Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#105 december 02, 2012, 17:26:20, csacsa44
"FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!"

@samsonite49: igazan honnan van annyi kuponod? Igy megdobhatnal mindenkit 1el  :P

#107 december 02, 2012, 17:25:48, csacsa44
sziasztok!
Egy ideje nézem a fórumot.Elolvastam az elötem hozzá szolokat ....
Egy   pár fogadó irodát kiprobáltam ....
Ahhol  igazán nyertem az a bet -at-home volt  én is találtam régeben egy 3 euros kupont ...nagykemény munkával felvítem nyertem is töbszörvetem ki de de sajnos most  el buktam..  én már nem játszok saját pénzel  azt nem tehetem meg ...
"FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!"

#108 december 02, 2012, 17:25:05, csacsa44
"FIGYELEM! Csak ajánlani lehetséges, kérni nem! A nem ide illő hozzászólások törölve lesznek!"

Idézetet írta: gtamas Dátum december 02, 2012, 15:35:54
sziasztok!
Egy ideje nézem a fórumot.Elolvastam az elötem hozzá szolokat ....
Egy   pár fogadó irodát kiprobáltam ....
Ahhol  igazán nyertem az a bet -at-home volt  én is találtam régeben egy 3 euros kupont ...nagykemény munkával felvítem nyertem is töbszörvetem ki de de sajnos most  el buktam..  én már nem játszok saját pénzel  azt nem tehetem meg ... de aki  tud nekem adni egy utalványt mind 1 milyent annak az elsönek amit nyerek felezünk  vagy ahogytudom meg hálálom   köszönöm  :) üdv tomi

Itt, velünk szemben építkeznek. Ha besegítesz nekik mondjuk egy hétig, akkor küldök egy 3 eurós kupont.

Ha nem teheted meg, hogy saját pénzzel játssz, akkor szerinted 3 euróból leszel milliomos??? Szerintem te ugyanaz a csaló vagy, aki állandóan beregel újabb és újabb nevekkel, és már kicsaltál 2 kupont. Menj el szépen dolgozni, vagy csinálj valami hasznosat: pl szedj szemetet!

Idézetet írta: drogos Dátum december 02, 2012, 17:08:43
Itt, velünk szemben építkeznek. Ha besegítesz nekik mondjuk egy hétig, akkor küldök egy 3 eurós kupont.

Ha nem teheted meg, hogy saját pénzzel játssz, akkor szerinted 3 euróból leszel milliomos??? Szerintem te ugyanaz a csaló vagy, aki állandóan beregel újabb és újabb nevekkel, és már kicsaltál 2 kupont. Menj el szépen dolgozni, vagy csinálj valami hasznosat: pl szedj szemetet!

Nem , nem azért  nem játszok már  igazival, mert buktam ...  és nem enged hetem meg magamnak hogy bukjak de  viszont játszani szeretek ..  de   te  döntöd el , hogy mit gondolsz rólam  gondolhatod ezt is ...  de  tanusíhatlak ,hogy nem "vagyok csaló "  ki mondta ,hogy miliomos akarok lenni ? csak tanulás mellé  egy kis kiegészítés és plusba szeretnék jönni ...

Idézetet írta: gtamas Dátum december 02, 2012, 19:43:30
Nem , nem azért  nem játszok már  igazival, mert buktam ...  és nem enged hetem meg magamnak hogy bukjak de  viszont játszani szeretek ..  de   te  döntöd el , hogy mit gondolsz rólam  gondolhatod ezt is ...  de  tanusíhatlak ,hogy nem "vagyok csaló "  ki mondta ,hogy miliomos akarok lenni ? csak tanulás mellé  egy kis kiegészítés és plusba szeretnék jönni ...


Félő, hogy a tanulás rovására menne a sportfogadás, nem gondolod?  :)

Egyébként megpróbálhatsz attól is kérni egy ezrest, aki fizeti az internetedet... 

@csaby18:Újságból van ennyi kuponom,tudod nagy család vagyunk (14 fő) és mindenkinek veszünk minden héten színes RTV újságot.Itt a fórumon privátban szétosztottam néhányat,neked is küldök,ha még nem használtál fel ilyen kupont!
Üdv

Meg nem hasznaltam, mert Erdelyben meg nincs RTV ujsag.

Megkoszonnem!

privátban küldtem Csaby

Megkaptam, de sajnos mar hasznalt. Ugy latszik, nincs szerencsem.

KÜLDTEM MÉG1-ET,AZ TUTIRA JÓ!
AZ ELŐZŐT TEGNAP ELKÜLDTEM A "SZIGO" NEVŰ VERSENYZŐNEK,AKI VISSZAÍRT,HOGY HASZNÁLT MÁR ILYET,KÖZBEN KITETTE AZ OLDALRA.


Van még kb. 5 db.,de nem küldök többet,szerintem nem vagy korrekt. Eddig akivel itt cseréltem,vagy ingyen küldtem mindenkinek jó volt.Egy helyről egy időben hoztam őket.Ha elküldeném a maradék 5 darabot, arra is azt mondanád,hogy használt?!

Kedves Samsonite49, ha nem kuldesz tobbet akkor ez van. Megkoszonom, hogy kuldtek 2-ot, de ahogy mondtam, egyik sem mukodik. Ha epp olyan biztos vagy benne, hogy mind a ketto jo, akkor kuld el valakinek, de nalam nem megy egyik sem. Ez van. Kosz meg1x.