Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


IdézetTegnapi sztorim:

Miközben a tekkóban átlapoztam a 442-t, véletlenül a kezembe maradt a kupon, majd ez véletlenül újra megtörtént. Mik vannak, nem is érti az ember :D Az volt a célom, hogy az egyiket ellövöm, másikat pedig itt felajánlom. Igen ám, de az egyik már egy beváltott kupon volt... :redchug:
Az egésszel csak azt akartam mondani, hogy vétlenül is adhatunk a másiknak felhasznált kupont.

Nah igen mert egyesek csak lefényképezik és nem vennék ki :bash: Inkább vegyék ki azt a kupont mint hogy mással bas..annak ki!

FIRST deposit bónusz pörgetése mellett is be lehet váltani ezt a fogadási utalványt?

Idézetet írta: BoTa88 Dátum november 16, 2012, 11:31:21
FIRST deposit bónusz pörgetése mellett is be lehet váltani ezt a fogadási utalványt?

Igen!

Idézetet írta: Latzka Dátum november 16, 2012, 10:33:03
Tegnapi sztorim:

Miközben a tekkóban átlapoztam a 442-t, véletlenül a kezembe maradt a kupon, majd ez véletlenül újra megtörtént. Mik vannak, nem is érti az ember :D Az volt a célom, hogy az egyiket ellövöm, másikat pedig itt felajánlom. Igen ám, de az egyik már egy beváltott kupon volt... :redchug:
Az egésszel csak azt akartam mondani, hogy vétlenül is adhatunk a másiknak felhasznált kupont.

Ebben teljesen igazad van!
Azért gyanítom, hogy a 10 hozzászólásos tagoktól nem olvasunk majd ilyen védőbeszédet...
Az idézett két esetben nem is önzetlen felajánlásról volt szó, hanem cserébe kaptak egy jó kupont.

Egyébként tavasszal volt egy Auchan nyereményjáték, ahol a vásárlásaid után 5000 ft-onként kaptál egy kupont, amelynek a sorszámával a neten játszhattál Auchan ajándékokért. Na ezek a majmok egymást követő sorszámokat adtak a kuponoknak, így annyi számot adhattál meg akár vásárlás nélkül is, amennyihez csak volt pofád.
Elvileg a nyeremény beváltáshoz be kellett mutatni a kuponokat, de ha már te egy számot megadtál, akkor a valódi kupon tulaj nem játszhatott azzal a kóddal, tehát a szívatás megvolt.
Megírtam a felfedezésemet a szervezőknek, de nem állíthatom, hogy reagáltak is rá.   :)

Ebből csak az a tanulság, hogy meg kell fejteni azt az algoritmust, amellyel generálják a BAH kuponok kódjait és megszűnne ez a megalázó újságoshoz mászkálás végre...

Én már megfejtettem a Bah algoritmust :)
Kell hozzá egy aktuális kupon mindegy felhasznált vagy nem ,kell egy Mengyelejev féle periódusos rendszer+ASCII gépikód fordító... :great: :great: :great:

sziasztok

Na végre ráleltem erre az oldalra. Már régóta kerestem egy ilyen fórumot ahol kupont tudnák cserélni. Van egy beváltatlan 5 euros kuponom l. Ezt szeretném elcserélni egy emailes vagy 442-es kuponra bizalmi alapon. Remélhetőleg van rá lehetőség itt a fórumon ha nem akkor meg bocsi :)

Idézetet írta: bet365 Dátum november 16, 2012, 20:45:41
sziasztok

Na végre ráleltem erre az oldalra. Már régóta kerestem egy ilyen fórumot ahol kupont tudnák cserélni. Van egy beváltatlan 5 euros kuponom l. Ezt szeretném elcserélni egy emailes vagy 442-es kuponra bizalmi alapon. Remélhetőleg van rá lehetőség itt a fórumon ha nem akkor meg bocsi :)

Írtam privátot!

bet365 nevű is csak egy csaló!

Sejtettem, hogy az egy hozzászólásával csak egy mihaszna ingyenélő, de mivel volt feleslegben emailes, ezért megpróbáltam, próba-szerencse!

Remélem, hogy az elkövetkezendő években ez lesz a legnagyobb öröme, hogy engem átverhetett, és kapott egy 3 eurós kupont :)

És miért te küldted el neki hamarabb? :-\

Idézetet írta: Latzka Dátum november 16, 2012, 22:13:46
És miért te küldted el neki hamarabb? :-\

Reméltem, hogy nem egy tipikus "bűnöző" :))
De majd még beszélek pár haverommal, akiknek van ilyen kuponjuk, de nem játszanak, hogy adják oda, és akinek kell, annak oda adom ingyen. Persze minimum 100 hsz-szel kell rendelkeznie az illetőnek ;)

Ugyanaz az idióta Shamelessfiona. Ki lett tiltva.

És akkor ilyet ír bizalmi alapon.Szánalmas. :great:

Héten vlmikor ha kapok mailt, eddig egyik címemre se jött, sőt öcsém se kapott, ő pedig aztán tényleg nem fogad. Na szóval ha kapok én is ilyen levelet a hét folyamán akkor majd berakom ide, mert nekem úgysem kell.:)


Idézetet írta: drogos Dátum november 16, 2012, 23:00:33
LIKE  :great:
Ha 5euros kupont ajánl fel az eleve gyanús,mivel azt csak nálunk-Szlovákiában osztották,de már régebbiek,ma már csak 3euros kuponokkal találkoztam-csak én is.Igaz unokatesóm régi pokecos postaládájában találtam még 2drb-2008ast amit el is ajándékoztam itt.Csehországban meg 100koronásak vannak-3,34eurosak.

Idézetet írta: drogos Dátum november 16, 2012, 23:00:33
LIKE  :great:
végre! A gyökér mondjuk úgy is beregel más néven...
tényleg az egyetlen szűrő a fórumon való tagság ideje és a hozzászólások száma.
ezentúl ehhez tartom magam én is.

Lilus (színesRTV) kupont cserélnék 442-s vagy e-mailesre :atv: