Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igazadvan de napi egy óra   ha erre fordítok az nem sok szerintem  nem tnualhatok egész életeme  ..
Másik meg lehet félre értetél  vagy én nem írtam le érthetően én nem azt mondtam , hogy nincs pénzem hanem azt hogy erre nem szeretnék töbet költeni mint eddig költötem ....  :)töltötem is fel ott buktam aztán régeben kuponal játszotam ott nyertem is ennyivéleményed lehet mindenről :) üdv :)



Idézetet írta: Knapp Dátum december 02, 2012, 22:15:27


Félő, hogy a tanulás rovására menne a sportfogadás, nem gondolod?  :)

Egyébként megpróbálhatsz attól is kérni egy ezrest, aki fizeti az internetedet...

Csak én nem vágom ezt a kuponozást? :D Mi ez a nagy cserebere? Mindenféle kuponból csak egyet lehet felhasználni vagy hogy is van ez?  :)

#122 december 03, 2012, 16:38:50, csacsa44
Idézetet írta: gtamas Dátum december 03, 2012, 14:58:09
Igazadvan de napi egy óra   ha erre fordítok az nem sok szerintem  nem tnualhatok egész életeme  ..
Másik meg lehet félre értetél  vagy én nem írtam le érthetően én nem azt mondtam , hogy nincs pénzem hanem azt hogy erre nem szeretnék töbet költeni mint eddig költötem ....  :)töltötem is fel ott buktam aztán régeben kuponal játszotam ott nyertem is ennyivéleményed lehet mindenről :) üdv :)
............. van még mit csiszolni.......... :D :ok:

Tisztelt hurkabalint!
Egy promócióból csak egy kupont lehet beváltani.De,ha pl. kapsz egyet email-ban,veszel egy 4-4-2-es újságot,és veszel egy színes RTV-s újságot,akkor mind a 3 kupont felhasználhatod!Csak egyfajtából lehet egyet.
Üdv

Idézetet írta: samsonite49 Dátum december 03, 2012, 16:42:46
Tisztelt hurkabalint!
Egy promócióból csak egy kupont lehet beváltani.De,ha pl. kapsz egyet email-ban,veszel egy 4-4-2-es újságot,és veszel egy színes RTV-s újságot,akkor mind a 3 kupont felhasználhatod!Csak egyfajtából lehet egyet.
Üdv

Így már értem miért megy itt az ami :D Köszi a tájékoztatást :)

Te használtál már a színes rtv-s kuponból?

Szines kupont cserélek fekete-fehérre  ;D ;D

samsonite49-től kaptam egy kódot , köszönöm neki !  :beerchug:

Ne kérjetek, nincs már kuponom!Szétküldtem mindet.

Idézetet írta: betathome1 Dátum december 05, 2012, 12:39:40
Valaki megdobna egy kóddal? Szeretnék kupameccsekre ill. NFL-re fogadni. Előres is kösz,várom a kupont.

:o

Sziasztok, van valami információtok arról, hogy jelenleg hol juthatok hozzá bah  kuponokhoz? :)

Idézetet írta: robee07 Dátum december 05, 2012, 23:58:59
Sziasztok, van valami információtok arról, hogy jelenleg hol juthatok hozzá bah  kuponokhoz? :)
BAH-AMA ;D


Idézetet írta: afrikailajos Dátum december 06, 2012, 09:15:40
BAH-AMA ;D

;D

A BAH csomónál is is hozzá lehet jutni, elvégre a nevét is a sok kupon miatt kapta..  :D

Van most valahol újságban kupon?