Bet-at-home Kuponok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában



Idézetet írta: csacsa44 Dátum december 06, 2012, 13:40:34
Szerintem igen.

Ha tényleg van valahol, valaki beírhatná, miben van. FFT-t és RTV-t már beváltottam.

Pár órája érkezett...

Van egy remek ajándékötletünk az Ön számára!

Ne keressen tovább, nálunk rálelhet az ideális ajándékra!
Már csak pár nap van hátra karácsonyig! Még mindig nem találta meg a megfelelő ajándékot? Nekem lenne egy kihagyhatatlan ajánlatom az Ön számára: a bet-at-home.com fogadási utalványaival garantáltan nem okoz csalódást senkinek sem!

Ne feledje, hogy jövőre ismét számos sportcsemegére számíthatunk. Sí-világbajnokság, UEFA Bajnokok Ligája, 2014-es brazíliai labdarúgó világbajnokság selejtezői, jégkorong- valamint kézilabda világbajnokság, röplabda- és kosárlabda-Európa-bajnokság: tegye pénzzé szaktudását a fogadási utalványaink segítségével!

A fogadási utalvány vásárlásához kövesse az alábbi lépéseket:

    Jelentkezzen be fogadási számlájára.
    Kattintson az ,,Utalványt vásárolni" lehetőségre a ,,Be-/Kifizetés" menüpont alatt.
    Adja meg a kívánt összeget és kattintson az ,,Utalványt rendelni" lehetőségre.
    Kész is! – Utalványát e-mail útján továbbítjuk Önnek!

Tipp: Használja ki az így keletkezett szabadidejét és látogassa meg oldalunkat a bet-at-home.com címen. Nap mint nap közel 10.000 fogadási esemény közül választhat több mint 30 sportágból. Tegyen egy látogatást kaszinónkban is - ne feledje, hogy jackpotjaink csak Önre várnak! Póker oldalunkon is számos nyerési lehetőség közül választhat!

Kellemes karácsonyi készülődést kívánunk Önnek!

Mennyi a max amit kerni lehet?  :D

A hozzáértés teljes hiányát mutatja ez is... Újságokban, e-mailben és egyéb akciók keretében halomszámra ontják az ingyenes kuponokat; ki lesz az az ökör, aki venni fog fogadási utalványt? :D

Ezt ki is kell fizetni?? Na miert nem mondjak ugy.

Én is kaptam ilyen "ajándékötletet",de szerintem ez baromság!Mondjátok meg,ez az utalvány mennyivel kedvezőbb,vagy olcsóbb,mintha befizetnék?Tehát fölösleges!Meg is kérdezem őket,hogy ebben mi a fantázia?

Elolvastam figyelmesebben,ajándékba vegyem az utalványt!A karácsonyfa alá pl.

Igen, ajándékba...

Például a sportfogadas.org vásárolhatna kuponokat és "Karácsonyi adományozás" címszó alatt szétoszthatná a rászoruló, 10 hozzászólásnál kevesebbel rendelkező fórumtagok között!

Nyomj egy lájkot, ha te is kérnél belőle!

Idézetet írta: csaby18 Dátum december 06, 2012, 14:08:26
Ezt ki is kell fizetni?? Na miert nem mondjak ugy.

Nekem a vásároljonból elsőre lejött.

Idézetet írta: imax Dátum december 06, 2012, 13:32:22
Van most valahol újságban kupon?

Amint megtudja valaki, hogy valamelyik újságban van kupon azonnal kiírja. Emiatt szerintem kár mindennap megkérdezni.

Akit érdekel írjon nekem egy már aktiválva van... :)

Boldog születésnapot kívánunk Önnek!

A bet-at-home.com minden jót és sok szerencsét kíván Önnek ezen a különleges napon.

Születésnapi gratulációnk mellé fogadja szeretettel ajándékunkat, hogy igazán szerencsésnek mondhassa a mai napot: egy 5 EUR értékű fogadási utalvány!

Tegye születésnapját még szerencsésebbé és váltsa be fogadási utalványát még ma! Mi szurkolunk Önnek!

Üdvözlettel,
Stefan Kaindlstorfer

A bet-at-home.com vezérigazgatója
[email protected]

AZ ÖN FOGADÁSI UTALVÁNYA!

XXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXXY

Sziasztok!

Akit érdekel ncore meghívó 3 vagy 5 eurós kuponért írjon PÜben!

Üdv

Idézetet írta: gyjocika Dátum december 07, 2012, 14:39:16
Akit érdekel írjon nekem egy már aktiválva van... :)

Boldog születésnapot kívánunk Önnek!

A bet-at-home.com minden jót és sok szerencsét kíván Önnek ezen a különleges napon.

Születésnapi gratulációnk mellé fogadja szeretettel ajándékunkat, hogy igazán szerencsésnek mondhassa a mai napot: egy 5 EUR értékű fogadási utalvány!

Tegye születésnapját még szerencsésebbé és váltsa be fogadási utalványát még ma! Mi szurkolunk Önnek!

Üdvözlettel,
Stefan Kaindlstorfer

A bet-at-home.com vezérigazgatója
[email protected]

AZ ÖN FOGADÁSI UTALVÁNYA!

XXXX-XXXXX-XXXXX-XXXXXY
Írtam mr "1 hozzászólás eddig" gyjocinak, hogy érdekelne a kupon, van is 1 db 3eurósom, de mivel "új"tag, ő küldje először. Azóta nincs válasz...  ;D :D
A "gy" a nevében gondolom =gyanús..... ;D

Idézetet írta: zimmi Dátum december 08, 2012, 11:03:54
Sziasztok!

Akit érdekel ncore meghívó 3 vagy 5 eurós kuponért írjon PÜben!

Üdv
illetve őt is azonnal kidobnám a fórumról az 1 db hozzászólásával együtt.... :o

Idézetet írta: tonijani Dátum december 09, 2012, 15:51:08
illetve őt is azonnal kidobnám a fórumról az 1 db hozzászólásával együtt.... :o

Miért is dobnál ki? Mert most csatlakoztam a csoporthoz? Hát akkor hajrá gondolom te 1300 hozzászólássál kezdted, gratulálok leülhetsz!