Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Jól látom, hogy nem lehet F1-re fogadni? :D


Csak kitették az oddsokat.  :)

Mennyi a szülinapi bón megforgatása és általában hányszor kell feltenni az utalványok értékét cashout előtt?

Sziasztok
tegnap sikeresen letiltották az oldalt és nekem még állt bent pénzem... azt hittem csak hétfőn tiltják le. Ilyenkor mit lehet tenni? írtam már 2 emailt az ügyfélszolgálatra válasz nem érkezett, hívtam a megadott számot, nem veszik fel.
Próbáltam proxy megkerülővel, az oldalt betölti de nem engedett belépni, azt írta hogy a hozzáférés nem elérhető.
A bent lévő pénzre keresztet vethetek:S mit lehet ilyenkor tenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Idézetet írta: manitu88 Dátum július 12, 2014, 09:06:13
Sziasztok
tegnap sikeresen letiltották az oldalt és nekem még állt bent pénzem... azt hittem csak hétfőn tiltják le. Ilyenkor mit lehet tenni? írtam már 2 emailt az ügyfélszolgálatra válasz nem érkezett, hívtam a megadott számot, nem veszik fel.
Próbáltam proxy megkerülővel, az oldalt betölti de nem engedett belépni, azt írta hogy a hozzáférés nem elérhető.
A bent lévő pénzre keresztet vethetek:S mit lehet ilyenkor tenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!

Nem fog elveszni a pénzed, de biztos, hogy most "megszórták" őket a magyar ügyfelek üzenetekkel.
Még nem minden magyar szolgáltató hajtotta végre a blokkolást, ez mellett akár külföldről is be tudsz lépni és vannak technikai lehetőségek is a blokkolás megkerülésére.
(a Szerencsejáték Szabályozás témában jól elrejtettük a lehetséges megoldásokat egy értelmetlen vita üzenetei közé, hogy Raskóné nehezebben találja meg)

Az is előfordulhat, hogy maga az iroda biztosít valamilyen alternatív elérhetőséget, mint ahogy azt a betclic is megtette.

Az a gond hogy proxyval már próbálkoztam kétszer belépni nem engedett. az oldalt betöltötte de a számla mintha zárolva lenne... haverom külföldről próbált, neki már azt írta ki hogy háromszor rossz jelszó lett megadva... mondom csodás fa...om. igényelt jelszóemlékezetetőt természetesen még semmi. Most kaptam az ügyfélszolgálattól annyit hogy továbbították a kérdésemet a megfelelő társosztály felé... nesze semmi fogd meg jól.
Ez amúgy végleges blokkolás? valahol olyat lehet olvasni hogy 90 napos...

A pénzed biztosan nem fog bent ragadni, erről már többször is írtunk.

Az iroda értesíteni fog.

Idézetet írta: manitu88 Dátum július 12, 2014, 10:45:12
... Ez amúgy végleges blokkolás? valahol olyat lehet olvasni hogy 90 napos...

Egyelőre 90 napos blokkolás igen.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 12, 2014, 14:45:59
Egyelőre 90 napos blokkolás igen.

Ezzel az a baj, hogy egy megnyugtató levélben ezt is leírták, hogy egy ilyen blokkolás, maximum pár órás lehet, mert egy ilyen oldalt, aminek nem is Magyarországon van a bejegyzett székhelye stb. Akkor nem értem miért csak 90 nap lenne ????? Ez már így marad és még ha nem is fizetnek a magyaroknak ezért cserébe, akkor sem tehet senki semmit.

A mai naptól már nálam sem érhető el az oldal...Azért remélem akad itt olyan zseni, aki ezután is be tudja majd írni, ha a nap nyertesének magyart sorsolnának ki. :D

Újra elérhető az oldal az alábbi címen:
https://www22.bet-at-home.com

Idézetet írta: danyly Dátum július 15, 2014, 15:41:08
Újra elérhető az oldal az alábbi címen:
https://www22.bet-at-home.com

Köszönöm! Királyság! :great: Ezt benézte a kormány! :cya:

hello

bet-at-home 50% bónusz 50 euróig

Töltse fel a fogadási számláját.
Kattintson a "Bónusz beváltása" lehetőségre a Számlakezelés menüpontban.
Adja meg a bónusz kódját FIRST – Kész is!
Közvetlenül ezután a befizetett összeg 50%-a rögtön jóváírásra kerül fogadási számláján (akár egészen 50 EUR értékben).

Idézetet írta: gomes66 Dátum augusztus 18, 2014, 11:19:26
hello

bet-at-home 50% bónusz 50 euróig

Töltse fel a fogadási számláját.
Kattintson a "Bónusz beváltása" lehetőségre a Számlakezelés menüpontban.
Adja meg a bónusz kódját FIRST – Kész is!
Közvetlenül ezután a befizetett összeg 50%-a rögtön jóváírásra kerül fogadási számláján (akár egészen 50 EUR értékben).

Az 50%-os kezdőbónuszt csak azok az ügyfelek vehetik igénybe, akik 2011. március 1-je után regisztráltak a bet-at-home.com oldalon, és még nem utaltak pénzt fogadási számlájukra.