Bet-at-home

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



+5 euró érdekel engem is, ha van bőven elszórnivalótok

alitolag freedom kisegitene , varjuk valaszat

freedom kosz a bonuszt , van mivel ujra szorakozzak  :great:

sziasztok.  ma kértem le 250 eurót.ha tudok valamit nyilatkozom.a nyereményhez gratuláltak remélem nem maradunk ennyiben.csá

a bet-at-home -nak ijen szegeny a live ajanlata vagy csak en vagyok "bena" es nem talalom .... :idiot2:

Hi!!

Maradt meg nehany 5€-os utalvanyom a bet-at-home -hoz, akit erdekel irjon privat uzit, 500ft-ert eladom barkinek oket.
Moneybookersen lehet elsosorban fizetni, mert szerintem az a leggyorsabb(de ha massal akarsz azt is megoldjuk..).... 5x250ft=1250ft, szoval meg felet sem kerem el ertuk. :bigok_125:

A kodok mukodnek, ez tuti, ha nem hiszitek kerdezzetek bleah-t vagy jaaas-t, nekik mar adtam. :beerchug:

A legjobbakat mindenkinek! :cya:

Érdekes :)... mások itt ingyen osztogatták ezeket az amúgy is ingyen kapott bónuszokat, más csórók meg üzletet próbálnak belőle csinálni
Gratulálok :great:

nonprofit...nem kellene lecsórózni az embereket...mindenkinek megvan a saját üzlete... ;D

Idézetet írta: Milan Dátum február 04, 2007, 20:33:08
nonprofit...nem kellene lecsórózni az embereket...mindenkinek megvan a saját üzlete... ;D
hja , ahogy Milan is mondta mindenki a sajat bizniszevel de az tenyleg nem szep dolog valakit lecsorozni ....

Én? :redchug: Kit csóróztam én le?  ;D
Nem írtam nevet, és nem is nyomtam reply-t egyik korábbi üzenetre sem :2funny:


Idézetet írta: freedom Dátum február 04, 2007, 22:09:14
tok rendesek itt az emberek....... ???
És ezt te mondod? ::)

Amúgy meg, én ilyen hozzáállással nem választanám avatarként Öcsi bácsit:knuppel2: ... nem méltó hozzá   :noway:

Fontosnak tartom itt megjegyezni, hogy én is kaptam ingyen freedomtól egy utalványt, amiből most játszadozhatok a bet-et-home-nál. Az az ajánlat, amit ide feltett, csak egy ajánlat, amit vagy elfogadunk, vagy nem. Ez rajtunk áll. Hogy mi mit tennénk az ő helyében, az egy dolog. El lehet játszani, el lehet osztogatni ingyen, vagy kedvező áron... Én még mástól nem kaptam itt ingyen utalványt, csak freedomtól...

Idézetet írta: newgis Dátum február 04, 2007, 23:01:51
Fontosnak tartom itt megjegyezni, hogy én is kaptam ingyen freedomtól egy utalványt, amiből most játszadozhatok a bet-et-home-nál. Az az ajánlat, amit ide feltett, csak egy ajánlat, amit vagy elfogadunk, vagy nem. Ez rajtunk áll. Hogy mi mit tennénk az ő helyében, az egy dolog. El lehet játszani, el lehet osztogatni ingyen, vagy kedvező áron... Én még mástól nem kaptam itt ingyen utalványt, csak freedomtól...

en is kaptam freedomtol ingyen es valoban az o dolga hogy penzt ker a tobbiert vagy se, valoban ez csak egy ajanlat, akit erdekel elfogadja , aki meg nem az nem...