Bet-at-home Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: RedMunchen2013 Dátum augusztus 18, 2014, 11:25:28
Az 50%-os kezdőbónuszt csak azok az ügyfelek vehetik igénybe, akik 2011. március 1-je után regisztráltak a bet-at-home.com oldalon, és még nem utaltak pénzt fogadási számlájukra.

igaz, srry

érdekes mailben kaptam ezt az ajánlatot és ott csak szezonkezdeti bónusznak írja, a weblapon az apróbetűsben pedig az van amit írsz...

de akkor miért küldték a mailt ez érdekes, szóval aki még kopasz a bet-at-home-n, annak jár :)

Blokkolás feloldva, az oldal ismét elérhető az eredeti címen  ;D

Letelt a 90 nap. Mondjuk ez kicsivel több is volt..  :police:


A hűséges játékosok várják a kuponesőt!
Most már nem lehet kifogás!

Kaptam tőlük levelet hogy újra elérhetők  :o
De nekem inkább egy bónuszajánlat hiányzik hogy megint befizessek és megerősítsük a barátságunk  :beerchug:

Idézetet írta: Nyuszika10 Dátum október 17, 2014, 19:34:40
Kaptam tőlük levelet hogy újra elérhetők  :o
De nekem inkább egy bónuszajánlat hiányzik hogy megint befizessek és megerősítsük a barátságunk  :beerchug:

"Tisztelt Bet-at-home!

Örülök, hogy újra elérhetőek, de haladjunk!
Kupon?"

Idézetet írta: Knapp Dátum október 17, 2014, 20:25:45
"Tisztelt Bet-at-home!

Örülök, hogy újra elérhetőek, de haladjunk!
Kupon?"

Na ja...Pofátlan disznók, amiért b...nak küldeni egyet  ;D

Mekkora cigók ezek! Corrie szettelőnyben 6-6-nál 5-2-es vezetésnél lett vége ...

Kedves Tamás!
Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot a 226824114 számú fogadási jeggyel
kapcsolatban. Ellenőriztük fogadási jegyét.
Ezúton szeretnénk Önt tájékoztatni, hogy az Edward Corrie−Darian King mérkőzést
Darian King helytelen viselkedése miatt korábban befejezték, ezért a függőben lévő
fogadásokat töröltük, vagyis 1,00-s nyereményszorzóval értékeltük ki. Megértését
köszönjük.
További sikeres fogadást kívánunk Önnek, és amennyiben a jövőben bármilyen kérdése
merülne fel, kérjük, jelezze felénk.

Idézetet írta: forzainter Dátum október 28, 2014, 09:40:36
Mekkora cigók ezek! Corrie szettelőnyben 6-6-nál 5-2-es vezetésnél lett vége ...

Kedves Tamás!
Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot a 226824114 számú fogadási jeggyel
kapcsolatban. Ellenőriztük fogadási jegyét.
Ezúton szeretnénk Önt tájékoztatni, hogy az Edward Corrie−Darian King mérkőzést
Darian King helytelen viselkedése miatt korábban befejezték, ezért a függőben lévő
fogadásokat töröltük, vagyis 1,00-s nyereményszorzóval értékeltük ki. Megértését
köszönjük.
További sikeres fogadást kívánunk Önnek, és amennyiben a jövőben bármilyen kérdése
merülne fel, kérjük, jelezze felénk.

;D OFF, de mit csinált hogy félbeszakadt?  :D


Idézetet írta: forzainter Dátum október 28, 2014, 09:40:36
Mekkora cigók ezek! Corrie szettelőnyben 6-6-nál 5-2-es vezetésnél lett vége ...

Kedves Tamás!
Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot a 226824114 számú fogadási jeggyel
kapcsolatban. Ellenőriztük fogadási jegyét.
Ezúton szeretnénk Önt tájékoztatni, hogy az Edward Corrie−Darian King mérkőzést
Darian King helytelen viselkedése miatt korábban befejezték, ezért a függőben lévő
fogadásokat töröltük, vagyis 1,00-s nyereményszorzóval értékeltük ki. Megértését
köszönjük.
További sikeres fogadást kívánunk Önnek, és amennyiben a jövőben bármilyen kérdése
merülne fel, kérjük, jelezze felénk.
Nekem volt egyszer Dinuval, obszcén beszéd miatt diszkvalifikálták. természetesen nekem Dinu volt a tippem, uccso meccs cca 200 as oddsú kombin.
A lényeg- a bet 365 nem 1es oddasl vette, hanem mintha a meccsen kapott volna ki.

Ezt ki kell gyűjtögetni, hogy melyik irodánál mi a szabály a be nem fejezett mérkőzések esetén, az én listámban (ami itt van kitűzve a gép mellett a "faliújságon") mindkét irodánál (bet365, betathome) érvénytelen a fogadás, ha nem fejeződik be a meccs.
Mondjuk én a tennisbios oldalon közöltekből indulok ki, amit vagy frissítenek szabályváltozáskor vagy nem...

Ha az iroda szabályzatában találtok valamit, ami ellentmond a kiértékelésnek, akkor reklamálni kell.
(az lehet, hogy a bet365 a feladást és a diszkvalifikációt másként értékeli, de egyik esetben sem ment végig a meccs, így akár void is lehetne...)

Idézetet írta: afrikailajos Dátum október 28, 2014, 10:06:07
Nekem volt egyszer Dinuval, obszcén beszéd miatt diszkvalifikálták. természetesen nekem Dinu volt a tippem, uccso meccs cca 200 as oddsú kombin.
A lényeg- a bet 365 nem 1es oddasl vette, hanem mintha a meccsen kapott volna ki.

Én utótag is reklamálnék emiatt a bet365-ön. A kérdés az, hogy olyan helyzetben jött a diszkvalifikálás, amikor csak egy pont kellett az ellenfelének? Mert lehet, hogy pontbüntetést kapott, csak azt már nem vezették. Mindenesetre szerintem egy próbát megérne a magas szorzó miatt, hiszen bet365-ön végig kell mennie a meccsnek ahhoz, hogy érvényben maradjon. Ha nem is ismerik be a hibájukat, talán az angol ügyfelesektől kiszedhető egy kis bónusz emiatt.

#434 október 28, 2014, 15:01:58, butyi
bet-at-home rules:
If a tennis player withdraws during a tennis match or if a tennis player is disqualified all bets in which the outcome is still open are called off with odds 1.00.

helyesen értékelték, no problem