MLB

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ez a SEA brutál Canoval, Cruzzal,Zuninoval,Jacksonnal,Seagerrel, a dombon Hernandezzel.Igaz tavasszal gyenge volt, de ma én ink SEA sikert várok.. Troutéknak extra kell.

Idézetet írta: ncis88 Dátum április 06, 2015, 14:32:44
Ez a SEA brutál Canoval, Cruzzal,Zuninoval,Jacksonnal,Seagerrel, a dombon Hernandezzel.Igaz tavasszal gyenge volt, de ma én ink SEA sikert várok.. Troutéknak extra kell.

igen, így várja mindenki...
nyílván van benne rizikó, azért 3,2 az odds
bevallom kicsit (vagy nem is kicsit) elfogult vagyok, kedvenc dobóm Weaver és ugye ott van még minden idők legnagyobb királya Pujols

ma seattle ezt kapod  :bash:

Én is inkább  Seattle sikert várok. Offense oldalon erősebbnek érzem őket. Viszont tavaly sok , már megnyertnek tűnő meccset baszott el az utolsó pillanatban a Seattle bullpenje.

Igen de ha Hernandez úgy dob mint tavaly, lehet sok inningje nem lesz a bullpennek..

Am én a Yankeessel vagyok elfogult..:)

Április 06., hétfő:

19:05    New York Yankees - Toronto Blue Jays   1.72   2.15   

19:08    Detroit Tigers - Minnesota Twins   1.61   2.35   

20:10    Milwaukee Brewers - Colorado Rockies   1.64   2.29   

21:05    Philadelphia Phillies - Boston Red Sox   1.99   1.83   

21:10    Tampa Bay Rays - Baltimore Orioles   1.76   2.09   

22:05    Washington Nationals - New York Mets   1.56   2.47   

22:10    Cincinnati Reds - Pittsburgh Pirates   1.81   2.02   

22:10    Kansas City Royals - Chicago White Sox   1.80   2.03   

22:10    Los Angeles Dodgers - San Diego Padres   1.50   2.62   

22:10    Miami Marlins - Atlanta Braves   1.71   2.17   

22:10    Seattle Mariners - Los Angeles Angels   1.63   2.31   

Április 07., kedd:
                  
01:10    Houston Astros - Cleveland Indians   1.98   1.85   

04:05    Oakland Athletics - Texas Rangers   1.63   2.30   

04:10    Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants   2.18   1.70


Tippek, vélemények?

Végre kezdődik!  :great:

Én ma Samardzija -ban látok értéket (tavaly nagyon nem jött össze neki, de nem rajta múlt, ő azért általában hozta, amit tud, csak hát ugye a csapata...) - talán a legalulértékeltebb dobó jelenleg

Jó kis elfoglaltság lesz őszig, az már biztos.

Zöld szezont kívánok mindenkinek!  :beerchug:

Tudom, még csak 1 meccs ment le, de már látom hogy hulla gyenge lesz ez a Yankees. Ütésben 0. Óriási underes csapat lesz, ha a dobók hozzák az elvárhatót.

SEA nyert, de azokat akikel felsoroltam, Cano kivételevél, hit nélkül hoztàk le a meccset és így is 4-1lett.

BOS látszik most hogy idén megint jó lesz.

#67 április 07, 2015, 10:54:18, Agent47
Sziasztok!

Van esetleg olyan oldal ahonnan le lehet tölteni a meccseket? (Nem kell HD, csak lássam őket)
Eddig 5-ből 2 de még a Giants játszik.
Köszönöm a segítséget előre is.  :great:

A Giants csak behúzta ha neccesen is... az a 4 pont egyszerre kicsit megdobogtatta a szívem. :o

Idézetet írta: stefi95 Dátum április 05, 2015, 13:49:15
Véleményem a baseball tippekről a következő: sztem tippelhetetlen. Ott ahol 162 mérkőzést játszanak,s 40-60 % az utoÍsó és az első győzelmi mutatója,mindegy mi lesz az eredmény,a végére úgyis kialakul a sorrend.A másik,hogy évek óta az előzetesen bajnokjelölltnek induló csapatok a középmezőnybe végeztek,s a 20-40 közötti oddson induló csapatok nyertek.Most a Washington a favorit,szinte tuti ,hogy nem fog nyerni.
A stratégiám a következő lehet: a három egymásután játszott meccseken,hasonló tudásu csapatoknál,nem lesz söprés/valamelyik nyeri az első kettőt,utána veretni,akár hendikeppel is,ami @3,0 odds felett lesz!/
Gondolom nem leszek ezen hozzászólásommal népszerű,de ha valaki tippeléssel tud pozítíív eredményt felmutatni,annak itt a lehetőség!

Akkor ez előbbieknek megfelelően ma jöjjön az első meccs!!!
Annyira adja magát,hogy szinte fáj.A fogadóirodák által leggengébbnek tartott Coloradó két győzelemmel kezdett idegenben a Milw. ellen.Itt ma hazai győzelmet várok,hendikeppel,abban van érték. @2,4 /bet365/.Várom a véleményeket.

#70 április 09, 2015, 15:20:08, Agent47
Mivel a Cubs-Cardinals meccs el lett halasztva így azt hanyagolom. Majd nézek helyette valami másikat élőben. Lehet pont a Brewerst  ;D

Viszont a Reds-Pirates  sorozatot folytatom.


CIN Reds (Leake) - PIT Pirates (Cole)     Tipp: PIT      Odds:  1.8   Tét: 1875Ft.


UPDATE

Közben olvastam, hogy, holnap játsszák újra a 2. meccset, ami szerintem döntően nem befolyásolja a sorozatot, szóval a Cubs- Cardinals sorozatot folytatom.

CHI Cubs (Arrieta) - STL Cardinals (Lynn)   Tipp: CHI    Odds: 1.9   Tét: 1660 FT

#71 április 10, 2015, 14:13:04, Agent47
Pirates sorozat 3. meccs:

PIT Pirates (Burnett) - CIN Reds (DeSclafani)         Tipp: PIT      Odds: 1.83      Tét:3630 Ft

Sajnos a Pirates-et söpörték... valamennyire sikerült minimalizálni a veszteséget élővel. Kicsit átgondoltam az esőszünet alatt.

Remélem ez jön most már. Azért figyelem élőben a meccset

Valaki mondja meg legyen szíves miért van az hogy az addig jól dobó pitchert lecserélik, és az utolsó inningben elbukják a meccset. Ez így kinek jó?  :D Na jó, nekem most jó volt  :ok:

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 31, 2015, 05:49:57
Valaki mondja meg legyen szíves miért van az hogy az addig jól dobó pitchert lecserélik, és az utolsó inningben elbukják a meccset. Ez így kinek jó?  :D Na jó, nekem most jó volt  :ok:

Vegasnak illetve vegas alatt ertetodik ,hogy az osszes bookmakernek.

Idézetet írta: alexthebest Dátum július 31, 2015, 05:49:57
Valaki mondja meg legyen szíves miért van az hogy az addig jól dobó pitchert lecserélik, és az utolsó inningben elbukják a meccset. Ez így kinek jó?  :D Na jó, nekem most jó volt  :ok:

Hát ez úgy működik hogy az edzők belövik a meccs előtt, hogy kb hány dobást dob a kezdő dobó. Ez olyan 100körül van(általában),de pl egy sérülésből visszatérő játékosnál előfordulhat hogy pl 70dobás a "limit" és utána jön a csere. Nagyon megerőltető egy sport ez, főleg a dobóknak, nagyon sok a sérülés, és az edzők nem kockáztatnak, inkább mondjuk 7.inningben lecserélik a kezdőt, csak hogy ne fáradjon el a karja/ne sérüljön meg. A bullpen általában jobb ratinget hoz mint egy kezdődobó, szóval általában a csere után kevesebb pont esik(persze vannak kivételek)
Pl a Yankeesnél a két záródobó Betances és Miller ERA-ja nem éri el a 2.00-t míg a kezdődobók közül a legjobb Tanaka is 3,5körül van, szal 3,5pontot enged 9inninegnként.
És ugye egy inning, ha jól dob a dobó akkor átlagosan 15t dob, szal kb 7inning alatt elérik a limitet, és kb akkor is cserélik le őket. De persze olyan is előfordul hogy egy dobó végigdob egy meccset, de csak akkor ha igazán jól megy neki, és kevés hiten tartotta az ellenfelet.