Olimpia Fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Az olimpiai (eddigi) legnagyobb fogása nálam, ahogy vége lett az előfutamoknak léptem fel sb-re, igencsak meglepődtem, hogy ilyen ajándék oddson kínálják. Azóta szépen le is esett 3 tizeddel, de aki valami kis tuti "kiegészítő" oddsot keres annak tökéletes, a kérdés maxumim ugyanaz lehet, mint 200 méteres futáson: megdől a világcsúcs vagy sem.

Valaki nézi a brazil meccset? Megnyerhetik? Most 3.75 bet365ön. Nemrég értem haza, nem néztem bele, de olvastam statot hogy aki 1. percben vezetett olimpián,még soha nem nyert...
Leragadtam ennél a ritmikus gimnasztikánál :P Általánosban csak rg-s barátnőm volt, meg kellett volna legalább egyet tartani :-*

Vesely villanthatna valamit... Mert eddig kevés :/

Bolték azért csak odavertek egy világrekordot ;D :great: Nem véletlenül adtak csak 1.45-öt arra, hogy megdől a rekord...

#214 augusztus 13, 2012, 13:54:31, McCart
Ennyit Osztapcsukról.
link

Látszott is , hogy egy másik ligában játszik.

Idézetet írta: McCart Dátum augusztus 13, 2012, 13:51:33
Ennyit Osztapcsukról.
link

Látszott is , hogy egy másik ligában játszik.

De a tippet szépen lehozta, és meg is borotválkozott a döntőre, úgyhogy nem tudom, mi itt a prücök  ;D

Idézetet írta: McCart Dátum augusztus 13, 2012, 13:51:33
Ennyit Osztapcsukról.
link

Látszott is , hogy egy másik ligában játszik.

Okosan csinálta. Úgyis karrierje végéhez közeledett már, megpróbálta, nem jött be ;D

Idézetet írta: McCart Dátum augusztus 13, 2012, 13:51:33
Ennyit Osztapcsukról.
link

Látszott is , hogy egy másik ligában játszik.
Igen, hozzánk hasonlóan a fehéroroszoknak is csak régi, elavult szerekre van pénze, ezért buknak le ők is sorban. Az amcsik vagy kínaiak meg olyat tolnak amit még évekig nem fognak tudni kimutatni... :noway:

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 13, 2012, 14:19:50
De a tippet szépen lehozta, és meg is borotválkozott a döntőre, úgyhogy nem tudom, mi itt a prücök  ;D

Csoda , hogy engedték indulni.  :D


Idézetet írta: Pisti1987 Dátum augusztus 13, 2012, 15:30:30
Igen, hozzánk hasonlóan a fehéroroszoknak is csak régi, elavult szerekre van pénze, ezért buknak le ők is sorban. Az amcsik vagy kínaiak meg olyat tolnak amit még évekig nem fognak tudni kimutatni... :noway:
ott a pont Pisti1987  :ok: sajnos ez így van.

Idézetet írta: McCart Dátum augusztus 13, 2012, 13:51:33
Ennyit Osztapcsukról.
link

Látszott is , hogy egy másik ligában játszik.

S ilyenkor ugyan a fogadásokat is törlik,akik rátették a házat?  ::) ::)

Idézetet írta: Stevan87 Dátum augusztus 13, 2012, 16:48:53
S ilyenkor ugyan a fogadásokat is törlik,akik rátették a házat?  ::) ::)

Nem kell beszarni, nem lesz törölve! Ugyanígy aki Adamsre fogadott, annak sem fogják a nyereményt jóváírni.