Marathon online sportbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Észrevettem, hogy a maximális tét minden nap (éjfél után) újratöltődik.
Tegnap fogadtam a Sevilla - Real Sociedad meccsen Over 2,5-re a maximálisan megengedett 86,8€ téttel. Utána nem engedett fogadni, a max tétre 0€-t írt. Most (0:12) viszont megint enged 86,8€-t.

Ennél az irodánál van valamilyen kezdőbónusz?
Kifizetés előtt milyen iratokat kérnek?

Idézetet írta: Mido9292 Dátum május 17, 2013, 00:26:30
Ennél az irodánál van valamilyen kezdőbónusz?
Kifizetés előtt milyen iratokat kérnek?

Kezdőbónusz nincs, iratokat nem kérnek.

A szorzók viszont gyakran itt a legmagasabbak, ami hosszú távon jobb, mint egy kezdőbónusz.
A skrilles kifizetés pedig  - a piacon egyedülálló módon - másodpercek alatt megvan!

Tudtátok hogy van magyar felület is? Elég durva.
http://www.marathonbet.co.uk/hu/

Idézetet írta: Irtis Dátum június 11, 2013, 22:42:48
Tudtátok hogy van magyar felület is? Elég durva.
http://www.marathonbet.co.uk/hu/
Én úgy tudtam meg hogy, nem engedett be az Uk oldalra  ;D ;D ;D
írtam a care-nak erre Tünde válaszolt magyarul :cya: :cya:

email-el +jelszóval nem enged belépni a magyar felületen.Beirtam az account numbert a email cím helyett,úgy beengedett de onnantól már az angol felületen vagyok.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 21, 2013, 09:42:25
Én úgy tudtam meg hogy, nem engedett be az Uk oldalra  ;D ;D ;D
írtam a care-nak erre Tünde válaszolt magyarul :cya: :cya:
.com -on lépj be, úgy nincs gond

Idézetet írta: Irtis Dátum június 11, 2013, 22:42:48
Tudtátok hogy van magyar felület is? Elég durva.
http://www.marathonbet.co.uk/hu/

Sőt nemcsak hogy magyar felület, de magyar chat is van!
Az viszont már nem tetszik, hogy lekorlátoztak 1€-ra. Pedig semmi rendkívüli nem volt, ugyanúgy fogadtam itt, mint az elmúlt hónapokban. Nem értem az irodát. Piacvezető szorzókat adnak sokszor, aztán meg csodálkoznak, hogy ha valaki ezeket fogadja meg, és lekorlátozzák. Akkor miért adnak ilyen jó szorzókat?

Idézetet írta: Irtis Dátum június 25, 2013, 16:39:08
Sőt nemcsak hogy magyar felület, de magyar chat is van!
Az viszont már nem tetszik, hogy lekorlátoztak 1€-ra. Pedig semmi rendkívüli nem volt, ugyanúgy fogadtam itt, mint az elmúlt hónapokban. Nem értem az irodát. Piacvezető szorzókat adnak sokszor, aztán meg csodálkoznak, hogy ha valaki ezeket fogadja meg, és lekorlátozzák. Akkor miért adnak ilyen jó szorzókat?

Mondjuk a Marathonnak azért nagy előnye, hogy nem kérnek semmilyen iratot, szóval akár egy új IP-vel, és mindig egy másik MB-vel korlátlan számú számlát lehet nyitni.  ::)

Na, az én számlámat is lekorlátozták, ugyanúgy 1 €-ra, ráadásul a kifizetésemet sem teljesítették először, mert hogy forgatás nélkül akartam kikérni (érdekes, korábban is előfordult már ilyen náluk, akkor nem okozott problémát). Kérdezte a support, hogy nem akarok fogadni? Mondom, de, majd egyesével! ;D Meg még ki is okított a nagyokos, hogy legközelebb befizetés előtt nézzem meg a limitjeimet. Köszi, innen üzenem, hogy meg fogom. ;) Szerencsére megelégedtek annyival, hogy 1 €-ot gyorsan feldobtam az első oddsra, amit megláttam, aztán már működött a dolog. Kíváncsiságból néztem egy összesített egyenleget, ami - ha nem is nagyon, de - mínuszban van, szóval valószínűleg az arbos oddsok nem tetszettek nekik.

Megnéztem,az enyémen is 1 euro a korlát.Nem hiszem hogy különös ok kell nekik a korlátra,könnyen "elsül a kezük".Mondjuk nálam eddig is volt korlát az eredetihez képest,kisebb összegekkel használtam csak bónuszok miatt, nagy arbolás sem volt..Elég sokáig müködött is,most nem tudom mi történt,teljesen kinyirták a számlát.Jun 19.-én volt az utolsó fogadásom.
Mindegy ha nem lehet fogadni a nagy oddsokra akkor úgy sincs semmi értelme az irodának.Kb olyan mint a St James.
Viszont egy kicsit kiszínezték az oldalt.  :)

Talán csak bizonyos időpontokban vizsgálják a számlákat és egyszerre szórnak ki sok nekik nem tetsző számlát...
Az utóbbi bő egy hétben 500 eurós forgalmam volt náluk, csak ha "muszáj", akkor fogadok náluk és most megpróbálom pihentetni a számlát, mert jól jöhet még.

Aztán lehet, hogy jobb üzlet inkább megkeresni vele gyorsan pár tíz eurót és hagyni a fenébe őket...

Valami nagy rolloverrel én sem rendelkeztem.. Május végétől máig összeszámolva kb 3 ezres forgalmam volt náluk, az összesített egyenlegem meg -40 € tájékán van.

Legalább bukni engednének.. ;D

Szintén zenész. Eseménytől, szorzótól függetlenül max. 1 euró.