Betfair - Mobilról

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy akarok venni egy samsung galaxy s2-őt, múltkor voltam bent T-mobilnál, hogy kipróbáljam menyire lehet rajta fogadni.

A kérdésem az lenne hogy nekem az élő fogadásoknál csak a 3 esélyes fogadási opciókat dobta ki, nem tudtam gólra vagy egyébre fogadni. Minden mérkőzésnél csak az 1x2 opció volt. Na most én rontottam el valamit vagy tényleg csak a 3 esélyes fogadásokat lehet intézni mobilról? 

Válaszokat előre is köszönöm.

Nekem is azom van, kurvajó kis masina, sokkal jobb mint ezek a szar Applek(még akkor is ha MacBook Airem is van :D), és ami a legjobb benne hogy messze nem olyan néptelefon mint az almák. Mondjuk ki is jött az újabb, 3as :redchug:
Én sportingbeten szoktam vele fogadni meg bet365ön, ott normálisan megy, persze mobilváltozatban. Szóval sztem itt a betfairt kne megkérdezni, lehet ilyen gyenge a mobilos verziójuk.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 17, 2012, 12:32:29
Nekem is azom van, kurvajó kis masina, sokkal jobb mint ezek a szar Applek(még akkor is ha MacBook Airem is van :D), és ami a legjobb benne hogy messze nem olyan néptelefon mint az almák. Mondjuk ki is jött az újabb, 3as :redchug:
Én sportingbeten szoktam vele fogadni meg bet365ön, ott normálisan megy, persze mobilváltozatban. Szóval sztem itt a betfairt kne megkérdezni, lehet ilyen gyenge a mobilos verziójuk.

Oksa köszi.

Nekem ebből a szar almából van egy(ami mellesleg a piac legjobbja...) ::). Tökéletesen működik minden, valószínűleg a samsungon is fog. A betfair kezdetben csak az 1x2 lehetőségeket kínálja, de alatta rá lehet menni a mérkőzésre, ahol utána előjön pár lehetőség, amire lehet fogadni.
Mellékelek 2 képet, hogy lehessen látni, mire is gondolok!

Idézetet írta: Dacsi Dátum augusztus 17, 2012, 12:50:30
Nekem ebből a szar almából van egy(ami mellesleg a piac legjobbja...) ::).

Valahogy érzetem hogy valakinek a lelkébe fogok gázolni, sorry ;) ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 17, 2012, 12:59:54
Valahogy érzetem hogy valakinek a lelkébe fogok gázolni, sorry ;) ;D
Lelkébe? Dehogy!  :D Csak tudod... muszáj volt! A lényeg nem a telefon volt, hanem a segítség! :)

Váhh nagyon jó akkor én voltam a béna, köszönöm a segítséget srácok. Jövő havi fizuból muszáj lesz beruháznom egy kis S2re:) persze csak fehérbe úgy a menő:)

Van applikáció Androidra és iPhonera, egy próbát megér:

http://www.betfair.com/onmobile/android.html

Az oldal alján van még pár verzió.

iphone-osoknak az ibetmate kötelező app :) magyar app store-ban nem elérhető sajnos.

sziasztok szeretném letölteni az androidos app a betfer-ét ezt honnan tudom megtenni valahogy seholnem találom az app-et!
köszi a segítséget!

Idézetet írta: Djnic Dátum november 20, 2012, 00:27:12
sziasztok szeretném letölteni az androidos app a betfer-ét ezt honnan tudom megtenni valahogy seholnem találom az app-et!
köszi a segítséget!

http://www.betfair.com/onmobile/android.html

Két hozzászólással feljebb volt a válasz:D

nekem ipodon van meg a betfair progi, ha rámész egy eseményre akkor ugye csak a nyertesre tippelés jön be, de ha elhúzod a képernyőt jobbra akkor oldalt felsorolja a piacokat

Annyi észrevételem lenne (i4)-n használom, hogy ha pl gól van vissza kell lépni a piacokra és aztán vissza az adott eseményre, máskülönben nem frissül nálam

Ha már itt tartunk mit takar a back és a lay fogadási mód?

Idézetet írta: iamstar Dátum február 05, 2013, 15:36:36
Ha már itt tartunk mit takar a back és a lay fogadási mód?

Ha csak simán fogadni szeretnél, akkor a Betfair nagyon hasonló egy hagyományos fogadóirodához: kiválasztod a kívánt kimenetelt, megadod a tétet és a rendszer elvégzi a többit a fogadás megtételéhez. Ezt a hagyományos fogadást Back-elésnek nevezik.

A másik lehetőség a Lay, vagyis a kínálás. Ilyenkor lényegében egy kimenetel ellen fogadunk, például, hogy egy mérkőzésen nem lesz döntetlen.