Hogyan indits saját naplót?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


MILÁN!
--tedd már meg hogy elárulod a saját naplóba uj bejegyzést hogy lehet készíteni---hogy ne a re. jelenjen meg---röhej de kezdem feladni--valószinü valamit még nem próbáltam ki.
Köszi előre is.

Idézetet írta: Hase Dátum július 27, 2011, 21:31:27
MILÁN!
--tedd már meg hogy elárulod a saját naplóba uj bejegyzést hogy lehet készíteni---hogy ne a re. jelenjen meg---röhej de kezdem feladni--valószinü valamit még nem próbáltam ki.
Köszi előre is.

Pontosabban mire gondolsz, mikor azt mondod, hogy ne a "re" jelenjen meg?

"Válasz" gombra kattintva írhatsz új hozzászólást.

szia milán

kérdezném hogy hogyan lehet egy témát törölni

választ elöre is köszi

Idézetet írta: xxdenixx Dátum június 14, 2012, 05:37:03
szia milán

kérdezném hogy hogyan lehet egy témát törölni

választ elöre is köszi

Ugyan nem Milan vagyok, de gondoltam válaszolok: úgy, hogy jelzed az adminoknak vagy moderátoroknak.

#19 november 16, 2012, 14:20:19, Milan
Mostantól a fél évnél régebbi inaktív naplók "Archívumba" kerülnek.

Ha tovább szeretnétek vezetni, akkor szóljatok nekem, s visszahelyezem.

Figyelem! Új pont a szabályzatban!

5.2. Tippszolgáltatás pénz ellenében

A Sportfogadas.org egy ingyenes sportfogadás portál. Az oldal üzemeltetői a tippekért soha nem kérnek pénzt, vagy egyéb anyagi juttatást.
Szigorúan büntetjük (kizárással) azon személyeket akik bármilyen módon szolgáltatásaikért pénzt igényelnek! Ezen kívül a kizárás mellett addigi tevékenykedésüket is töröljük.
Ezen kívül a fórum bármely témájában tilos megemlíteni bármilyen hasonló szolgáltatást, úgymond 0 toleranciás politikát folytatunk!


Ez a szabálypont mától, 2013 Július 11-től érvényes!
Aki nem fogadja ezt el, annak lehetősége van leiratkoznia a Fórumról. Ezzel kapcsolatban engem keressetek privátban!

Felhívom azon fórumtagok figyelmét, akik hasonló dolgokat közöltek naplójukban, hogy távolítsák azt el. Határidő: 2013 Augusztus 1!

Ha bármilyen kérdésetek van, állok rendelkezésetekre!

Arra kérlek benneteket, hogy amikor egy új naplót nyittok, akkor ne csak egy rövid címet adjatok, hanem ha lehetséges, akkor írjátok oda, hogy kié is az adott napló.  :ok:

Szia Milan!

Szeretném visszahelyezni az archívumból a naplómat. Napló neve: sziszokko fogadásai. Haladó naplók közé mikor kerülhet be?  :)

Köszönöm  :beerchug:

Szia
inditottam egy naplot de nem tudom hogy hogy kell a következö bejegyzést megtenni a naploba


Fontos információk!

1. A naplók csak sportfogadás jellegűek lehetnek!
2. A képek/videók beszúrása (használata) engedélyezett, viszont a túlzásba vitt képhasználat tilos!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum augusztus 05, 2016, 12:07:08
Fontos információk!

1. A naplók csak sportfogadás jellegűek lehetnek!
2. A képek/videók beszúrása (használata) engedélyezett, viszont a túlzásba vitt képhasználat tilos!


Nagyszerű. Végre vége lali király politizálásának egy sportfogadó honlapon.

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 05, 2016, 12:50:12

Nagyszerű. Végre vége lali király politizálásának egy sportfogadó honlapon.

Lehet folytatni azt is, csak nem a naplóknál.

A sportfogadás naplókban saját tippeket/fogadásokat osszatok meg! Fizetős tippek kizárva:cya:

Fontos információ!

Egy felhasználó egy naplót vezethet. Lehetséges újat nyitni, de előbb a régebbit le kell zárni.
Mindezt az átláthatóság érdekében.

Amennyiben több stratégiát is tesztelnétek egyszerre, ezt ne naplóban vezessétek. Rendelkezésetekre áll a fórum erre vonatkozó részlege.

Köszönjük.  :beerchug: