Marathon online sportbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Lehet, hogy benyomok nekik néha 1-2 eurós téteket a "gyenge oldalra", mert ha csak azt nézik, hogy a fogadásaink 100%-a az irreálisan magas szorzóikra megy, az is lehet a limitálás logikus indoka.
(a "szabadidős" játékos nem találja el mindig azt a szorzót, amelyben érték van.  :)  )

Nyitottam egy új számlát, ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy az működőképes lehet, hogyha az előző számlámhoz tartozó MB-ről intézem a pénzmozgásokat? Természetesen figyelve az e-mail címre. Jó volna tudni, hogy be- és kifizetéskor mit lát pontosan az iroda, továbbá az is érdekelne, hogy Skrill részéről lehet-e valamilyen problémám. Számlazárást szeretném elkerülni mind a Marathonnál, mind pedig az MB-nél lehetőség szerint.

#32 július 22, 2013, 13:28:54, Knapp
Idézetet írta: Alk Dátum július 22, 2013, 13:16:58
Nyitottam egy új számlát, ezzel kapcsolatban szeretném kérdezni, hogy az működőképes lehet, hogyha az előző számlámhoz tartozó MB-ről intézem a pénzmozgásokat? Természetesen figyelve az e-mail címre. Jó volna tudni, hogy be- és kifizetéskor mit lát pontosan az iroda, továbbá az is érdekelne, hogy Skrill részéről lehet-e valamilyen problémám. Számlazárást szeretném elkerülni mind a Marathonnál, mind pedig az MB-nél lehetőség szerint.

A skrillnél nem hiszem, hogy gondod lesz belőle, de ha abból indulok ki, hogy egymás közötti skrilles utalásoknál is fel kell tüntetni a számlatulajdonos nevét, azaz nincs már anonim utalgatás, akkor szerintem ez azt is jelenti, hogy a fogadó fél látja a befizető teljes nevét is és nem csak a használt email címet.
Ráadásul a skrill számlánknak van egy száma is, ami nem változik attól, hogy te más emailcím alatt használod.

A betfairnél esetleg meg lehet próbálni, hogy mit látnak a skrillből, ha ott több számlád is van. (bár ezt már nem szeretik, de korábban teljesen normális dolog volt)

Ott ugye egy feltöltési módot csak egy számlához használhatsz, tehát ha az egyik betfair számládat skrillel feltöltötted, akkor másik számládnál már nem engedi ugyanazt a skrillt használni!

Ha már fizettél be a skrilleddel a betfair-hez, akkor kipróbálhatod emailcím változtatás után egy másik betfair számlánál is!
Ha engedik, akkor nem figyelik az "egyéb" azonosítókat, viszont ha azt érzékeli a rendszer, hogy ugyanazt a skrill számlát használod, akkor egyből jelez.






Köszi a választ! Hamarosan kiderül, 10 €-val megkísérlem a Marathonnál, hátha! ::) Sőt, kockáztatok is, megnézem VPN nélkül (bár lehet nem túl jó ötlet)..

Nagyon Friss!!

Sikeresen befizettem a fentebb említett módon (próbaképp 10 €-t), VPN-t szándékosan mellőztem, továbbá el is tudtam helyezni az összeget egy fogadáson, vagyis az előző számlám korlátja nem terjedt át erre! Egyelőre legalábbis. A max tét azért korántsem volt a legideálisabb, de ez feltehetően az adott odds népszerűségének tudható be! Késő délután kezdődik a meccsem, valószínűleg a Marathon nyer, így este mindenre fény derül! Mármint, hogy ki is fizetnek-e! ;D

Egyébként lassan már náluk is illene odafigyelni, hogy mit írunk ide a fórumra, mert ha már magyar supportra és felületre költöttek, én a vezetők helyében tuti figyeltetném az orgot is! ;)

Úgy alakult, hogy sikerült a Marathonhoz nyernem, igényeltem is kifizetést, ami menetrendszerűen néhány perc alatt megérkezett a számlámra! Összefoglalva akkor a tapasztalatokat: Az új számlámra a régebbinél használt MB számlával fizettem be, mindössze csak az e-mail címre figyeltem, VPN-t jelen esetben nem használtam (erre azért voltam kíváncsi, hogy így is működik-e, mert a bekapcsolása, új lap megnyitása stb., mind-mind értékes másodperceket venne el az időmből). Befizetés is zökkenőmentesen történt, és korlát sem volt! :ok:

Elképzelhetőnek tartom egyébként, hogy meghatározott időközönként különféle kereséseket futtatnak le, és ilyenkor könnyen kibukhatnak a trükközések, szóval ebben a formában azért senkinek nem javaslom az új számla használatát, de mindenesetre nagyon örülök neki, hogy sikerrel zárult a teszt! :beerchug:

Ui: Holnap egyik haverommal még összenézek majd néhány limitet az ő számlájával, hogy valóban teljes mértékben korlátmentes-e az új! ;)

Idézetet írta: Alk Dátum július 22, 2013, 20:34:23

Ui: Holnap egyik haverommal még összenézek majd néhány limitet az ő számlájával, hogy valóban teljes mértékben korlátmentes-e az új! ;)
Te is megtudod nézni.Még mielőtt belépnél rákattintasz egy oddsra.Megjelenik a fogadószelvény Ekkor a minimum stake-et írja ki.Mindent így hagysz és belépsz,és akkor a max tét szerepel a fogadószelvényen.Nekem pl orosz foci FNL 2.3 oddsra 3846 eurot ír ki.Persze valójában 1 euró.Ha törlöm a szelvényről és újra hozzáadom már 1 eurót ír ki.

Összenéztem néhány max. tétet, általánosságban elmondható, hogy a bejelentkezve a limitem körülbelül 25%-a az azt megelőzőnek. Nem tudom mennyire helytálló egyébként a bejelentkezés nélküli maximum tét, találtam ugyanis egy-két irreálisan magasat, amit nehezen tudok elképzelni, hogy bárkinek is engednék akkora téttel megtenni. Nálatok egyezik a két limit? Vagy ki milyen köztes korláttal van sújtva? Hogy bizonyosságot nyerjek, még lesz néhány összehasonlításom ily módon, és másik számlával összevetve is!

#38 július 31, 2013, 11:30:10, Alk
Marathonnál vissza lehet vonni valahogy egy függőben lévő kifizetést? Fontos lenne (support nem jó jelen esetben..)

Kieg: Megoldották, de nem voltam biztos benne, hogy menni fog, mert forgatás nélkül kértem ki, aztán beszéltem a supporttal, hogy felveszik velem a kapcsolatot, meg ellenőrizni akarják az ID-met stb. Most inkább megforgatom egyszer, aztán remélem minden rendben lesz kifizetésnél.

Sziasztok! Itt meg lehet nézni valahogy a megtett szelvényeket részletesen?

Idézetet írta: rodeoshow Dátum augusztus 22, 2013, 17:48:37
Sziasztok! Itt meg lehet nézni valahogy a megtett szelvényeket részletesen?
My Account/Unsettled bets

#41 szeptember 23, 2013, 18:49:06, Alk
Ha van lehetőségetek, akkor kövessétek nyomon a necces (arbos) fogadásaitokat most már itt is, mert úgy látszik ismert fogalom lesz náluk is a fogadás törlése! Tettem kosárra, az előbb ellenőriztem a fogadást (még megy a meccs), és látom, hogy "void" (az összeg még nincs visszatérítve, majd akkor adják vissza, amikor vége lesz). Mentem is gyorsan chatre, ott kaptam a tájékoztatást, hogy rossz oddsot határoztak meg rá, így törlik. Szerencsére sikerült jól kijönnöm a dologból, mert a Bet365-nél tett csapatom döntetlen állásnál a 3. negyedben produkált egy 9:0-át, amivel kb 30% nyereséggel tudtam zárni, de rosszul is végződhetett volna. Most már náluk is kell figyelni, szóval csak óvatosan, ez lett volna a lényege! ;) :ok:

Mondjuk a kemény még az lenne, ha veszítene a marathon oldala, aztán meggondolnák magukat. Nyomtam is egy screenshotot. Biztos, ami biztos.

"Pierre: Your bet has been firstly settled as void due to a mistake of our traders
Pierre: and has now been settled as lose."

Szerintetek? Hogy rohadnának széjjel!!! Ellenfogadom, mert látom, hogy törölték, support is megerősít ebben, aztán, mivel vesztett a csapatom, mégiscsak érvényes a fogadás!! De jó itt fogadni, ha nyersz, visszakapod a tétet, ha nem, akkor bukó! Szenzációs üzletpolitika, gratulálok, barom szarháziak!

Persze, az odds is csak akkor hibás, ha nyer!

Idézetet írta: Alk Dátum szeptember 23, 2013, 19:54:03
"Pierre: Your bet has been firstly settled as void due to a mistake of our traders
Pierre: and has now been settled as lose."

Szerintetek? Hogy rohadnának széjjel!!! Ellenfogadom, mert látom, hogy törölték, support is megerősít ebben, aztán, mivel vesztett a csapatom, mégiscsak érvényes a fogadás!! De jó itt fogadni, ha nyersz, visszakapod a tétet, ha nem, akkor bukó! Szenzációs üzletpolitika, gratulálok, barom szarháziak!

Persze, az odds is csak akkor hibás, ha nyer!

Ez nagyon durva!
Ennyi erővel minden fogadás mellé odarakhatják, hogy void, amíg le nem zárul az esemény, aztán meg eldöntik, hogy megéri-e kiértékelni mégis.
Arra meg rendszeresen hivatkozhatnak, hogy rossz volt a szorzó, hisz majdnem mindig tényleg rossz (a piactól eltérő) szorzót adnak!

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 23, 2013, 20:28:42
Ez nagyon durva!
Ennyi erővel minden fogadás mellé odarakhatják, hogy void, amíg le nem zárul az esemény, aztán meg eldöntik, hogy megéri-e kiértékelni mégis.
Arra meg rendszeresen hivatkozhatnak, hogy rossz volt a szorzó, hisz majdnem mindig tényleg rossz (a piactól eltérő) szorzót adnak!

Ez gyakorlatilag a rablás kategória. De még ha nem kérdeztem volna meg őket! Mindegy, most már túl tettem magam rajta, most azon gondolkodom, hogy hogyan fizethetnék ezt vissza nekem, mert vissza fogják, az biztos. :)