MLB

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Fernandez után ő is. Ejj.. :(

Üdv érdekelne valaki fogad -e baseball-ra én mostanába kezdtem ,de elégé csak eredmények.com ra alapozom mondhatni kb vaktában lövöldözök tippekkel kapcsolatba, meglepő módon ígyis elég jól jönnek ,de szeretném komolyabban beleásni magam a dolgokba, honnan szerezzek infókat. Mik a fontos statisztikák pl egy dobónál? Ezekbe tudna nekem valaki segíteni hogy eltudjak indulni ezen az úton?

Esetleg ha van róla valami magyar leírás / cikk mármint a statokról azt szívesen fogadnám

A regi cikkekkel, irasokkal mi a cel? Mar multkor is lattam, hogy tobb eves szoveg kerult az "aktiv" forumba. Zavarni nem zavar, de nem is ertem, hogy miert jo.  ???

Idézetet írta: RedMunchen Dátum július 02, 2020, 17:30:25
A regi cikkekkel, irasokkal mi a cel? Mar multkor is lattam, hogy tobb eves szoveg kerult az "aktiv" forumba. Zavarni nem zavar, de nem is ertem, hogy miert jo.  ???

Igazából semmi célunk vele, csupán annyi történik, hogy rendezgetünk ezt azt a cikkek között, s mivel össze van kötve a fórummal, ezért ilyenkor ott is újraaktiválódik.

Ha látsz hasonlót nyugodtan nyomhatsz rá egy "jelentsd egy moderátornak" gombot.  :ok: