Foci EB Manager Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


És Anjukov miért kapott 1 pontot, mikor végigjátszotta a mérkőzést és védő létére kaptak egy gólt.
A többi védőtől rendesen le lett vonva a fél pont.

Hamarosan átnézzük még egyszer a kiértékelést. Egy kis türelmet kérünk.  ;)

Idézetet írta: Akkumester Dátum június 09, 2012, 15:44:30
És Anjukov miért kapott 1 pontot, mikor végigjátszotta a mérkőzést és védő létére kaptak egy gólt.
A többi védőtől rendesen le lett vonva a fél pont.

Üdv a Fórumon!  ;)

Idézetet írta: umekumek Dátum június 09, 2012, 13:10:50
Nem akarok ilyen jelentéktelen dolgokról vitázni, de ha azt mondod, hogy egyértelmű, sőt logikus volt, hogy miután mindenhol az szerepelt hogy 15 játékos kell, de azután nyugodtan játszhatsz 11-el is, akkor én kérek elnézést..

Eszem ágában sem volt durrogni egy teljesen ingyenes promóció miatt ami a felhasználók kedvében jár.  :)
Ha félreérthető volt sajnálom, tényleg jó kis promókat hoztak össze az SF-es srácok az EB idejére, csak így tovább.
Ezt a kezdeti 15-öt azért tettem kötelezővé, hogy aki pl. most csatlakozik legyen majd cserejátékosa, mert utána korlátozottak az átigazolások és egy kiesés után esélytelen maradhat.

Idézetet írta: Akkumester Dátum június 09, 2012, 15:44:30
És Anjukov miért kapott 1 pontot, mikor végigjátszotta a mérkőzést és védő létére kaptak egy gólt.
A többi védőtől rendesen le lett vonva a fél pont.
Bocs, ezt elnéztem feltöltéskor. Javitottam. Még nem vagyok egészen belejőve a kiértékelésbe :redchug:

Idézetet írta: csatarid Dátum június 09, 2012, 14:40:25
Rosszul lett kiértékelve a lengyel csillag.

Robert Lewandowski   CS   1   0   0   0   0   0   0(perc)   1   (1gól, 90perc a pályán = 2 pont)
Javitva.

Sziasztok!

Csak a rend kedvéért jeleznék én is egy "hibát":
Wojciech Szczesny egy játékosnál 0-val lett kiértékelve (lehet többnél is de azt nem tudom:o)
A szabályzat alapján -4-el lenne helyes ha jól számolom a piros -3 és a gól-1 miatt...
Gondolom nem egyszerű kiszűrni minden egyes pontatlanságot...
Kitartás hozzá!! :ok:

Elnéztem egy sor a lengyel kapusoknál.

 :cya: Holevasz, Papasztatopulosz, és a 2 Papadopulosz is rosszul van pontozva... :bash:

Nekem ne  :bash: mert aztán  :nu: Javitottam.


#86 június 11, 2012, 00:51:00, csatarid
Arbeola kimaradt a pontozásból:

                                       SL         KG PLD
Álvaro Arbeloa   V   -   -   1   -   -   1   90   -0,5


Negredo pedig nem lépett pályára és pontozva van.

:cya:


ma estétől ugye 3 átigazolás engedélyezett, ez pl 3eladott játékos es semmi több, vagy pl 1 vétel 2 eladás?
Vagy 3 eladás és 3 vétel?

Korlátlan eladás, 3 vétel.