Majdnem-Tuti-Tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 18, 2012, 23:10:27, battery0
Sziasztok Zoli vagyok, üdvözöllek titeket az én naplóm-ban/nál nemtudtam dönteni  :'(
Rögtön rá is térnék a lényegre, minden egyes nap jelentkezni fogok egy körülbelül 2-es szorzójú szelvénnyel (vagy egyszeres vagy kombinált).
Szöegzzük le azt a tényt hogy én online nem fogadok. Erre két okom van : 1. 2 darab fogadóiroda üzemel az utcában (az egyik csak 2 háztömbnyire, és egy kocsmában van de akkoris:D) szóval ha akarok fogadni nemkell messze menni.
                                                                                                           2. Nem bizom ezekben az internetes kütyükben:D Mondhatjátok hogy milyen biztosnágos stb.stb. de akkor nem fogtok tudni meggyőzni ( a keserű tapasztalatok)

Szóval ezért mondtam hogy körülbelül 2-es szorzójú mert változhat:D :beerchug:
Mivel ezt a naplót későn nyitottam meg, sajnos ma nemtudtok fogadni arra amire én  :bash:

Egy kombival támadtam:

Barcelona B - Almeria  3,5 gól felett
Mirandes - Huesca   V


Ezt a két Segunda Divisionos meccset nyomtam meg 4 ropiért. :D

PS. Jelentés a   ''Barcelona B - Almeria    3,5 gól felett''  már jött hiszen a 67' percben már 3-3 az állás :)

Idézetet írta: battery0 Dátum augusztus 17, 2012, 20:22:54
Egy kombival támadtam:

Barcelona B - Almeria    3,5 gól felett
Mirandes - Huesca   V

Ezt a két Segunda Divisionos meccset nyomtam meg 4 ropiért. :D

PS. Jelentés a   ''Barcelona B - Almeria    3,5 gól felett''  már jött hiszen a 67' percben már 3-3 az állás :)

Azért megnézném azt a szép szelvényt.  :D Amúgy üdv a fórumon és sok szerencsét!  :beerchug:

#2 augusztus 17, 2012, 21:35:23, battery0
Jött is:D 400HUF-ból 2900HUF :D megjött a kedvem a holnaphoz:D

#3 augusztus 18, 2012, 23:07:39, battery0
Na ha kiváncsiak vagytok a holnapi fogadásomra akkor figyelejtek:D ezt inkább leirom most, nehogy lekéssek róla mint ma.. pedig szép ki szelvény.

Naszóval:

Anderlecht - Mons  H
Feyenoord - Heerenveen H
FC Köbenhavn - Bröndby H

Ahogy kalkuláltam nemkell sok hozzá hogy 3-as szorzó legyen szóval azthiszem hogy 1000 HUF-ért fogom megtenni ezt a három meccset. Sok sikert !:)

PS. Amilyen jól alakult a tegnap, olyan szarul a ma...  :'( :'( :'(

#4 augusztus 25, 2012, 20:41:57, battery0
Bocsánat hogy sokáig nem irtam a naplómba, de totál megfeledkeztem erről a szép kis oldalról:D
Na de most kárpótollak titeket 5 darab X-esélyes meccsel:D sok szerencsét!!!:)
(megraktam őket kombiban 300HUF-ért:)

Ferencváros - Honvéd Budap. X 3.10
Nice - Lille X 3.16
SC Freiburg - Mainz05 X 3.09
Mattersburg - SV Ried X 3.13
Swansea - West Ham X 3.29