Téves tippek (régi)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hrepka Dátum január 29, 2007, 21:12:09
Idézetet írta: Milan Dátum október 02, 2006, 16:34:48
Ide irhatjátők a téves tippeket. Megkérlek adjátok meg a tipp Id-ját is, s aszerint mi kijavitjuk.
:beerchug:
kérem törölni az ID4235

hrepka, nagyon sajnálom, de ki vagy zárva a januári tippjátékból...ez már az n-dik alkalom amikor úgyanazt a hibát követed el...törölni egy meccset miután már láttad, hogy alakult a mérközés....röhejes... :D

A februári tippjátékban újból szerepelhetsz.

Szia Milan !

Ezt a tippemet elrontottam: ID: 4262, az odds az nem 43 hanem csak 4.3. Ki tudnád javítani ?

Kösz

Szia!  Légyszives töröld a ID: 4277-számú tippemet

Hello, megint lenne ket eszrevetelem:

Egy masik teniszes tippemet szinten rosszul biraltatok el, a 3764-es szamu ahol Nalbandian 3-2-re nyert Grojjean ellen.
A mai 4283-as tippemet pedig mar a meccs kezdese utan tettem meg, szerencsemre 28 masodpercen mulott a dolog, de gondolom a szabaly az szabaly :angel:.

Jelenleg még 2 tipp nincs feldolgozva mint látom.
Az egyik eldorado rossz tippje, a másik pedig nemorso jó tippje viszont nála rossz a dátum mert nem irta oda megjegyzesben a dátum korrekciót mint ahogy azt eldordo tette.
Ha jól látom a dolgokat, akkor váratlanul az ölembe hullott a 3. hely :)
Az lenne még a kérdésem, hogy ha most regizek a bet-at-homenál, akkor jár-e még az az 5 eurós bónusz amiről szó volt korábban?

Idézetet írta: deepblue Dátum február 01, 2007, 08:25:31
Jelenleg még 2 tipp nincs feldolgozva mint látom.
Az egyik eldorado rossz tippje, a másik pedig nemorso jó tippje viszont nála rossz a dátum mert nem irta oda megjegyzesben a dátum korrekciót mint ahogy azt eldordo tette.
Ha jól látom a dolgokat, akkor váratlanul az ölembe hullott a 3. hely :)
Az lenne még a kérdésem, hogy ha most regizek a bet-at-homenál, akkor jár-e még az az 5 eurós bónusz amiről szó volt korábban?

Hát már nem létezik az az 5 eurós kezdő bónusz, az csak októberre vonatkozot.
Amúgy nemorso tippje jó, mivel a szabályzat szerint még lehetséges tippelni olyan mérközésekre amelyek éjszaka vannak, s a dátum, peddig lehetséges a 31-ei. Nála eleinte február 1-je volt, mivel a tippjátékban már nem volt lehetősége kiválasztani a januári hónapot.

4301 es 4302 kerem modositani a megjegyzes mezoben nem tuntettem fel hogy , tenisz es      ATP Delray Beach

hali!nem állítotttam át az időt javítanád?
ID: 4384
ID: 4385
ezeknél az időpont 02.02
kösz!

ID: 4381 Ez a tippem jó :angel:

Partizan Belgrade v Unicaja Malaga

Látta valaki a meccset? Mert akkor szerintem nem ugyanazt a meccset néztük :idiot2:

Üdv.
ID: 4306 Inter Milan v Sampdoria Genoa Tipp: 1

A tippem DNB-s volt, szóval döntetlen esetén visszajár a tét. Én meg pontot kaptam rá, mintha nyertem volna.
Mi ez a kivételezés?  ;D

Igen, már látott  orvos... :uglystupid2:

Szerintem nem Milan dolgozta fel a tegnapi tippeket... más magyarázat nincs a hibák sorozatára  ;)

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum február 02, 2007, 08:53:30
Szerintem nem Milan dolgozta fel a tegnapi tippeket... más magyarázat nincs a hibák sorozatára  ;)

Dehogynem....csak hajnal 4-kor....és egy picit már fáradt voltam... :wall:

Viszont az áthúzott vonal miatt nem tippelhetek  ::)

Idézetet írta: nonprofit2 Dátum február 02, 2007, 09:50:07
Viszont az áthúzott vonal miatt nem tippelhetek  ::)

Most probáld...

Szia!A ID:4414-es meccs dátumát elrontottam.igazából 02.03.javítsd légyszíves.köszi és ::)