A legesleghülyébb fogadások, ajánlatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ide jöhet minden eszméletlen baromság, amire lehet fogadni akárhol a nagyvilágban! A legröhelyesebbektől, a leghülyébb szorzókon keresztül a legirreálisabb ajánlatokig mindent várunk!

Ma találtam egy eszméletlen nagy baromságot a bet-at-home nevezetű fantasztikus iroda ajánlatában. Nem tudtam megállni, hogy meg ne osszam veletek. Felkészültetek?

End of the World,    
Will the world end in 2012? (21/12/12 00:00)     
Yes    666,00    

Na most ezt nem fordítanám, szerintem mindenki megérti...Kérdem én, ha valaki ezzel nyer, akkor mit csinál a pénzzel? Ki az a hülye aki megrakja?:D Kicsit ellentmondás csak...  :bash: :bash:
De meg ez a 666-os szorzó. Kikészültem  :crazy:

Én olyat láttam, már nem is tudom hogy hol.

2014.Március.24- én egy aszteroida becsapódik, és kihal az emberiség ?  3.000 Szorzó.. Ki az aki ilyet kitalál, úristenn  :crazy:

 ;D ;D Mindig van pár barom aki úgyis megrakja, pedig csak veszthet vele! Majd készítek egy oldalt ennek. Pl:

Ki nyeri a 2014-es VB-t? Nyugat-Szahara 1500.00, Koszovó 1000.00, Tibet 2000.00

neee  :bash:
Komolyan határtalan a hülyeség...Ráadásul most vettem észre, hogy az előző itteni hozzászólásom volt a 100. Normálisabb hozzászólásra is juthatott volna. xDD

Idézetet írta: Rwilla Dátum július 06, 2012, 10:17:44
;D ;D Mindig van pár barom aki úgyis megrakja, pedig csak veszthet vele! Majd készítek egy oldalt ennek. Pl:

Ki nyeri a 2014-es VB-t? Nyugat-Szahara 1500.00, Koszovó 1000.00, Tibet 2000.00
De arra még van is elvileg esély. Na de hogy kihal az emberiség, de te azért nyersz egy kis pénzt...túlvilágon jól jön majd az a pár euró:D

Szintén bet-at-home:

Mi lesz először?
Először Németország nyeri a foci világbajnokságot vagy először egy ember lép a Mars felszínére? (15.07.12 08:00)     
Először Németország nyeri a foci világbajnokságot  1,80
Először ember lép a Mars felszínére                      12,00

Az oddsok miatt akadt meg rajta a szemem. Ez ugyebár egy kétesélyes fogadásnak tűnő valami, jó hosszú távra. Elvileg 57%-os "surebet", de azért az idézőjel erősen ajánlott. Mert ugyebár a két esemény előtt akár még bekövetkezhet az is, hogy megszűnik a bet-at-home! Nyilván akkor tét vissza, gondolom én. Persze aki bízik a németekben, van komolyabb tétje erre, lehet, hogy nem náluk fogja ezt megjátszani. Vagy ha mégis, akkor utána meg a vb-ken szurkol nekik, a vb-k között meg figyeli a híreket a NASA-ról. Jó móka lehet!  ;D

igen, és az a poén, hogy ez az ajánlat már vagy egy éve tuti fent van...Azóta mondjuk VB még nem volt, de a másik se...:D

Idézetet írta: benson Dátum július 06, 2012, 11:34:29
Szintén bet-at-home:

Mi lesz először?
Először Németország nyeri a foci világbajnokságot vagy először egy ember lép a Mars felszínére? (15.07.12 08:00)     
Először Németország nyeri a foci világbajnokságot  1,80
Először ember lép a Mars felszínére                      12,00

Az oddsok miatt akadt meg rajta a szemem. Ez ugyebár egy kétesélyes fogadásnak tűnő valami, jó hosszú távra. Elvileg 57%-os "surebet", de azért az idézőjel erősen ajánlott. Mert ugyebár a két esemény előtt akár még bekövetkezhet az is, hogy megszűnik a bet-at-home! Nyilván akkor tét vissza, gondolom én. Persze aki bízik a németekben, van komolyabb tétje erre, lehet, hogy nem náluk fogja ezt megjátszani. Vagy ha mégis, akkor utána meg a vb-ken szurkol nekik, a vb-k között meg figyeli a híreket a NASA-ról. Jó móka lehet!  ;D
Itt már a hosszútáv miatt is plussz kockázat van.Ha a pénzed a bankba rakod ott is kamatozik és ha nagyon sokáig bent marad az irodánál lehet az infláció elviszi az egészet:)
A világváge fogadások meg  :great:

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum július 06, 2012, 10:12:35
End of the World,    
Will the world end in 2012? (21/12/12 00:00)     
Yes    666,00    
Ez kész  ;D nagyon  pihent hülye lehetett az odds compiler aki felrakta :beerchug:

Ha belegondolsz, nem hülyeség.. Sztem szimplán az emberi butaságra hajaznak. Ha vki megjátssza(biztos van) akkor az 100%haszon a cégnek.. Mert vagy nem jön be és azért, vagy bejön és akkor tök mindegy,mert nincs kinek kifizetni..persze nem csak "kinek" nincs kifizetni, hanem az sem lesz aki kifizesse.. :)

Amúgy igen...bele gondoltam abba, hogy ki az a hülye aki megrakja ezt a világ végét? Aztán most rájöttem, hogy én simán fogadnék nagy pénzzel arra, hogy igenis lesz aki megrakja. Csinálhatnának egy ilyen buta fogadást is...MonkeyBet esetlleg? :D

Lesz aki megrakja: Will the world end in 2012? (21/12/12 00:00)     Yes    666,00   

Yes 1,02        No  8,00

Idézetet írta: pukk Dátum július 06, 2012, 12:03:22
Itt már a hosszútáv miatt is plussz kockázat van.Ha a pénzed a bankba rakod ott is kamatozik és ha nagyon sokáig bent marad az irodánál lehet az infláció elviszi az egészet:)
A világváge fogadások meg  :great:

A holland projekt szerint a Marsra lépés 2023. április körül, szóval van már mihez viszonyítani.
Remélem segítettem. :)

Idézetet írta: Rwilla Dátum július 06, 2012, 10:17:44
;D ;D Mindig van pár barom aki úgyis megrakja, pedig csak veszthet vele! Majd készítek egy oldalt ennek. Pl:

Ki nyeri a 2014-es VB-t? Nyugat-Szahara 1500.00, Koszovó 1000.00, Tibet 2000.00
Hali!
Vatikán 2.500.00
:)


Idézetet írta: ncis88 Dátum július 06, 2012, 21:15:47
Vatikán nem bejegyzett FIFA tag..

Mint ahogyan Nyugat-Szahara, Koszovó és Tibet sem.  :)