Marathon online sportbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hello. Ismeri valaki, illetve van valakinek tapasztalata  a MarathonBet online irodáról? Nagyon jó oddsokat látok mindig az odds összehasonlítókban náluk és sokszor irreálisakat, a többihez képest sokkal nagyobbakat, egyértelműen elrontottakat.
Ez egy kezdő iroda lehet, kevés oddsmesterrel, lehet érdemes lenne ezt most még az elején kihasználni. Mert nem várják meg a nagy irodák szorzóit, sőt utána sem mindig javítják, a másik meg hogy a kínálatuk sokszor veri a nagyokat is.

Valaki tud valamit???

Ennyi szorzót nem lehet véletlenül ennyire elrontani, ezt tudatosa csinálják.
Ráadásul az arbitrázs vadászok hatására ki kéne egyenlítődni gyorsan a szorzóknak. (akik ugye mindig egy oldalt pakolnak)

Angol nyelvű fórumon próbáltam utána olvasni a véleményeknek, van, aki 10 éve "szereti" őket, más arra panaszkodott, hogy szinte egyből korlátozták.


Azt azért nézd meg, hogy az oldalon is ugyanazokat az oddsokat találod, vagy csak a feedekbe kinyomnak valami nagyobb szorzókat reklámként.


Panbet néven régóta működnek,de a Marathonbet sem egy új valami.Korlátoznak össze vissza néhány fogadás után.Szorzók baromi magasak,a max tétek is kezdéskor,de a gyors korlátozás miatt nem tudom mi értelme van az ilyen irodáknak.Élőben azt hittem tovább bírja de nem.

Idézetet írta: pukk Dátum október 12, 2012, 19:03:30
Panbet néven régóta működnek,de a Marathonbet sem egy új valami.Korlátoznak össze vissza néhány fogadás után.Szorzók baromi magasak,a max tétek is kezdéskor,de a gyors korlátozás miatt nem tudom mi értelme van az ilyen irodáknak.Élőben azt hittem tovább bírja de nem.

Talán más irodák megbízásából listázza az arbosokat!   ;D

Vigyázat ,mert egyszer csak gondol egyet , és meccs előtt egy percel visszarakja a téted ,és nem is veszed észre csak amikor nézegetni akarod a nyereményed  :noway: :noway: :noway:
De legalább küldött volna egy értesítő emailt.... >:(

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 13, 2012, 16:35:52
Vigyázat ,mert egyszer csak gondol egyet , és meccs előtt egy percel visszarakja a téted ,és nem is veszed észre csak amikor nézegetni akarod a nyereményed  :noway: :noway: :noway:
De legalább küldött volna egy értesítő emailt.... >:(

Az szép!
Ha arbolsz nagyobb összeggel, elég egyszer ilyet megtenniük, hogy sokat bukj...

Mennyit játszottál náluk?
Mekkora tétet dobtak vissza?
Te is eljutottál a korlátozásig?

Másoknak is szól a kérdés, akiknek van tapasztalatuk, hátha "látható" az a szint, amíg lehet náluk téteket rakni.
Olyan eszméletlen szorzóik vannak, hogy kisebb tétekkel megrakva is lehet náluk keresni.

Nekem 100 eurós tét nagy bajnokságokra,1 db volt 200 eurós.Mondjuk arb az volt benne bőven persze :).Ezek mélyen a limit alatt voltak kb 10-15 fogadásig jutottam és megszázadolták a limitem..Lehet hogy aki normálisan fogad azt tolerálják nem tudom.Ami még érdekes hogy semmilyen ellenörzés nem volt, Skrillel azonnali kifizetés van mint a Pinnacle-nél.

Idézetet írta: Knapp Dátum október 13, 2012, 18:53:03
Az szép!
Ha arbolsz nagyobb összeggel, elég egyszer ilyet megtenniük, hogy sokat bukj...

Mennyit játszottál náluk?
Mekkora tétet dobtak vissza?
Te is eljutottál a korlátozásig?

Másoknak is szól a kérdés, akiknek van tapasztalatuk, hátha "látható" az a szint, amíg lehet náluk téteket rakni.
Olyan eszméletlen szorzóik vannak, hogy kisebb tétekkel megrakva is lehet náluk keresni.

10000ft volt a tét 9000ft lett volna a nyeremény ,végülis nem olyan sok...A tétet azt visszaadták,csak kiváncsi lettem volna ha a másikoldalt nyerek akkor is visszakapom a tétet ? ;D

Igen korlátoznak hamar ,de vb selejtezőkre tudtam tenni a szokott tétjeimmel 10000ft...
kissebb ligákra U/O 300ftot enged  :beerchug: :beerchug:
:crazy:



Sziasztok.Van valakinek komolyabb tapasztalata erről az irodáról.Olyan hihetetlen oddsokat adnak mindig,szinte egyfolytában lehet használni surebetre,nem?Gondolom gyorsan korlátoznának,vagy van valaki aki játszik itt?

Idézetet írta: mate.bazso.7 Dátum november 27, 2012, 14:25:58
Sziasztok.Van valakinek komolyabb tapasztalata erről az irodáról.Olyan hihetetlen oddsokat adnak mindig,szinte egyfolytában lehet használni surebetre,nem?Gondolom gyorsan korlátoznának,vagy van valaki aki játszik itt?

Ha 20 oldalt kéne végigolvasni, hogy választ kapj a kérdéseidre akkor megérteném, de így... Az előző 5 hozzászólásban minden benne van.

Valaki akinek van uj tapasztalata csak nem osztotta meg?  ;D

Nagyon csabit az oldal :great:

ami erdekel az, hogy a kifizetesnel akadtak e gondok...

Én napi szinten fogadok itt. Csak ajánlani tudom, a kifizetés rendben van és gyors.
Egyetlen probléma, hogy hamar lekorlátoztak: a nagyobb ligákban 50-100 euró, a kicsikben (pl. nb1) 5-10€ a limitem.

Idézetet írta: borgosh Dátum április 04, 2013, 16:28:25
Valaki akinek van uj tapasztalata csak nem osztotta meg?  ;D

Nagyon csabit az oldal :great:

ami erdekel az, hogy a kifizetesnel akadtak e gondok...

Itt a kifizetés a marhagyors ,volt hogy egy perecen belül kifizettek :great:
Viszont jól gondold meg mivel fizetsz  be mert utána nem változtatható :crazy: