NFL Fogadások 2012/13

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NFL Fogadások 2012/13
Hivatalos weboldal: www.nfl.com

Superbowl 2012/13 Nyertes:

Green Bay    7.00
New England    [lb]7.00[/lb]
Houston    [ti]11.00[/ti]
Philadelphia    13.00
San Francisco    15.00
Baltimore    17.00
Denver    17.00
New Orleans    [fw]19.00[/fw]
New York Giants    [ti]21.00[/ti]
Pittsburgh    21.00
Chicago    23.00
San Diego    [ex]23.00[/ex]
Dallas    26.00
Detroit    26.00
Atlanta    29.00
New York Jets    34.00
Cincinnati    41.00
Tennessee    41.00
Arizona    [ex]51.00[/ex]
Carolina    51.00
Kansas City    [fw]51.00[/fw]
Seattle    51.00
Buffalo    [lb]67.00[/lb]
Miami    67.00
Oakland    [ti]67.00[/ti]
Washington    67.00
St Louis    81.00
Tampa Bay    [ti]81.00[/ti]
Indianapolis    101.00
Minnesota    101.00
Cleveland    151.00
Jacksonville    151.00


Ebben a témában lehet beszélgetni az NFL mérkőzésekről!

Csütörtök, Szeptember 06:      
   
02:30      New York Giants - Dallas Cowboys   [fw]1,40[/fw]      [fw]2,75[/fw]      
   
Vasárnap, Szeptember 09:      
   
19:00      Chicago Bears - Indianapolis Colts   [ti]1,18[/ti]      [ti]4,25[/ti]      

19:00      Minnesota Vikings - Jacksonville Jaguars   1,45      2,55      

19:00      New York Jets - Buffalo Bills   [fw]1,60[/fw]      [fw]2,20[/fw]      

19:00      Houston Texans - Miami Dolphins   1,14      4,80      

19:00      Tennessee Titans - New England Patriots   2,90      1,35      

19:00      Detroit Lions - St. Louis Rams   [ex]1,20[/ex]      [ex]4,00[/ex]      

19:00      New Orleans Saints - Washington Redskins   [lb]1,18[/lb]      [lb]4,25[/lb]      

19:00      Cleveland Browns - Philadelphia Eagles   4,25      1,18      

19:00      Kansas City Chiefs - Atlanta Falcons   [ti]2,15[/ti]      [ti]1,62[/ti]      

22:25      Green Bay Packers - San Francisco 49ers   1,38      2,80      

22:25      Arizona Cardinals - Seattle Seahawks   [ti]2,20[/ti]      [ti]1,60[/ti]      

22:25      Tampa Bay Buccaneers - Carolina Panthers   2,00      1,72      
   
Hétfő, Szeptember 10:      
   
02:20      Denver Broncos - Pittsburgh Steelers   [ex]1,80[/ex]      [ex]1,90[/ex]      
   
Kedd, Szeptember 11:      
   
01:00      Baltimore Ravens - Cincinnati Bengals   1,30      3,20      

04:15      Oakland Raiders - San Diego Chargers   1,90      1,80


Na indul az új szezon! Ha valamiért jó a sulikezdés, akkor azért, mert kezdődik az NFL is, NHL is lassan valamikor, kezdődik az Így jártam anyátokkal is a tengerentúlon.
Megnéztem már ezt a jó kis NFL első fordulós ajánlatot. Ami nagyon szembe tűnt, hogy a fogadóirodák egy rakás pontot várnak. A 16 meccsből 1 meccset találtam (Minnesota Vikings - Jacksonville Jaguars), ahol az under/over határ 38,5. Ezen a meccsen kívül a másik 15-re az under/over hatás 40 fölött mozog. A leggyakoribb talán ilyen 41,5 volt. Tavaly ugyebár nagyon beindult a passzjáték, rekordokat dőltek halomszámra, egy fordulóban legtöbb passzolt yard, egy szezonon belüli passzolt yard (Brees, Brady). Szerintem fordulós pontrekordok is dőlhettek néha, bár ezt nem tudom biztosra. Mindenesetre volt pont bőven, az tény. De valahogy úgy érzem, hogy most nem lesz ennyi és talán a fogadóirodák is kicsit fölüllőtték ezeket a határokat. Szerintem érdemes lenne sok undert rakni. Vélemények?

Én mára egy Underen gondolkozok,45-46 körül mozog a határ.
Meg valamiért a Dallas + X -re hajlok,de még nagyon gondolkodóban vagyok,és várok még pár hírre!:)

én is Dallast érzek egyébként a maira...meg under simán benne lehet. Valahogy nem látom, ahogy Manning szétdobálja a védelmet, futás meg nem lesz elég. Másik oldalon Romo hoz egy erős átlag fölöttit, de azért nem Brees és Brady magasságokat, egy-két nagy futás, viszonylag kevés pontos meccsen szerintem nyer a Dallas. Field goal is szerintem lesz legalább 3-4-5...De igazából nekem tökmindegy, hogy mi lesz, mert VÉGRE ITT A FOCI!! Jó meccsnézést!;)) Szerintem egy 24-13 Dallas.

Mikor lesz már 2:30? ;D Áááá a szezonnyitó mindig állat, de most ráadásul egy Cowboys-Giants huhúúú!

Kíváncsi leszek amúgy, hogy a bírók mit produkálnak majd, ugyanis pár nappal ezelőtt még az volt, hogy a profi bírók nem tudtak megállapodni a ligával ezért tartalék játékvezetők lesznek, illetve egyetemi focikon lévők lesznek beinvitálva...szóval lehetnek itt érdekességek és óriási bakik!

Nekem a Giants tűnik erősebbnek, de valamiért azt érzem, hogy Romoék meglepetést okoznak majd és visszavágnak a tavalyi vereségért. Mondjuk olyat olvastam, hogy nem lesz Jason Witten, ha tényleg nem lesz akkor nem tudom, hogy nyer majd a Dallas. Egy Dez Bryant 70 yard feletti teljesítményt eltudok képzelni, 1.66-ért adják a bet365-ön. Cruznak tavaly egyik nagy meccse volt a Dallas ellen, szóval lehet most is ott lesz a toppon, rá is lehet érdemes lenne tenni.

Igazán erős tippem amúgy nekem nincs, csak így a találgatás megy...

Jó meccsnézést mindenkinek!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum szeptember 05, 2012, 22:12:43
Mikor lesz már 2:30? ;D Áááá a szezonnyitó mindig állat, de most ráadásul egy Cowboys-Giants huhúúú!

Kíváncsi leszek amúgy, hogy a bírók mit produkálnak majd, ugyanis pár nappal ezelőtt még az volt, hogy a profi bírók nem tudtak megállapodni a ligával ezért tartalék játékvezetők lesznek, illetve egyetemi focikon lévők lesznek beinvitálva...szóval lehetnek itt érdekességek és óriási bakik!

Nekem a Giants tűnik erősebbnek, de valamiért azt érzem, hogy Romoék meglepetést okoznak majd és visszavágnak a tavalyi vereségért. Mondjuk olyat olvastam, hogy nem lesz Jason Witten, ha tényleg nem lesz akkor nem tudom, hogy nyer majd a Dallas. Egy Dez Bryant 70 yard feletti teljesítményt eltudok képzelni, 1.66-ért adják a bet365-ön. Cruznak tavaly egyik nagy meccse volt a Dallas ellen, szóval lehet most is ott lesz a toppon, rá is lehet érdemes lenne tenni.

Igazán erős tippem amúgy nekem nincs, csak így a találgatás megy...

Jó meccsnézést mindenkinek!

Én nem teszek semmire, csak nézem, mint majom a holdat. Itt a szezonnyitón még kell fogadás, hogy be ne aludjak. Amúg valamiért Giants sikert érzek, és mivel egy fillért nem teszek rá, valószínűleg simán jön is. Turnover parádét várok, ROmo négyszer, Elisha kétszer adja el a labdát  ;D

2 óra 37 perc...:D
Remélem Cruz jó formában lesz :)


na hát én is felkeltem megnézni a negyedik negyedig, azt meg meghagytam mára:)
Amiket írogattunk: Hát Cruz nem volt jó formában, Witten játszott, turnover parádé se lett, sok field goal se lett.
De bejött a Dallas győzelem meg a  46.5 under is, bár az underért a végén már izgultam mondom nehogy visszaszerezzék a kékek, aztán eladják egy visszahordott TD-re itt a nagy sietségben...
Ami mindenképp érdekes volt, az a rengeteg szabálytalanság, Dallasnak nem tudom volt-e olyan driveja, amiben nem volt false start, talán az elején amikor 3 and out volt... Mondjuk ez is elég szégyen a Giants részéről, hogy egy ennyi hibával teljesítő Dallast nem tudtak legyőzni. Mert azért ezt nem szokták ilyen "simán" megúszni a csapatok. De még az idény elején vagyunk, ilyenkor talán jobban elnézi ezeket az ember. Most nem fizettek rá a Kovbojok, de aligha fér bele több meccsen ennyi amatőr hiba (a delay of game zászlókat is dobálták rendesen)
Érdemes még megemlíteni ezt az Ogletree srácot, akiről nem sokat hallhattunk eddig, én egészen pontosan semmit nem tudtam róla a mai hajnalig. Erre laza két TD-t kapott el, az elsőnél egy gyönyörű helyzetfelismeréssel játszotta tisztára magát, a másodikban meg nagyon megetette a cornert.
Aztán a meccs végén már féltem, hogy a srác teljesítményének Miles Austin issza meg a levét, de aztán segített a fantasy csapatom jó rajtjában az utolsó negyedbeli teljesítményével:))
Hát a Giantsról nehéz mit mondani, igazából mindenki mintha csak így jött-ment volna, nem volt bennük túl sok tűz valahogy...A kicker volt náluk a legjobb szerintem. Jó, Pierre-Paulnak voltak jó pillanatai, de egyedül elég kevés lesz, mert lekettőzik, aztán szevasz. Van még mit csiszolni a védelmen, támadásban meg lehet el kéne kapni a labdát Victor fiúnak, aztán talán jobban menne a csapatnak is. Ja, a Tightend gyerek játéka tetszett a Giants oldalán, majdnem elfelejtettem.
A bírók eddig nem hibáztak nagyot szerintem, bár a bemondásoknál kicsit mintha zavarban lett volna így cirka 80-90ezer ember előtt a főzebra. Kíváncsian várom a hétvégi meccseket, addig jövök még majd valami tippfélével!

Sziasztok!
A szakértőket kérdezném, hogy a mai meccsek közül, melyiket érzitek a legbetonabbnak?
- Cleveland Browns - Philadelphia Eagles V 1,20
- Houston Texans - Miami Dolphins H 1,12
- New Orleans Saints - Washington Redskins H 1,23

Mindenképpen az elsö két meccsböl válogatnék a hellyedben, a Redskins teljesítménye számomra elég lutri.

Rendben, köszönöm. A Saints-meccset én is kicsit neccesnek érzem, mert Brees-ék ugyan termelik gazdagon a pontokat, de hátul is elég "gólképesek".

Idézetet írta: Deszpi Dátum szeptember 09, 2012, 09:04:31
Sziasztok!
A szakértőket kérdezném, hogy a mai meccsek közül, melyiket érzitek a legbetonabbnak?
- Cleveland Browns - Philadelphia Eagles V 1,20
- Houston Texans - Miami Dolphins H 1,12
- New Orleans Saints - Washington Redskins H 1,23

Őszintén szólva egyikben sincs érték.