha ma megteszem a Montanes meccset, akkor már gondolom nem fogadod el úgy, hogy módosítani kérem a dátumot. Azért nem lenne mindegy, mert akkor még versenyben lennék, enélkül meg elszállt minden reményem.
Egyébként kicsit részletezhetnéd a szabályzatban, hogy mi van akkor, ha valaki egy nap öt tippet tett meg, de az egyiket törölni szeretné és másikat tenni be helyette, ez nekem nem volt ilyen tiszta... Lehet, hogy a jogász vénám kukacoskodik 8)
És az eredeti tippet, amit elnéztem, azt tényleg törölni szeretném, megjátszani ma már nem.

Most jut eszembe! Ilyenkor napi egy tippeléssel kevesebbed marad, mivel tolod előre a hibás tipped. Tehát hogyha jelzel, hogy a tegnapi tipped törölni szeretnéd (és nem dátumot cserélni) és a másnapiból használod fel az új tipped, akkor aznapra már csak négy marad! Vagy nem?

ID: 13197 Seppi-Haase

A helyes dátum 10.10

Köszönöm a javítást!

Idézetet írta: szigo Dátum október 09, 2007, 08:23:15
Idézetet írta: Milan Dátum október 09, 2007, 02:50:11
Idézetet írta: szigo Dátum október 08, 2007, 14:58:29
ID: 13157

Törölni kérném a tippet, mivel elnéztem a dátumot, október 9-én lesz a meccs. Helyette másik tippet tennék, ha lehet...

Mivel nem engedi megtenni az "új tippek" rovatban (mert 5 tippem már volt mára), itt tenném meg:

Albert Montanes- Rohann Bopanna 1X2 tippem: 1 odds: 2.63 tét: 10

fogadóiroda: sportingbet

Tenisz, ATP-torna Stockholm, kezdés: 17.00

Kösz

Ide hiába irod a tippet, mert ezt nem veszük figyelembe. Ilyen esetben azt kell tenned, hogy teszed a tippet egy késöbbi dátumra, s akkor jelzed a téves tippek témában, hogy majd módositsam a dátumot.

Ezek szerint ha ma megteszem a Montanes meccset, akkor már gondolom nem fogadod el úgy, hogy módosítani kérem a dátumot. Azért nem lenne mindegy, mert akkor még versenyben lennék, enélkül meg elszállt minden reményem.
Egyébként kicsit részletezhetnéd a szabályzatban, hogy mi van akkor, ha valaki egy nap öt tippet tett meg, de az egyiket törölni szeretné és másikat tenni be helyette, ez nekem nem volt ilyen tiszta... Lehet, hogy a jogász vénám kukacoskodik 8)
És az eredeti tippet, amit elnéztem, azt tényleg törölni szeretném, megjátszani ma már nem.

Most jut eszembe! Ilyenkor napi egy tippeléssel kevesebbed marad, mivel tolod előre a hibás tipped. Tehát hogyha jelzel, hogy a tegnapi tipped törölni szeretnéd (és nem dátumot cserélni) és a másnapiból használod fel az új tipped, akkor aznapra már csak négy marad! Vagy nem?


A tippeket naponta dolgozzuk fel. Általában a tippek feldolgozására, reggel kerül sor, de ez nem mindig Szentirás...időtől is függ.
Ha megtetted a napi 5 tippet, akkor már arra a napra nem tudsz többet tenni, igy ha egyet tévesen irtál akkor már csak jóformán 4 tipped marad az illető napra. Sajnos nem tudok minndig gép mellett lenni, s folyamatosan javitsam a téves tippeket. Ezért mondtam egy lehetőséget, aki akarja az használja, aki nem, az nem.

Tehát megvan a mai napra, a napi 5 tipped, de mondjuk abból az egyik téves. Te még szeretnél tenni egy tippet a mai napra. Jelzed a fórumon a téves tippek témában, hogy elirtad a tippet. Teszel egy másik tippet, a következő napi dátumra, vagy akármilyen dátumra, s azt jelzed megint a fórumon, hogy irjam át a mai dátumra.
Igy reggel amikor feldolgozom a tippeket, akkor törlöm az első téves tippedet, valamint a második téves tippednek módositom a dátumját, igy ugyanott vagy mintha nem tévedtél volna, s meg van a napi 5 tipped.

Remélem megérthetően irtam le.  ;)

Szia,

ID: 13249  és ID: 13250 es meccseimet törlésre kérném, 1x-be írtam ráadásul 2szer is :idiot2: